18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden z liderów chuliganów Górnika Zabrze

Dasiek09 • 2020-07-16, 09:34
Melerowi (jednemu z liderów torcidy) zabrakło odwagi żeby wyjaśnić sprawy


Noside

2020-07-16, 12:15
Kibol Lives Matter. Jedne cioty się zbiorą we trójkę najpewniej z nożem w kieszeni i dopiero świrują pawiana do kolejnego, równie przyj***nego bydlaka.

gu...........er

2020-07-16, 12:25
Samym gadaniem się zmęczył nieźle bo aż sapie . Szczytem odwagi jest pobazgranie sprayem jakiś ścian .

wilkoala

2020-07-16, 12:43
janlew napisał/a:

Trochę chyba zbłądziłeś z tą konfederacją, jeśli myślisz że jednoczy ją podejście do gospodarki.Niskie podatki owszem, bo w Biblii jasno stoi że dziesięcina, a więc 10% to jedynie słuszny podatek. Oczywiście w połączeniu z likwidacją publicznej edukacji, socjali, dotacji na artystów i innych nie potrzebnych bzdur. Ale to nie jest jakiś mega ważny filar konfederacji. Poza niższymi podatkami jest przede wszystkim walka o wartości cywilizacji łacińskiej, i dążenie do jej przetrwania. To jednoczy Bosaka, Brauna i Korwina. Czyli mieć podejście do muzułmanów, żydów, gejów, prawa, kobiet, świata i Boga jakie miał szlachcic ze 300 lat temu.



Żeby było jasne: nie popieram ruchu LGBT, a przynajmniej w tej formie jaką obserwujemy na zachodzie i szczątkowo w Polsce. Mam wrażenie że bardzo się zagalopowali i teraz walczą nie o tolerancje, a o ogólny przymus do akceptacji i przywileje. Co do "tradycyjnych wartości cywilizacji łacińskiej", Biblii, indoktrynowania dzieci w szkołach, sam jestem katolikiem (choć uważam się za agnostyka), moja rodzina jest wierząca i znam wielu ludzi głęboko wierzących.
Po prostu uważam że należałoby wypracować taki system etyczny w społeczeństwie który byłby tożsamy z tradycyjnymi wartościami, a jednocześnie nie wykluczał osób o innej orientacji seksualnej w życiu społecznym.
Niech katolicy wierzą w Boga, a geje szturchają się w dupala i niech nikt nie ogląda się na drugiego, o ile wedle ustalonych norm ten pierwszy nie wchodzi na grunt tego drugiego. Niech katolicy biorą ślub w kościele, geje i lesbijki tylko w urzędzie, na pewno podobny system rozgraniczeń można by przenieś na inne sfery życia społecznego.
Ciągle się kłócimy w tym naszym pięknym kraju, powinniśmy szukać jakiegoś porozumienia.


janlew napisał/a:

Konfederacja jest za wolnością, nie polegającą na zboczeniach i robieniu co się chce. Wolnemu człowiekowi nikt nie ma prawa odebrać: broni, dzieci, własności, ziemi ani prawa do robienia na własnej ziemi tego co ma ochotę (choćby to było uprawianie kokainy, pędzenie bimbru, wydobycie ropy czy hodowanie psów na ubój). Wolność Tomku w swoim domku. Ale już w strefie publicznej ład, porządek, prawo!



Konfederacja składa się z różnych frakcji, a elementem wspólnym jest podejście do gospodarki.
Zapominasz że tej partii są również libertarianie, którzy dla wspólnego interesu tymczasowo nie forsują swoich postulatów społecznych, ponieważ na chwilę obecną są ważniejsze sprawy do załatwienia.
Podobnie ja: nie mam nic do homosi, ale sam nim nie jestem i bardziej mi zależy na postulatach gospodarczych, więc z Konfą mi po drodzę.

Eknen

2020-07-16, 12:49
chuligani na dołku płaczą jak dziewczynki

Ni...........ny

2020-07-16, 13:49
pie**olony plebs, do gazu z nimi :hitler:

SirMajkel

2020-07-16, 14:04
Janlew chyba pierwszy raz napisał coś co ma sens i nie jest całkowicie z kosmosu.

janlew

2020-07-16, 15:46
wilkoala napisał/a:

Po prostu uważam że należałoby wypracować taki system etyczny w społeczeństwie który byłby tożsamy z tradycyjnymi wartościami, a jednocześnie nie wykluczał osób o innej orientacji seksualnej w życiu społecznym.Niech katolicy wierzą w Boga, a geje szturchają się w dupala i niech nikt nie ogląda się na drugiego, o ile wedle ustalonych norm ten pierwszy nie wchodzi na grunt tego drugiego. Niech katolicy biorą ślub w kościele, geje i lesbijki tylko w urzędzie, na pewno podobny system rozgraniczeń można by przenieś na inne sfery życia społecznego.


Zboczeńcy nie są wykluczeni. Pedał i zoofil może wziąć ślub z kobietą, choćby i w kościele. A ja zbokiem nie będąc nie mogę wziąć ślubu z chłopem lub kozą, tak jak i pedał nie może. I to jest bardzo dobrze, bo małżeństwo to przywilej dla tych, co mogą robić następne pokolenia.

Ponadto zgoda nie jest możliwa. Widzisz jak oni atakują kościół, i jak żydokomuna obsiadła sądy i uniwersytety? To jest walka o to kto będzie ustalał normy moralne i prawo. W cywilizacji łacińskiej opieramy się na:
- prawie rzymskim
- filozofii greckiej
- etyce katolickiej
Międzynarodowe lewactwo i żydostwo, nigdy nie odpuści, nigdy nie będą zgody. Zawsze będą chcieli uderzać w kościół, i przejmować uczelnie i ośrodki tworzenia prawa. I będą puszczać na ulice BLMy, LGBTy, Antify, Animasów i feministki, by ci uderzali w cywilizacje białego człowieka, cywilizacje łacińską.

wilkoala napisał/a:

Konfederacja składa się z różnych frakcji, a elementem wspólnym jest podejście do gospodarki.

Oczywiście że wiem iż konfederacja jest przeciw socjalizmowi, a więc wysokim podatkom. Podobnie jak jest za prawem do posiadanie broni, zdelegalizowaniu wszelkich delegalizacji itd. Ale to dla tego że 300 lat temu szlachcic czy mieszczanin mógł jechać pijany na koniu bez pasów, z bronią u siodła i jarać jointa, nic mu za to nie groziło, a już na pewno że odbiorą mu dzieci, albo wsadzą do więzienia. W tamtym czasie publiczni propagatorzy sodomii, propagatorzy komuny (wszystko wspólne w tym żony np. adamici), spędzarki płodów, skwierczeli sobie pięknie na stosach, murzyni byli w cyrku, a żydowscy lichwiarze gnili w więzieniach. Owszem, w tamtym czasie i podatki były niskie, dla tego je też każdy konserwatysta popiera. Ale tu chodzi o piękno całokształtu, a nie same podatki.

woytasw

2020-07-16, 16:25
Ale pantofelki umysłowe :)

AdeSMG

2020-07-16, 16:30
zamknąć wszystkich na jednym boisku niech sie wytłuką do ostatniego, a ten który przeżyje to i tak kulka w łeb

AN...........or

2020-07-16, 18:59
Widać jakie to pedalskie środowisko jest, r*chają sie w dupe ostro po piwnicach kryptogeje, ale tak to udają prawilniakó i chłopaków z ulicy, heh żenada

pAwko7

2020-07-16, 19:41
romansja napisał/a:

Do końca życia Mks czarni zagan!! Liga podwórkowa



Pozdro od Chrobrego :)

Lolekmko11

2020-07-16, 20:02
I gdzie teraz jego Auuu Auuu a ciul Jebac torp*zdy

djpyza

2020-07-16, 20:47
ja pie**ole suchoklates j***ny z łapą z 10cm bicka .chodź z zemną sam na sam a potem chodź zemną sam na sam . k***a śmiechu warte . Te wasze kibicowanie klubom buahhahahahhaha

psykop

2020-07-17, 13:31
Kibole to tchórze. Miałem się bić z jednym takim to j***ny nagadał na osiedlu, że udzielam się za wrogi klub i już nie było solówki. Dodam tylko, że to on wyzwał mnie na walkę. j***ć kibolskie k***y. r*chać wasze matki.

Justynka99

2020-07-17, 14:05
Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz.
KIBIC to człowiek, który lubi oglądać rywalizację sportową, dopingować lubianych przez siebie sportowców i odwiedzać widowiska sportowe.
KIBOL to człekokształtny o inteligencji zbliżonej do trampka, który uczestniczy w walkach swojego stada, lub pojedynczo z kibolami z innych stad o rzekomą dominację.
Kibole najczęściej są wykorzystywani przez organizacje przestępcze do przestępstw, ponieważ ubytek intelektualny nie pozwala kibolom na oszacowanie konsekwencji takiego działania.