18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedno piwko

mi...........80 • 2015-06-29, 09:16
- Dzień dobry poproszę piwo

- Proszę pana to jest McDonald's

- Ok, w takim razie poproszę McPiwo

WielkaRura

2015-06-29, 09:45
dam piwko żeby powk***iać ludzi, którzy będą jechać że suche i co to gówno robi na głównej.

Sonal

2015-06-29, 09:48
Tak jakby w McDonaldsie nie można było kupić piwa (choć nie w każdym - to fakt).

Mi...........an

2015-06-29, 10:18
We Włoszech można kupić piwo w MC

Wygrałem temat

freaky

2015-06-29, 10:28
Za proszenie o piwo, piwa nie ma.

ul...........rt

2015-06-29, 11:13
a w Apple można kupić Ipiwo ;)

OpenStreetMaps

2015-06-29, 11:47
Za sprzeciw wobec McDonald's zawsze piwo ;-)
Czy też odnosicie wrażenie że w Macdonald's klientów traktuje się jak idiotów
Choćby składanie zamówienia .
Powiesz wszystko czego chcesz a oni i tak dopytują jakbyś był niedecydowanym idiotą .
I nie chodzi tylko o wciskanie napojów na siłę ,wszak idiota mógł zapomnieć że mu się pić chce.
Podstawowe pytanie jakie zaprogramowane roboty muszą zadawać wszystkim klientom brzmi " Na miejscu ,czy na wynos ? "

Żeby zrozumieć że tak naprawdę nie ma logiki w tym nadgorliwym pytaniu wystarczy chwilkę pomyśleć.
Ktoś chce szybko zjeść kanapkę i prosi o hamburgera podobnie jak robił to wcześniej milion razy w budce na ulicy . (Nikt go tam nie dręczył pytaniami z ukrytym podtekstem )
(Podobnie w eleganckiej restauracji nikt o takie rzeczy nie pyta )
Pytanie jest błędnie sformułowane bo dotyczy tego gdzie chcesz zjeść hamburgera lub co z nim zrobić ? , a nie jak zapakowanego chcesz go dostać ?
Bo jeśli ktoś życzy sobie hamburgera na wynos od razu do konsumpcji ale bez papierowej zbędnej torby
To poprostu musi skłamać że chce na miejscu.
W ten prosty sposób tysiące klientów jest zmuszanych do drobnych kłamstewek . :evil:
Ja raz jedyny odpowiedziałem szczerze i nie dość że kanapkę dostałem zawiniętą w bibułę to jeszcze nie wiem po jaką cholerę w papierowej k***a torbie której nie miałem potem gdzie wyrzucić.
Skoro nie potrafią zapytać najprościej jak to możliwe "CZY ZAPAKOWAĆ ? "
to niech rozszerzą formułkę o dodatkowy punkt " Na wynos do natychmiastowej konsumpcji " Emotikon smile

binladden

2015-06-29, 13:31
@up Ja pie**ole.. Po ch*j taki wywód zamiast powiedzieć najprościej jak to możliwe "WSZYSTKO MNIE Wk***IA BO JESTEM POj***nY"

Dexterous

2015-06-29, 14:40
@up tak jak Ty teraz?

androgenius

2015-06-29, 14:59
jak ktoś jest idiotą od makścierwa to niech go o wszystko wypytują i do żarcia gęsto plują :hitler:

MajkelT

2015-06-29, 16:11
4 lata temu pracowalem jako kelner w hotelowej restauracji. Serwowane były różne dania, ale przeważnie konkretne. Typu Konina, Placki ziemniaczane z kawiorem i łososioem, kaczka z zurawina, pierogi z dziczyzny itp itd. Raz podchodzi koles w krotkich spodenkach, siada przy oknie, podchodze do niego, witam sie - zostawiam karte, proponuje cos do picia. A on mi mowi -
a idź mnie pan z piciem. Nie bede płacił za herbate 10zł. PROSZE MNIE PIZZE ZE SEREM PRZYGOTOWAC.
:D

Vesso1989

2015-06-29, 19:28
a już myślałem, że to Bongman i chciałem skrolować dalej ..

Loaloa

2015-06-29, 19:33
Teraz będziecie tym tekstem wk***iać swoich kolegów po politologii.

Kivas

2015-06-29, 22:56
pie**olcie co chcecie- mimo, że sam nie jadam już od dłuższego czasu w fastfoodach to jeśli już jednak miałbym się decydować na jakiś to od Mc'Sronalda zdecydowanie lepsze jest KFC bo mają przynajmniej kawałki mięsa (ch*j, że zapewne dopakowanego), a nie mielonkę dziobów, kości, skóry i farbki. I w KFC można kupić browar- mają Carlsbergi puszkowe z lodówki. Także jakby to powiedzieli kolesie z Blok Ekipy: 'HWDP McDonaldowi' ;)