18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden kot, jeden pies...

Halman • 2021-09-18, 07:53

i drugi w odwodzie...

woodscreature

2021-09-18, 15:13
Mdok***o69 napisał/a:

Bardzo dobrze mu k***a, mam nadzieje ze ten drugi piesio go dopadł i zaj***ł na śmierć.



Żeby ciebie kiedyś taki piesio dopadł izaj***ł na śmierć. Życze ci tego.

Kostor

2021-09-18, 15:56
Zajebiste!

Wiecej takich filmikow. Uwielbiam jak te dwulicowe sk***ysyny - koty - dostaja to na co zasluguja. wszystkie koty to dwulicowe k***y, tak samo jak ich wlasciciele. Dobrze jak ktos informuje, ze ma kota, bo wiesz wtedy z kim masz do czynienia.

bigsexy

2021-09-18, 16:09
A może kot od roku podpie**alał mu kury i specjalnie nasłał fafika ? Po ch*j obwiniać kogo lub cokolwiek jeśli nie znamy całego zajścia ? Wpie**olił kotka to wpie**olił po ch*j drążyć temat ?

mocarzkamil

2021-09-18, 16:51
co jest w tych poj***nych kundalch, ze atakuja wszystko co mniejsze i sie rusza mimo, ze sa nażarte przez 24h na dobę. Kiedyś na wsi pies dorwał się do kota mojego kolegi(bylem w odwiedzinach). Jak to zobaczylem w ogole sie nie zastanawialem i skoczylem temu psu na glowę. Stracił przytomność czy moze bardziej orientacje na 3 sekundy i jak tylo zobaczyl o co biega to sp***olił XD Mimo, że sytuacja miała miejsce dobre 13 lat temu to do dzisiaj noszę nóż w kieszeni na taki i inne wypadki z agrsywnymi psami

Tal-Rash

2021-09-18, 18:25
Odstrzeliłbym te psy.

Nattttsjel

2021-09-18, 20:28
Opcje:
1. jeśli psy były zamknięte na swoim terenie, zabezpieczone to kot wlazł na nie swoje i dostał to na co zasłużył
2. jeśli to wielorodzinny dom to gdzie jest nagranie samosądu mieszkańców na właścicielu kundli, że puścił je samopas i gdzie deska na łeb dla kundli


Machol

2021-09-18, 23:41
Kostor napisał/a:

Zajebiste!
Wiecej takich filmikow. Uwielbiam jak te dwulicowe sk***ysyny - koty - dostaja to na co zasluguja. wszystkie koty to dwulicowe k***y, tak samo jak ich wlasciciele. Dobrze jak ktos informuje, ze ma kota, bo wiesz wtedy z kim masz do czynienia.



Taki średni bait, na 50% jakości ;)

Masimo777

2021-09-19, 00:00
Do kamerzysty karma wróci że nie pomógł kotu, wszystko się zapętla, karma is a bitch :)

hunzuuu1

2021-09-19, 07:50
Wszystkie koty do wyj***nia. Bezużyteczne i wk***iające.

Meyrin

2021-09-19, 20:51
Kostor napisał/a:

Zajebiste!
Wiecej takich filmikow. Uwielbiam jak te dwulicowe sk***ysyny - koty - dostaja to na co zasluguja. wszystkie koty to dwulicowe k***y, tak samo jak ich wlasciciele. Dobrze jak ktos informuje, ze ma kota, bo wiesz wtedy z kim masz do czynienia.



nie ufam ludziom ktorzy nie lubia kotow, bo to oznacza ze nie znosza jak ktos nie da soba rzadzic, i nie szanuja indywidualnosci, pieska sobie latwo idzie wytresowac, koty nie sa głupie, dlatego takie osoby jak ty ich nie lubisz, pozdro i milego wieczoru, bo cie chyba ktos skrzywdzil, ze taki ch*jek z ciebie ;)

hunzuuu1 napisał/a:

Wszystkie koty do wyj***nia. Bezużyteczne i wk***iające.



wszyscy ludzie lacznie z toba do odstrzelenia, mmmm

Amon1969

2021-09-20, 08:35
woodscreature napisał/a:

Żeby ciebie kiedyś taki piesio dopadł izaj***ł na śmierć. Życze ci tego.



Mam takie dwa pieski ;-)

JaggerMan

2021-09-20, 16:52
baronturbina napisał/a:

Jesz ten co nagrywał? Smaczny był chociaż?



Mam nadzieję że zagryzie jakiegoś dwulatka żeby sadolowym tatusiom z bólu pękła sraka

Fx12 napisał/a:

*jem ten co nagrywał i nie zareagował. Dzisiaj pies załatwi koteczka, jutro pogryzie 2-letnie dziecko czym wywoła gównoburzę sadolowych speców od wszystkiego.



to miało być do c iebie pedale j***ny