18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedno zdanie.

~Velture • 2017-04-03, 09:43
Mentalność lewaków, pedałów, feminazistek, transów i innych chorób psychicznych w 1 zdaniu.


Vivrael

2017-04-03, 18:20
Jakkolwiek zgadzam z tym co mówi OP, to jednak warto wspomnieć, że i nasze rodzime katoliki płaczą i chcą by państwo karało tych co im obrażają uczucia religijne :)

ho...........zo

2017-04-03, 18:26
Ryj tej "pani" kojarzy mi się z mięsem ubitym na kotlety.

~Velture

2017-04-03, 18:34
Outroduce napisał/a:

Jakkolwiek zgadzam z tym co mówi OP, to jednak warto wspomnieć, że i nasze rodzime katoliki płaczą i chcą by państwo karało tych co im obrażają uczucia religijne :)


Tylko różnica jest zasadnicza. Obraza uczuć religijnych jest karalna u nas. Bez względu na religię. Tak stanowi prawo.

donkapusta

2017-04-03, 18:49
hadesposen napisał/a:

Obrazek



Ma ktoś link do całości, czy to jakiś fake?

Vivrael

2017-04-03, 19:10
Velture napisał/a:


Tylko różnica jest zasadnicza. Obraza uczuć religijnych jest karalna u nas. Bez względu na religię. Tak stanowi prawo.


Co z tego? Prawo też stanowi wiele innych bzdurnych rzeczy, nie jest to jakiś wyznacznik tego co właściwe lub nie.

natking

2017-04-03, 19:16
@Velture, to nie jest różnica zasadnicza, a różnica szczegółowa. Porównanie jest trafne. Co z tego, że jedno jest zapisane w prawie, a drugie nie? Oba dotyczą uczuć, które są niewymierne i trudne do oceny w sądzie. Różne rzeczy były uregulowane prawnie i okazywały się po jakimś czasie błędne.

Black-Sheep

2017-04-03, 20:10
To brzmi raczej jak moralność katolska i prawacka.

krasnal_hałabała

2017-04-03, 20:16
@2up, Ale prawo jest prawem i trzeba je przestrzegać bo gdyby nie prawo pożeralibyśmy się jak zwierzęta a jeśli ktoś nie przestrzega prawa to grożą mu za to sankcje. Czy przez swoją wypowiedź chciałeś powiedzieć że nie chcesz przestrzegać prawa?

Loaloa

2017-04-03, 21:22
Przecież to nie jest logika lewaków, tylko katoli, szczególnie w polandii. Cokolwiek zrobisz i się to nie spodoba katolom, masz z miejsca oskarżenie o obrazę ich uczuć. O ile każde "normalne" przestępstwo jest dość jasno zdefiniowane i sąd ma przesłanki do stwierdzenia czy miało miejsce, w przypadku "obrazy uczuć religijnych" wyroki wydaje się na czuja, bo żaden kodeks nie podaje definicji tych j***nych uczuć. I tak dla jednego katola taką obrazą mogłoby być np. zbezczeszczenie ołtarza w kościele (na co zresztą jest osobny paragraf), ale dla drugiego obrazą będzie już np. krytyka kleru, instytucji KK, czy stwierdzenie, że pedofile w sukienkach gwałcą dzieci.

I tak poroniony zapis o obrazie uczuć religijnych powoduje zawieszenie innych, bardziej podstawowych praw obywatelskich i daje pole do nadużyć. Ja wiem, że sadol to wylęgarnia mentalnych gimbusów, dla których największym problemem są urojenia jakiejś grubej i brzydkiej feministki, ale to naprawdę nie jest zagrożenie dla swobód.

ho...........zo

2017-04-03, 21:28
Loaloa napisał/a:

Przecież to nie jest logika lewaków, tylko katoli, szczególnie w polandii. Cokolwiek zrobisz i się to nie spodoba katolom, masz z miejsca oskarżenie o obrazę ich uczuć. O ile każde "normalne" przestępstwo jest dość jasno zdefiniowane i sąd ma przesłanki do stwierdzenia czy miało miejsce, w przypadku "obrazy uczuć religijnych" wyroki wydaje się na czuja, bo żaden kodeks nie podaje definicji tych j***nych uczuć. I tak dla jednego katola taką obrazą mogłoby być np. zbezczeszczenie ołtarza w kościele (na co zresztą jest osobny paragraf), ale dla drugiego obrazą będzie już np. krytyka kleru, instytucji KK, czy stwierdzenie, że pedofile w sukienkach gwałcą dzieci.

I tak poroniony zapis o obrazie uczuć religijnych powoduje zawieszenie innych, bardziej podstawowych praw obywatelskich i daje pole do nadużyć. Ja wiem, że sadol to wylęgarnia mentalnych gimbusów, dla których największym problemem są urojenia jakiejś grubej i brzydkiej feministki, ale to naprawdę nie jest zagrożenie dla swobód.


Po raz pierwszy dałem ci piwo, bo w sumie dobrze kombinujesz, cycu.

myha

2017-04-03, 21:35
krasnal_hałabała napisał/a:

@2up, Ale prawo jest prawem i trzeba je przestrzegać bo gdyby nie prawo pożeralibyśmy się jak zwierzęta



Prawo jest niezbędne tylko dla zwierząt twojego pokroju, no może jeszcze dla murzynów i ciaptaych, ale akurat oni średnio je przestrzegają.
Takie zwierze jak ty gdyby nie to że za zabicie czy gwałt grozi mu długie wiezienie pewnie latało by po mieście i zabijało kogo popadnie bo moralności w tobie żadnej. Jedynie strach przed karą hamuje twoje zapędy, czyli jak typowy zwierzak np w cyrku który tylko temu nie gryzie bo boi sie że wpie**ol dostanie.

tranzystor

2017-04-03, 21:50
Velture napisał/a:

@up
Ona się żaliła w hamburgerowych mediach pokroju cnn, że nie może normalnie żyć i w ogóle jej życie zrujnowali ludzie śmiejący się z niej w necie i żądała aby usunięto wszystkie filmiki i zdjęcia z neta.

Na chłopski rozum to moim zdaniem jest proste rozwiązanie tego problemu. Jeśli nie chcesz być wyśmiewanym to nie bądź debilem. No ale ja jestem za mało nowoczesny i progresywny.




Tutaj jest inne podłoże. Zrobili jej zdjęcie w niekorzystnym momencie i później je wykorzystywali.

parolpl

2017-04-03, 22:07
W każdej grupie znajdą się zjeby, i to tyle.

Dzikiżółw

2017-04-04, 00:27
Ha ! Czyli moje prawa nigdzie się nie kończą !