18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden dzien z jazdy!

Sciereczka_z_mikrofibry • 2015-05-16, 16:44
Siema!
Wrzucalem juz normalne jazdy i sklejke z glebami . Tematy nawet się przyjęły więc zapraszam do obejrzenia jednego dnia z naszej jazdy :) Film w dwóch wersjach muzycznych :D Wedle upodobań.








Pozdrower!!

Dr.Greenthumb

2015-05-18, 08:41
ch*j wam do tego czy to amatorka czy już pro. Bo lepiej przecież siedzieć nic nie robić, tylko pić piwska i kręcić się po blokowiskach nabijając punkty respektu. Wy to pewnie z talentem się urodziliście i nigdy od zera nie zaczynaliście tylko od razu na głęboką wodę wskoczyliście. Sami k***a pedały jesteście, wyj***ł się ktoś na takiej trasie który tak pisze ? nie mielibyście odwagi nawet z hamulcem zjechać. Piwko za własny bike park, oby tak dalej, cieszcie się życiem i zdrowiem dopóki możecie, a hejtom ch*j do mordy bo w dupę to dla nich przyjemność. Pozdrower!

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-05-18, 08:55
Były dwie nitki trasy, od początku 6metrowy step down, 7 metrowy prosty gap, ale to zniszczyli, została ta nitka co na filmiku, jest lajtowa, ostatni lot tylko ciut większy, jakieś 5metrow żeby w powietrzu coś zakręcić. Rekord lotu na transferze mam 10 metrów. No a ta traske kumpel Ma filmiku nak***ia canyonen 140/140 z whipem prawie 90'.są też foty jak tym canyonen nak***ia stolik 15metrów w morize i prprzeleciał. A ja wcześniej ta traske śmiałem na ht ze 160skoku. Bitch dawał rade.

No ale mniejsza, same prosy na sadolu haha chciałabym z wami iść na rower pedały :v

Ma...........gw

2015-05-18, 11:49
spoko temat, piwko za waszą pasję.

kulturysta

2015-05-18, 12:05
Sport zajebisty,szkoda tylko że w ch*j drogi.Sam rower rzędu kilka tysięcy złotych :shock:

Kevin19091994

2015-05-18, 15:56
Dla ziomali ode mnie z miasta piwo musi być, a tak poza tym fajnie zmontowane i fajny podkładzik :P Czasem śmigam w tamtym terenie na moto- też jest zabawa :P

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-05-18, 17:44
To już wiemy ki ch*j czasem nam na muldach ślady kostki zostawia haha!