18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden na jednego

~_Yarko_ • 2021-10-12, 20:19
Miała być uczciwa konfrontacja.


Do pewnego momentu, jak widać.

Autor

2021-10-12, 20:30
Jak się czarni traktują po swojemu, zawsze kibicuję wszystkim stronom konfliktu.

razak

2021-10-12, 20:37
Zawsze jeden może sie wykrwawić w takiej sytuacji, drugi pójdzie siedzieć gdzie pewnie tez go zajebią. Gdy murzyni się biją, strzelają, czy też tną ZAWSZE ale to ZAWSZE wygrywa świat. Niema drugiej takiej sytuacji w której zawsze świat wygrywa, a w tej k***a jest. I chociaż tyle w nich piękna :)

JaTylkonaChwile

2021-10-12, 21:01
co za ameba

dostal nozem, moze w tetnice, krew napie**ala a on chodzi "like a boss"
kobieta zamiast zostawic ten j***ny telefon i zorganizowac jakas opaske i mu zawiazac na nodze to "sit down baby" :homer: chociaz moze sie brzydzila... jesli tak to rozumie :D

Jerzy_Owsik

2021-10-12, 21:09
kto powiedział że miała być uczciwa, e świecie małp wszystko jest możliwe

Mzimu

2021-10-12, 21:11
JaTylkonaChwile napisał/a:

co za ameba
dostal nozem, moze w tetnice, krew napie**ala a on chodzi "like a boss"
kobieta zamiast zostawic ten j***ny telefon i zorganizowac jakas opaske i mu zawiazac na nodze to "sit down baby" chociaz moze sie brzydzila... jesli tak to rozumie



Jak się krew leje, to lepiej pozostać obok i nie ruszać, bo HIV czyha :)

Juzwa

2021-10-12, 21:16
razak napisał/a:

Gdy murzyni się biją, strzelają, czy też tną ZAWSZE ale to ZAWSZE wygrywa świat. Niema drugiej takiej sytuacji w której zawsze świat wygrywa, a w tej k***a jest. I chociaż tyle w nich piękna



No, jak się tłucze murzyn z arabem, żymianinem itp, to też jest zajebiście.

Bloblas

2021-10-12, 21:32
Juzwa napisał/a:

żymianinem itp,



Kim? Ty tępy synu peta i warczącej motopompy

:roll:



:shock:

outline

2021-10-12, 23:34
Bloblas napisał/a:

Kim? Ty tępy synu peta i warczącej motopompy



żydem k***a zacofana jednostko

żymianin - żyd

Papież69

2021-10-13, 08:10
razak napisał/a:

k***a



Przeczytałem twoją wypowiedź dwa razy i dalej nie wiem o co chodzi ale nie przejmuj się jestem debilem.

:-?

galus0

2021-10-13, 08:45
Ooo maj gat :mrgreen:

gixi

2021-10-13, 15:40
A teraz z głupoty... dajmy na to, że ten zraniony bronił białej koleżanki z pracy (wiem, że wydaje się to niektórym niewiarygodne, ale jednak bywa). Dlaczego dobry człowiek ma się wykrwawić, a ten drugi żyć w więzieniu?
Wśród białych też są takie przypadki. W samym Toruniu na starówce nadal trwają rozprawy za takie rzeczy, i to wśród "prawilnych Polaków".
Nie ważny jest kolor skóry w sytuacji, gdy rozmnaża się byle gówno. Bez względu czy czarne, białe czy łaciate.
500+

Bloblas

2021-10-13, 17:29
outline napisał/a:

żydem k***a zacofana jednostko
żymianin - żyd



Miło mi żydzie. A teraz milcz bo cie każę wychłostać

:lol: