18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednostrzałowiec

qwased • 2013-11-28, 20:56
Gość się nie pie**oli w tańcu :szczerbaty:

d3...........88

2013-11-29, 03:47
Zamiast honorowa solowka, to k***a mu wyj***l z nienacka strzala i bedzie sie chwalil ze jest lepszy, j***ne c**y

Kislowy_wampir

2013-11-29, 09:17
Nic szczególnego nie widać koleś się nie spodziewał i wyłapał soczysty strzał w ryj :)


Cobain mam na niego wyj***ne bo się naćpał i strzelił sobie w łeb jak frajer :) a wy widzicie ch*j wie co w nim :P obecnie jego muzyka brzmi archaicznie, ale to że tworzył fajne utwory nie znaczy że jest jakimś tam przykładem bo był zwykłym głupim ćpunem który zmarnował sobie życie i talent takie jest moje zdanie :)

Ptk_k21

2013-11-29, 11:37
Ja pie**ole mam beke z tego waszego jednostrzałowania... kazdy czlowiek jest jednostrzalowcem jak dobrze wymierzysz. Jednostrzałowiec powinno sie mówić o kolesiu który wypłaca i tym samym podkreslac jego kunszt a nie smiac sie z ofiary bo ma uklad nerwowy

defcon1

2013-11-29, 15:53
Ale k***a to niech się odsuną 3 metry od siebie i walczą, a nie jeden zaczyna (i kończy w jednym) walkę wtedy jak drugi o tym nawet nie ma pojęcia.

karinawaw

2013-11-30, 23:11
czy tylko ja myślałam ,że będa sobie trzepali jak stali na przeciwko siebie i tak patrzyli sobie zalotnie w oczy. Zrozumiałam jednostrzałowiec trochę inaczej.