18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednoręki atleta

le...........65 • 2015-01-09, 16:46
Całkiem niezły wyjeb z tego kaleki, trzeba przyznać, że mimo iż los zafundował mu naprawdę ch*jowy motyw na starcie, to on wychodzi z tego "obronną ręką" ;)

Luke Ericson urodził się bez lewej reki, bez większości lewego płuca, zajebistą skoliozą i cukrzycą typu 1. A jaka jest Twoja wymówka jak nie chce Ci się ćwiczyć?

Popatrzcie jak sk***iel zasuwa na jeden łapie.



Więcej filmów z treningów jednorękiego sk***iela na jego kanale youtube może całej gamy ćwiczeń z siłki nie zrobi, ale i tak działa więcej niż niejeden pełnosprawny gimbus zgarbiony teraz przed kompem zrobi przez całe swoje życie.

krille11

2015-01-09, 17:06
ZUS kocha takich ludzi, a na poważnie to Wielki Szacun

Herhard

2015-01-09, 17:46
Ale lewy biceps to ma słaby.

zip0

2015-01-09, 17:58
To forma ostateczna kawalera. Jest tak doskonały, że lewa ręka uległa redukcji.

KrisCFC

2015-01-09, 18:26
Słaby filmik, słaba muza, kaleka nie taki słaby, ja też ćwiczę, tylko nie wiem po ch*j nagrywać mam filmiki o tym, dla siebie żeby obserwować progres to jeszcze rozumiem ale dla pochwał, na pokaz? Chyba mówi się na to snobizm jeśli mnie nie myli pamięć... ;) Tylko nie piszcie, że nagrywa to by motywować innych, bo jak ktoś chce ćwiczyć to nie potrzeba mu motywowania się inwalidami... :D

BongMan

2015-01-09, 18:38
legion665 napisał/a:

A jaka jest Twoja wymówka jak nie chce Ci się ćwiczyć?


Muszę pracować, gotować, sprzątać, prać, robić zakupy, a także robić wch*jdylion innych rzeczy, które za tego gościa od urodzenia pewnie robią inni.

Ale i tak po całym dniu w robocie zawsze mam siłę na trening i zrobię choćby nie wiem jak mi się k***a nie chciało.

Luqas95

2015-01-09, 19:01
hehe ciekawe jak klaszczy

Siberian_Meat_Grinder

2015-01-09, 19:09
w tej jednej grabie ma takiego pałera, że jak konia bije to pewnie musi uważać żeby ku*asa nie urwać :amused:

Tafariel

2015-01-09, 19:45
Ha! Czyli typ od razu musiał wykonywać ćwiczenia na poziomie mistrzowskim! Szacun!

Tais

2015-01-09, 20:03
Jedną rękę łatwiej wyćwiczyć niż dwie :krejzi: