18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednego tępego skurwysyna mniej :)

CoJaTamKurwaWiem • 2020-11-15, 08:15
Ewolucja na przykładzie kierowcy samochodu :mrgreen:
1:0 dla Darwina :mrgreen:


Tranquillum

2020-11-15, 08:20
Obok ewolucji to nawet nie leżało.. Pomyliło ci się z selekcją naturalną..

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-15, 08:26
Tranquillum napisał/a:

Obok ewolucji to nawet nie leżało.. Pomyliło ci się z selekcją naturalną..



Coś tam słyszałeś na lekcja biologii, ale nie jesteś pewien co...
Podpowiem ci cytatem z jakiegoś taniego podręcznika, który możesz sobie kupic za własne zarobione pieniążki i zaginać nas na Sadolu co drugi dzień roboczy:

Cytat:

Dobór naturalny, selekcja naturalna – jest jednym z mechanizmów ewolucji biologicznej, który prowadzi do kierunkowych zmian osobników w populacji determinując ich przeciętne przystosowanie. W czasie trwania tego procesu osobniki populacji adaptują się do warunków środowiskowych, co prowadzi do ich przetrwania, lub też nie adaptują się i giną


Juzwa

2020-11-15, 10:34
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Coś tam słyszałeś na lekcja biologii, ale nie jesteś pewien co...
Podpowiem ci cytatem z jakiegoś taniego podręcznika, który możesz sobie kupic za własne zarobione pieniążki i zaginać nas na Sadolu co drugi dzień roboczy:



Jak ty mi teraz zaimponowałeś!!!

Payan

2020-11-15, 12:18
No i k***a elegancko.

Pralpunkt

2020-11-15, 13:19
Ta 1:0 dla Darwina - miało być śmiesznie a wyszło słabo, Wypadek drogowy nic więcej

panar3

2020-11-15, 13:45
Od razu karetka na sygnale była? :-D

willoo

2020-11-15, 16:15
nie rozumiem kto tu jest tepym sk***ysynem... Czy ten który jechał przepisowo i w porę nie zauważył kolizji drogowej , czy ci którzy tam stoją najprawdopodobniej po kolizji ?

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-15, 19:24
willoo napisał/a:

nie rozumiem kto tu jest tepym sk***ysynem... Czy ten który jechał przepisowo i w porę nie zauważył kolizji drogowej , czy ci którzy tam stoją najprawdopodobniej po kolizji ?



No pomyśl chwilę....
No kto...?
Ten co już wziął udział w wypadku i już nic nie może zrobić, czy ten, który mógł prowadzić uważniej i uniknąć jebnięcia w całą tą kawalkadę...?
Naprawdę nie ogarniasz tak prostej zagadki...?

URAGE

2020-11-15, 20:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

No pomyśl chwilę....
No kto...?
Ten co już wziął udział w wypadku i już nic nie może zrobić, czy ten, który mógł prowadzić uważniej i uniknąć jebnięcia w całą tą kawalkadę...?
Naprawdę nie ogarniasz tak prostej zagadki...?



No tak, w końcu na autostradzie ruch jest taki powolny i tylko kamerzysta zapie**alał.

willoo

2020-11-15, 23:27
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

No pomyśl chwilę....
No kto...?
Ten co już wziął udział w wypadku i już nic nie może zrobić, czy ten, który mógł prowadzić uważniej i uniknąć jebnięcia w całą tą kawalkadę...?
Naprawdę nie ogarniasz tak prostej zagadki...?



Eee... no chyba nie ogarniam, bo wydaje mi się że gość który jedzie NOCĄ drogą szybkiego ruchu/autostradą może nie spodziewać się przeszkody na lewym (najszybszym) pasie ruchu. Tym bardziej że samochód go poprzedzający (ograniczający mu widoczność) zauważa go szybciej i w ostatniej chwili odbija na prawy (środkowy) pas. Dodatkowo, nagrywający nie ma gdzie uciekać, bo cała prawą stronę blokuje mu ciężarówka.... Dzwon jest w takiej sytuacji prawie nie do uniknięcia.
Wydaje mi się kolego że albo nie masz prawa jazdy, albo bardzo mało jeździsz aby zrozumieć co tu się odj***ło.
Bez urazy oczywiście.
:*

michal190386

2020-11-16, 00:44
willoo napisał/a:

Eee... no chyba nie ogarniam, bo wydaje mi się że gość który jedzie NOCĄ drogą szybkiego ruchu/autostradą może nie spodziewać się przeszkody na lewym (najszybszym) pasie ruchu. Tym bardziej że samochód go poprzedzający (ograniczający mu widoczność) zauważa go szybciej i w ostatniej chwili odbija na prawy (środkowy) pas. Dodatkowo, nagrywający nie ma gdzie uciekać, bo cała prawą stronę blokuje mu ciężarówka.... Dzwon jest w takiej sytuacji prawie nie do uniknięcia.
Wydaje mi się kolego że albo nie masz prawa jazdy, albo bardzo mało jeździsz aby zrozumieć co tu się odj***ło.
Bez urazy oczywiście.
:*



ale on tam wjechal na pelnej p*zdzie widzac ze auto poprzedzajace gwaltownie odbija na prawo odrazu powinien byc hebel w podloge majac tira po prawej

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-16, 04:34
willoo napisał/a:

Eee... no chyba nie ogarniam, bo wydaje mi się że gość który jedzie NOCĄ drogą szybkiego ruchu/autostradą może nie spodziewać się przeszkody na lewym (najszybszym) pasie ruchu. Tym bardziej że samochód go poprzedzający (ograniczający mu widoczność) zauważa go szybciej i w ostatniej chwili odbija na prawy (środkowy) pas. Dodatkowo, nagrywający nie ma gdzie uciekać, bo cała prawą stronę blokuje mu ciężarówka.... Dzwon jest w takiej sytuacji prawie nie do uniknięcia.
Wydaje mi się kolego że albo nie masz prawa jazdy, albo bardzo mało jeździsz aby zrozumieć co tu się odj***ło.
Bez urazy oczywiście.
:*



Średnio 55 000km rocznie - wystarczy...?
A ty misiu ile?