18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednostki specjalne

Ec...........on • 2010-07-29, 12:10
Pomyślałem, że wypadałoby stworzyć jakiś zbiorczy temat o jednostkach specjalnych z całego świata.

Może zacznijmy od Australijskiego TAG (E):


Oni to są hardkorzy ;) A nie jakiś debil wspinający się po barbakanie.

Może ktoś da jakiś dobry materiał o GROMie? ;-)

bullitgt

2010-07-29, 14:18
fajne fajne
kawałek jakby ktoś nie wiedział to Rob Zombie Dragula :-)

N

2010-07-29, 14:55
Rosyjskie Spetsnaz





------
Za wikipedią: "Russian special purpose regiments or Spetsnaz, Specnaz (Russian: Войска специального назначения, (спецназ, pronounced [spʲɪtˈsnas])".
Btw polecam bloga http://vitalykuzmin.net/

Dżoszua

2010-07-29, 19:24
@up po polsku to Specnaz ale po angielsku Spetsnaz. Materiał o GROM-ie? Jest na Youtube Prawdziwa Historia, długie to, w kilku częściach.

część1.
youtube.com/ watch?v=iS0MwapD-nE

Resztę można znaleźć w rekomendacjach. (uploader tymczasowo nie obsługuje yt, a aż takiego neta dobrego nie mam, żeby to wszystko ściągać i ładować).

Phelot

2010-07-29, 19:52
Wierze ze kolesie sa twardzi, ale gdyby to byl film z akcji to bym sie jaral a tak to - prawie nie widze roznicy miedzy tym a innymi samowielbiacymi sie filmikami w necie. Sry.

shadowflame

2010-07-29, 20:27
1:29 Podbiegasz do okna kopiesz drabine, wszyscy spadają i tyle po ich taktycznym "assaulcie" ;)

Fredoo

2010-07-29, 20:37
Panowie w sklad Polskich Wojsk Specjalnych wchodzą równiez inne jednostki a nizeli GROM!!Nie zapominajcie o pomorskiej FORMOZIE i 1PSK do mniej osławionych rowniez prestizowych jednostek wykonujacych zadania specjalne wchodzi min Kawaleria Powietrzna oraz 6BPD w sklad ktorego wchodza jednostki w Krakowie Bielsku-Bialej oraz w Gliwicach jesli o czyms zapomnialem prosze o korekte. Material filmowy dotyczacy w.w. jednostek znajdziecie na youtube.Pozdrawiam

Ec...........on

2010-07-29, 20:46
Fredoo napisał/a:

Material filmowy dotyczacy w.w. jednostek znajdziecie na youtube.Pozdrawiam



Chodzi o to, aby ten materiał wrzucić tu ;)

A tu komandos z 1 Pułku Specjalnego pokazuje ile to trwa przeładowanie broni:

Murzyn

2010-07-29, 20:51
Też miałem tą kamizelkę jak się strzelałem ASG, w dziwnym miejscu dał ten magazynek, dla mnie mało poręcznie :P

Ec...........on

2010-07-29, 20:52
Murzyn napisał/a:

Też miałem tą kamizelkę jak się strzelałem ASG, w dziwnym miejscu dał ten magazynek, dla mnie mało poręcznie :P



A przy okazji wiesz może co to za broń? Czy to czasem nie Beryl?

Komun3

2010-07-29, 21:13
Poszedł browar za drugi materiał o specnazie, po prostu świetny. Co do wymieniania 6bds z krk to bym się wstrzymał, są dobrzy to prawda ale do GROM-u czy PSK to im jeszcze daleko. Poza tym syf lekki w tej jednostce, dowódca się niby stara ale i tak wszyscy na niego leją.

buziek

2010-07-29, 21:45
@~Echelon Tak beryl, z podwieszonym granatnikiem. Kurde, kupe lat sie tym człowiek interesował, wchodzi na sadola i normalnie miod dla oczu. Fakt faktem ze to sa przekozacy, naprawde. Zwlaszcza Ci co potrafia wszystko nadrabiac technika i umiejetnosciami/sprzetem. Bo specnaz mial juz akcje ze zamiast odbijac zakladników wpierzyli gaz i potem sciagali trupy :D No ale grunt ze porywacze zgineli :D

ginx2666

2010-07-29, 22:11
Takie hardkory wszędzie, GROMy, SASy i SWATy, a z je**nymi somalijskimi piratami to negocjują.
Dać im (piratom) 10 minut na zebranie się na pokładzie i poddanie się, po tym czasie 2 oddziały sił specjalnych robią inwazję, 3 kulki każdemu murzynowi, który nadal ma broń (choćby błagał o życie - dostał możliwość, niech składa reklamacje do słoneczka, w które wierzy), a reportaż z akcji do telewizji jako ostrzeżenie dla reszty. To spece, nie SPECNAZ, więc zakładników nie 'wyzwolą' jak ruscy.

Ec...........on

2010-07-29, 22:16
A tu SAS- Special Air Service :)