18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany złodziejski tucznik rozpłodowy

~Velture • 2023-03-06, 17:42
I się jeszcze pruje spasiona k***a z lewackim kolorem włosów. :roll:


kris1978

2023-03-07, 09:43
JamPawel napisał/a:

No właśnie nie bardzo, bo Brazylijczycy ciągle mają kogo deskować, a muslimy wciąż mają komu ucinać łapy.



Bo jest bieda. W bogatym kraju nikt by nie chciał chodzić bez ręki. Problem można też rozwiązać poprzez wieszanie. Martwy złodziej nic nie ukradnie

Alonso

2023-03-07, 10:47
Podoba mi się ta młoda dziewczyna. Taka stanowcza i władcza, nie odpuszcza nawet gdy błagasz.

ProVVe

2023-03-07, 19:55
JamPawel napisał/a:

No właśnie nie bardzo, bo Brazylijczycy ciągle mają kogo deskować, a muslimy wciąż mają komu ucinać łapy.



No nie wiem w muslimach masz bardzo mały procent złodziejstwa... Zobacz statystyki. Europa przy nich to jedno bagno złodziejskie. Tam kradzieże sklepowe są marginesem bo stracą łapy i to pokazuje dobitnie, że działa. Deskoterapia nie jest wystarczająca dlatego Brazylia ma kłopoty. Chwila okropnego bólu i można dalej kraść, ale jakby im ucinali te j***ne łapska skończyłaby się kariera złodzieja. Bo niby k***a jak miałby komórkę podnieść nawet z ziemi

:-D

Wiewór

2023-03-11, 23:46
JamPawel napisał/a:

No właśnie nie bardzo, bo Brazylijczycy ciągle mają kogo deskować, a muslimy wciąż mają komu ucinać łapy.



Dobre deskowanie złodzieja jeśli nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi.