18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebnięta psina co sobie wcina

flaszka • 2017-06-02, 12:07
poj***ło mu się coś pod kopułą


SirMajkel

2017-06-02, 23:05
Velture napisał/a:

Jestę ekspertę:

Jest to zaburzenie neurologiczne polegające na tym, że zwierzę nie rozpoznaje swoich kończyn/ogona jako własnego ciała.
W umyśle psa wygląda to mniej więcej tak jakby widział łapy innego psa i zakłada, że tamten chce mu zabrać jedzenie.
W skrajnych przypadkach jest w stanie bardzo siebie zranić i dalej nie skojarzy faktu, że boląca łapa to jego łapa i może nawet ją odgryźć. Oczywiście taka sytuacja to jest zupełnie skrajny przypadek ale odnotowano takie przypadki gdzie psy potrafiły sobie odgryzać ogon i trwale kaleczyć łapy.
Niektórzy weterynarze stawiali teorię, że to może być coś w rodzaju naszego rozdwojenia jaźni albo schizofrenii.
Jednak nigdy oficjalnie nie udowodniono słuszności takiej teorii.

Jeśli za długie i nie chciało się czytać to tutaj skrót:
Ten pies jest poj***ny. 8-)



Pewnie znalazło by się tutaj kilku takich co by chcieli mieć takie schorzenie bo jakby robili sobie dobrze przed kompem to by myśleli, że ktoś im to robi i nie czuliby się tak samotnie.

malimi1

2017-06-02, 23:32
Ciekawe jak on doszedł do tej miski :D

Byczys

2017-06-04, 14:53
bo psy to pazerne k***y

OxY

2017-06-04, 15:02
Tak zabrnąłem w temat, że aż skusiłem się na psychotropa z kliniki dla zwierząt. Bo zwierzęta podobnie jak ludzie, również czasem chorują psychicznie. Popiłem te pixy alko i wylądowałem w szpitalu :amused: taki stary a taki głupi :D

helmutniemiec

2017-06-05, 19:46
poj***ło mu się coś pod kopułą


rafal.szejny

2017-06-12, 04:54
Kurde mam identycznego psa. Tylko moj ma lapy dluzsze, "Baton". Glupi jak but