18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebana lewacka rodzina

The Butcher • 2013-09-22, 12:14
Lewackie sk***ysyńskie myślenie :fuck-off:


juby0001

2013-09-22, 14:36
tak pie**olicie , a jestem pewny że każdy z was ogląda :)

wandal1990

2013-09-22, 14:37
drogi 'butcher',
jedziesz na lewaków, a sam oglądasz popierdzielony program w lewackiej telewizji w dodatku na ipli (z własnej nie przymuszonej woli, może dla przyjemności? haahaha nie świadczy to o Tobie najlepiej. i jeszcze się unosi :) wypieprzaj do korei północnej, tam nie ma lewaków, cioto.

~Tołdi

2013-09-22, 14:41
ASAKKU napisał/a:

Co za sk***iałe myślenie autora....

1. Kto k***a ogląda tego typu "show"?
2. A co niby k***a prawica zrobiła żeby to ukrócić?
3. Zarówno Jaruś, jak i Pinokio k***a górników, rolników i wiele innych grup pok***ieńców chronią mimo, że system wynagrodzeń mają rodem z PRL...
4. Kościół nadal nie płaci podatków mimo, że wszyscy obywatele płacą na nich i ich utrzymują (nieisttotnie czy ktoś jest wierzący)...

Teraz mi misiu powiedz, jaka jest różnica pomiędzy lewicą a prawicą obecnie, bo k***a nie zarejestrowałem...



1. Plebs
2. Nazywasz PiS prawicą? Hue hue dobre sobie
3. j/w
4. Ja pie**ole pie**olisz jak paligłup. Podatki płacą od 'dusz' zrzeszonych w parafii jak i VAT(przecież kler jak i ludzie związani z kościołem konsumują jak zwykły śmiertelnik) który my wszyscy płacimy. Masz deklu poczytaj tu tu tu tu i tu

P.S. dziś prawicą jest RR, RN, UPR i KNP.

kryniusan

2013-09-22, 15:08
ode mnie dla tej ku*wy!

sorry za jakość ch*jowy telefon

tranzystor

2013-09-22, 15:36
The Butcher napisał/a:

Lewackie sk***ysyńskie myślenie :fuck-off:




Żadne lewackie, tylko typowy przykład wyzwolonego spod zakazów pokolenia Kórwina i Palikota, co ma tylko prawa.

zonk

2013-09-22, 15:53
Ja pie**ole co się dzieje. Ktoś ma może inne zdanie od k***ina i innych jebniętych narodowców i zaraz jest lewakiem. Proponuję k***inistom najpierw jebnąć się w ryj a potem komentować.

Mała Benia

2013-09-22, 15:59
Następny debil nieumiejący samodzielnie pomyśleć powtarza popularne slogany żeby dostać wirtualne piwa.
Miej poglądy jakie chcesz, ale zanim coś wysrasz ze łba - pomyśl!

Gwoli ścisłości, ci co biorą zasiłek tylko dlatego że nie chce im się ruszyć dupy do roboty to darmozjady, a nie lewaki.

Joseph_Fritzl

2013-09-22, 16:09
@kryniusan trzymasz broń w lewej ręce :emo:

Sylarr

2013-09-22, 16:50
@SQT socjalizm w encyklopediach zalicza się do lewicy, więc nie wiem w czym problem. Każdy socjalista to lewak i nie ważne czy pobożny czy nie.

@Mała Benia wracaj do garów a nie się za politykę bierzesz.

guvi

2013-09-22, 16:54
Takie programy korwinowcy teraz oglądają w czasie pomiędzy filmikami Maxa Kolonki, a wypisywaniem głupot w internecie?
ps. to nie jest prawdziwe to tylko śmieciowa tv

cz...........00

2013-09-22, 18:49
Janusz Korwin-Mikke (Myszka Mikke, Komik-Mikke, Janiusz Kórwiń Mekkę, Janusz k***in-Mikke,Kapitan JKM, Jonasz Koran Mekka, hebr. Ozjasz Goldberg, ang. John Corvin-Mickey, lit. Jonas k***inas Mikkas, ur. 27 października 1942 w Warszawie)
Zwolennik monarchii i przeciwnik demokracji, ale równocześnie stawiający za wzór Szwajcarię – najbardziej demokratyczne państwo świata, bo z demokracją bezpośrednią – z powodu nieprzystąpienia jej do Unii Europejskiej i niezakazania posiadania broni. Przeciwnik przymusowej służby wojskowej i interwencjonizmu państwowego, zwolennik indywidualizmu i wolnego rynku. Mimo to jest miłośnikiem Rosji, czyli państwa o silnie antyindywidualistycznych i antyliberalnych tradycjach, oraz popiera reżim komunisty Aleksandra Łukaszenki na Białorusi, gdzie istnieje przymusowy pobór i nie ma wolnego rynku. Przeciwnik feminizmu, szkół koedukacyjnych i powszechnego prawa wyborczego. Śladem Hitlera mimo swoich antydemokratycznych poglądów postanawia rok w rok startować i kompromitować się w wyborach. Korwin znany jest z nazywania wszystkich od chadeków i konserwatystów aż po anarchistów socjalistami. Prowadzi działalność misjonarską, polegającą na przymilaniu się do anarchistów i nacjonalistów, by zrobić z nich anarchokapitalistów i narodowych kapitalistów. Niestety jest to miłość nieodwzajemniona i Korwin dostaje cały czas kosze. Jednak najbardziej dziwnym jest to, że pomimo określania siebie jako liberał, czyli w domyśle zwolennik wszelkich swobód obywatelskich to jest przeciwnikiem demokracji i zwolennikiem totalitaryzmu.

W skład jego obietnic wyborczych wchodzi:

Przymusowe i interwencjonistyczne wprowadzenie wolnego rynku, zakazu zakazywania i nakazu wolności od wszystkiego (w tym wolności) pod groźbą pozbawienia wolności.
Zniesienie polskiego kapitalizmu, który w rzeczywistości jest socjalizmem, który powstał po upadku komunizmu i wprowadzenie w Polsce prawdziwego kapitalizmu biorąc przykład z komunistycznych Chin.
Propagowanie ustroju, w którym można otwierać sex shopy i burdele, ale tylko z jednoczesnym zachowaniem tradycji katolickiej.
Zmiana granicy wschodniej (głównie rewizja granicy północnej, nie wliczywszy obwodu kaliningradzkiego).
Zabranie możliwie największej ilości pieniędzy z Unii Europejskiej, a potem wyjście z niej zanim się rozpadnie.
Zredukowanie podatków do minimum.
Jest za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci, ale dla morderców naturalną śmiercią jest kara śmierci. Prawdopodobnie nie wie, że dla królów (którym chce zostać) naturalną śmiercią jest odcięcie głowy.
Nietolerancja tolerancyjnych osób, które nie tolerują nietolerancji.
Walka z walczącymi z globalnym ociepleniem, które według JKM nie istnieje, a jednocześnie jest bandą złodziei.
Eksterminacja lewaków. Zakwalifikowanie słów „lewak” oraz „esbek” jako wulgaryzmów i pojęć potwierdzających wiedzę o wszystkim na wszystkie tematy.
Niepodpisywanie ustaw socjalnych.
Sprywatyzowanie Sadistica.
Sprywatyzowanie siebie.
Sprywatyzowanie ciebie i mnie.
Sprywatyzowanie wszystkiego, nawet rządu. Jeśli coś zostało sprywatyzowane wcześniej, należy to odkupić i sprywatyzować ponownie.
Sprywatyzowanie prywatyzacji za symboliczną złotówkę.
Stworzenie Kościoła Pracodawców Prywatnych pod wezwaniem św. Friedmana i Misesa.
Zalegalizowanie marihuany (dlatego popiera go gimbaza wszelakiej maści).
Rozebranie już ukończonego Stadionu Narodowego, bo inni rozbierają stadiony, to on też chce.
Pozwolenie na jazdę samochodem bez pasów i przejazdy na czerwonym świetle. Ruch drogowy to socjalistyczny wymysł, który ogranicza naszą wolność!
Wprowadzenie takiego prawa, aby każdy obywatel naszego kraju mógł nosić i w razie potrzeby użyć pistoletu (co miałoby zredukować liczbę emerytek, czyt. teściowych do minimum, czyli w efekcie obniżenie deficytu budżetowego).
Likwidacja buspasów i torowisk tramwajowych, bo autobusami i tramwajami jeżdżą tylko socjaliści i bezrobotni, a śpieszący do pracy konserwatywni liberałowie muszą się tłoczyć w samochodach na pozostałej części jezdni.
Likwidacja kolei, a właściwie zaoranie kolei, bo autostrady są lepsze. Wszak samochód po autostradzie może jechać nawet 130 km/h, a popularny TGV zaledwie 300 km/h.

niepoprawnymateo

2013-09-22, 19:28
kryniusan napisał/a:

ode mnie dla tej ku*wy!
Obrazek
sorry za jakość ch*jowy telefon



Ło k***a jaki gangster :krejzi:

tranzystor

2013-09-22, 21:16
niepoprawnymateo napisał/a:

Ło k***a jaki gangster



Uważaj, żeby Cię nie skapiszonował :mrgreen: