18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebana się uczepiła

Barnellini • 2020-06-18, 14:54
A może włosy wkręciły się w łańcuch? Chyba nie byłaby tak uparta.


Halman

2020-06-18, 14:57
Spoko za akcję obywatelską ale piąchę z sercem to się na ryj wypłaca a nie puka w plecy :)

joeblacktwo

2020-06-18, 15:14
Nauczy się chodnikiem chodzić

nowynick

2020-06-18, 15:46
kiedyś czytałem, że jak złodziejaszek ma do wyboru napaść tak na kobietę lub (teoretycznie słabszego od niego)faceta to woli napaść faceta. Facet będzie myślał czy napastnik nie jest uzbrojony czy nie ma kolegów w pobliżu czy na pewno da radę starcie wygrać albo czy jest sens ryzykować w ogóle zdrowie dla parudziesięciu złotych. Kobieta tego nie analizuje, będzie walczyć niczym lwica od początku do końca. Brawa dla niej i dla tych zza płotu co mimo drobnej opieszałości podbiegli pomóc, ale sporo ryzykowała w starciu z facetem zapewne ze 20-30 kg cięższym i dwa razy silniejszym od niej dla zakupów za 50 złotych...

Juzwa

2020-06-18, 16:00
No ja pie**ole! Znowu film urwany w najciekawszym miejscu!

chorym

2020-06-18, 16:07
nowynick napisał/a:

kiedyś czytałem, że jak złodziejaszek ma do wyboru napaść tak na kobietę lub (teoretycznie słabszego od niego)faceta to woli napaść faceta. Facet będzie myślał czy napastnik nie jest uzbrojony czy nie ma kolegów w pobliżu czy na pewno da radę starcie wygrać albo czy jest sens ryzykować w ogóle zdrowie dla parudziesięciu złotych. Kobieta tego nie analizuje, będzie walczyć niczym lwica od początku do końca. Brawa dla niej i dla tych zza płotu co mimo drobnej opieszałości podbiegli pomóc, ale sporo ryzykowała w starciu z facetem zapewne ze 20-30 kg cięższym i dwa razy silniejszym od niej dla zakupów za 50 złotych...



co ty pie**olisz

JaTylkonaChwile

2020-06-18, 16:10
nowynick napisał/a:

kiedyś czytałem, że jak złodziejaszek ma do wyboru napaść tak na kobietę lub (teoretycznie słabszego od niego)faceta to woli napaść faceta. Facet będzie myślał czy napastnik nie jest uzbrojony czy nie ma kolegów w pobliżu czy na pewno da radę starcie wygrać albo czy jest sens ryzykować w ogóle zdrowie dla parudziesięciu złotych. Kobieta tego nie analizuje, będzie walczyć niczym lwica od początku do końca. Brawa dla niej i dla tych zza płotu co mimo drobnej opieszałości podbiegli pomóc, ale sporo ryzykowała w starciu z facetem zapewne ze 20-30 kg cięższym i dwa razy silniejszym od niej dla zakupów za 50 złotych...



ja kiedys czytalem, ze jak zlodziejaszek ma do wyboru napasc na kobiete lub uzbrojonego policjanta, to woli napasc na policjanta, bo policjant nie bedzie sie tego spodziewal, z zaskoczenia polozy sie na ulicy i bedzie udawal martwego... tru story bro

nowynick

2020-06-18, 16:14
:roll:

podchodzi do Was gość o dwie głowy wyższy i 40 kg cięższy, no już widzę jak z podwójnego obrotu z wyskokiem niczym Chuck Norris posyłacie go do krainy Morfeusza... Napisać to sobie możecie wszystko, ja mówię o realnym świecie (takim co za oknem widzicie)...

kolosasz

2020-06-18, 16:26
fajna architektura . Ciekawe czy też tak jak w Polsce palą ta śmieciami by
ogrzać swoje domki

Sajlenthill

2020-06-18, 17:05
nowynick napisał/a:

podchodzi do Was gość o dwie głowy wyższy i 40 kg cięższy, no już widzę jak z podwójnego obrotu z wyskokiem niczym Chuck Norris posyłacie go do krainy Morfeusza... Napisać to sobie możecie wszystko, ja mówię o realnym świecie (takim co za oknem widzicie)...



Przyznaj sie, ze jesteś życiowa p*zda i tyle.

Friko

2020-06-18, 17:07
A za płotem pewnie:
Czekaj.... Czekajj.... Janusz! Bierz go!

pankruk

2020-06-18, 18:25
nowynick napisał/a:

podchodzi do Was gość o dwie głowy wyższy i 40 kg cięższy, no już widzę jak z podwójnego obrotu z wyskokiem niczym Chuck Norris posyłacie go do krainy Morfeusza... Napisać to sobie możecie wszystko, ja mówię o realnym świecie (takim co za oknem widzicie)...



W świecie, który widzimy za oknem raczej bardzo rzadko zdarzają się takie sytuacje o ile sami takiej sytuacji nie szukamy. To co zauważyłem to, że łatwiej o konfrontację w ruchu drogowym. Wczoraj o 22:00 na światłach jakiś głąb w starym audi a8 z muzą puszczoną na cały regulator ciągle się na mnie gapił spod byka. Gangster statysta, zapewne się za dużo filmów naoglądał o Pruszkowie.

Tr...........ty

2020-06-18, 22:36
Barnellini napisał/a:

A może włosy wkręciły się w łańcuch? Chyba nie byłaby tak uparta.



W takich skuterach nie ma łańcucha

sebahs

2020-06-19, 13:02
on jej reklamówkę z zakupami a ona mu chciała podj***ć motór :)