18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jebać PIS

bananowyNihilista • 2024-02-04, 14:15
Nic głębszego, po prostu mi się przypomniało, że te k***y (elektorat PIS) są i chodzą po ulicach, oddychają tym samym powietrzem co ja i musiałem odreagować. No i jeszcze do tego ten pożal się Boże tfu prezydent...

I żeby nie było JEBAĆ TFUSKA, zwłaszcza j***ć Lewicę a najbardziej to j***ć wszystkich głupich ludzi, którzy chodzą do wyborów i głosują na tych co im więcej obiecają, bo nie rozumeją, że biedny to zawsze był, jest i będzie do j***nia w dupę... a wymyślanie tych 800+, 13, 14, 25 zubaża najbardziej tych biednych i tych którzy radzą sobie ciut lepiej niż biedni... bo tych co mają pierdyliony to i tak wszystko wali w ch*j bo im żadna władza nic nie zrobi.

Np. kumpel zarabia około 500k rocznie... niby nie kosmos, ale już jest poza zasięgiem Urzędu Skarbowego... facet o takich dochodach dostaje jeszcze zwroty podatku... robi się to we w ch*j prosty sposób, w ch*j... żadne piramidy finsnowe, offshory, sztuczne koszty... ni ch*ja. Sposób prosty i znany bogolom od lat i nikt im tego nie zabroni i nie zablokuje. A pie**olone pisiory zamiast rozumieć jak to wszystko działa, uczyć się czytać tylko wyciągają łapska po nie swoje, a już pomijać takich małych malwerstantów jak znajomek, ale spraw ważnej maści mamy miliony i nikt się tym nie zajmuje bo tz. TFU opinia społeczna interesuje się kto więcej do koryta łopatą kartofli nasypie, kto ładnie rączki w kościółku złożył i że polityk jeden czy drugi przed wyborami przypadkiem został przyłapany przez ekipy filmowe jak pomaga starszej biednej Pani mieszkanie odmalowywać :P

TFU, TFU, TFU... tak naprawdę to j***ć w mordę pie**oloną głupotę, naiwność, romantyzm... JA pie**olĘ jak ja nieznoszę tego debilnego społeczeństwa, które na koniec wplącze nas w wojnę z kacapami i zagoni mnie do j***nych okopów... bo babcia czy tam madka z poldka co mi władzę tyle lat paercholiły przecież na front nie pójdą. Ja będę zbierał bebechy po granacie rzuconym z drona a nie te k***y parszywe. Jakie to niesprawiedliwe, że wszyscy mają takie samo prawo głosować, nie ważne czy mądry, czy głupi, czy wie co robi czy nie i wszyscy mają k***a takie wielkie prawa... ale ja mam k***a obowiązek zdychać w błocie. Ni ch*ja nie pójdę na front, niech stare baby idą!!! Se tyle lat kaczorów wybierały to niech się teraz p*zdy całymi stadami rzucają pod czołgi. Matoły co na platfusów głosują nie lepsze... ale to k***y pisiury zaczęły to j***ne wyniszczające rozdawnictwo.

Tak mnie naszło.

T3RMINATOR

2024-02-05, 17:28
To pisior ci wiesz gdzie.

bananowyNihilista

2024-02-06, 11:55
Ha, to już wiemy na kogo głosowałeś... liceum masz chociaż skończone? Może tylko zawodówka... czym się zajmujesz... po nicku wnoszę, że lubisz filmy, które ja lubię, ale różni nas przepaść... czym się zajmujesz??? Wózkiem widłowym widłowym jeździsz, może kierowca tira? Rolnik... robotnik budowlany... masz 37 lat to pewnie fach w ręku już... kładziesz płytki i sobie kuruwjesz jak to świat jest niesprawiedliwy, że te k***y co tyle mają nie chcą się podzielić a Ty musisz tak ciężko j***ć... może a te k***y wykształciuchy się nie narobion i majon. A może wykonujesz inną prostą pracę nie wymagającą abstrakcyjnego myślenia... opowiedz nam o sobie elektoracie PIS... czy tam inny socjalisto ;P

Siriuz

2024-03-17, 01:17
bananowyNihilista napisał/a:

Sposób prosty i znany bogolom od lat i nikt im tego nie zabroni i nie zablokuje.



Napisałbyś jaki. Skoro nie zablokują to chyba nie jest taka tajemnica?

majeńka

2024-03-17, 01:51
bananowyNihilista napisał/a:

I żeby nie było JEBAĆ TFUSKA, zwłaszcza j***ć Lewicę a najbardziej to j***ć

To na kogo byś głosował jak wszystkich j***ć?

Akurat Tusk, mimo że wad ma sporo, jest w zasadzie jedyną opcją jaka pozostała. Hołota to taki uczciwy PiS (tak wiem, 95% działań PiSu to właśnie przekręty, 5% to prawicowe zj***nie), lewica to zjeby w kierunku chamburgerskich "demokratów" (nawet jeśli Razem to tylko margines w ich partii).

Głosujemy nie na dobrą partię (bo takich nie ma), tylko na najmniej złą. Bo alternatywą jest PiS przy korycie, a widzieliśmy co to znaczy.

Siriuz

2024-03-17, 02:44
majeńka napisał/a:

To na kogo byś głosował jak wszystkich j***ć?
Akurat Tusk, mimo że wad ma sporo, jest w zasadzie jedyną opcją jaka pozostała. Hołota to taki uczciwy PiS (tak wiem, 95% działań PiSu to właśnie przekręty, 5% to prawicowe zj***nie), lewica to zjeby w kierunku chamburgerskich "demokratów" (nawet jeśli Razem to tylko margines w ich partii).
Głosujemy nie na dobrą partię (bo takich nie ma), tylko na najmniej złą. Bo alternatywą jest PiS przy korycie, a widzieliśmy co to znaczy.



No teraz to już jestem pewien, że w Polsce nie żyjesz. Każdy kogo znam, kto zagłosował za serduszkami po tych paru miesiącach już tego żałuje i ubolewa, że dał się oszukać. Ja mogę zrozumieć tych co jeszcze wierzą w PiS, ale przed nimi rządziło PO i każdy kto tylko sięga pamięcią 8 lat wstecz doskonale wie kim jest Tusk i jak wyglądała Polska pod jego butem.

majeńka

2024-03-17, 03:31
Idealnie nie było, ale kraj szedł do przodu a nie się cofał.

Siriuz

2024-03-17, 03:49
majeńka napisał/a:

Idealnie nie było, ale kraj szedł do przodu a nie się cofał.



Tak, właśnie to widać. Tamci zbudowali przekop przez mierzeje, za co byli krytykowani i ośmieszani przez PO. To samo było z barierą na granicy z Białorusią. Rozpoczęli rozbudowę portu kontenerowego i przygotowali podwaliny pod CPK i elektrownie atomową. Kto nas teraz cofa?

majeńka

2024-03-17, 05:41
Ten przekop zbudowali tak że żaden statek (nie mylić z jachtem dla dwóch osób max) do portu nie dopłynie.

Zrobili przecięcie wstęgi i huczną imprezę pokazywaną na okrągło w TVP, i na tym sprawa się dla nich zakończyła. A inwestycja nie dokończona, i kasę na jej dokończenie zaj***li (bo pieniądze które do tej pory szły do władz lokalnych przejęli centralnie).

RobsoN

2024-03-18, 16:56
Siriuz napisał/a:

Tak, właśnie to widać. Tamci zbudowali przekop przez mierzeje, za co byli krytykowani i ośmieszani przez PO. To samo było z barierą na granicy z Białorusią. Rozpoczęli rozbudowę portu kontenerowego i przygotowali podwaliny pod CPK i elektrownie atomową. Kto nas teraz cofa?



Skąd się tacy ludzie biorą :roll: i na ch*j ten przekop, po którym tylko kajaki pływają. Tvpis tak ci zrył beret, że aż mi ciebie szkoda. Może w Choroszczy jeszcze cię przyjmą , o mój boże mój boże… tzn twój.

Siriuz

2024-03-18, 19:32
RobsoN napisał/a:

Skąd się tacy ludzie biorą i na ch*j ten przekop, po którym tylko kajaki pływają. Tvpis tak ci zrył beret, że aż mi ciebie szkoda. Może w Choroszczy jeszcze cię przyjmą , o mój boże mój boże… tzn twój.



Pojedz sobie tam i zobacz te "kajaki". Gdyby nie ten przekop prawdopodobnie zalew zostałby odciety od morza bo jakoś nie widzę aby Rosjanie zgadzali się na dalsze korzystanie z ich wód.
Zapytaj każdego jednego mieszkańca Zalewu Wiślanego co myśli o tym przekopie.
Nawiasem mówiąc to bardzo interesujące, że Ty, majeńka i TVN tak bardzo się zgadzacie z Rosją, która też była przeciwna temu przekopowi i ośmieszali go w swoich mediach.
Wy i cala zj***na koalicja serduszkowa z Tuskiem na czele cudownie zgadzacie się z każdym kto ośmiesza polskie inwestycje. Nie ważne czy to Rosja, Niemcy czy Francja.

majeńka

2024-03-18, 22:20
A na kij nam przekop do zalewu gdzie żadnego dużego portu nie ma? Mamy zacząć budowę prawdziwego portu w Elblągu?

Ale skoro przekop już istnieje, wypadałoby go dokończyć. Tyle że Partia nie robiła tego dla sensu ekonomicznego tylko dla wstęg do przecięcia. I po wpakowaniu sterty pieniędzy z naszych podatków mamy ten rowek, płytszy niż ten w twojej żopie.

Ork.Fajny

2024-03-22, 14:36
majeńka napisał/a:

Idealnie nie było, ale kraj szedł do przodu a nie się cofał.



Dziwna hipoteza. Nikt poważny na podstawie żadnych danych nie sugeruje że za rządów Jarkacza nasza gospodarka się skurczyła. Tylko mi tutaj nie cytuj że mieliśmy większą inflację albo jakiś inny pojedynczy z dupy przykład który absurdalnie by sugerował że tylko jego zachwianie może położyć cały kraj na łopatki... Poproszę coś konkretnego - jakieś opracowanie z szeregiem czynników opisanych.


Nasza kraj zawsze idzie do przodu bo jesteśmy w takiej a nie innej części świata. Jesteśmy zaraz obok Niemców i EU. Jak tylko nasza ekonomiczna lewica darowała sobie socjalizm i przeszliśmy na ten taki nasz system feudalno-kapitalistyczny, to nasza gospodarka od razu zsynchronizowała się ze światem zachodnim. U nas zawsze rośnie jak u nich rośnie. U nich spada to u nas spada. Rząd Jarkacza pomimo setek idiotyzmów, nie zrobił nic na tyle głupiego aby utopić Polską gospodarkę w porównaniu do tego co się działo na zachodzie. Tak samo rząd Tuska, pomimo setek idiotyzmów, nie zrobił nic nadzwyczajnego co pozwalało naszej gospodarce rozwijać się jako-tako kiedy wszyscy wokoło by się topili.



majeńka napisał/a:

To na kogo byś głosował jak wszystkich j***ć?


Jak nie masz na kogo głosować to nie głosuj wcale. Koncepcja że głosowanie na mniejsze zło jest mądre, jest głupia. Idea że głosowanie to patriotyczny, lub obywatelski jak ktoś nie lubi tego pierwszego słowa, obowiązek jest równie głupia.
Osoba mądra wie co wie a czego nie wie. Osoba mądra jak wie że nie ma kogo głosować bo wszyscy są źli, zostaje w domu.
Idioci z kolei myślą że jak poszli zagłosować na koalicję bo PiS jest zły, są... No właśnie tym kim są. A jeśli nie idiotami to po prostu poczciwymi ludźmi którzy się nie znają i naiwnie zagłosowali za tym samym owiniętym w nieco mniej brzydki papierek.

baronturbina

2024-03-25, 00:20
Siriuz napisał/a:

Pojedz sobie tam i zobacz te "kajaki". Gdyby nie ten przekop prawdopodobnie zalew zostałby odciety od morza bo jakoś nie widzę aby Rosjanie zgadzali się na dalsze korzystanie z ich wód.
Zapytaj każdego jednego mieszkańca Zalewu Wiślanego co myśli o tym przekopie.
Nawiasem mówiąc to bardzo interesujące, że Ty, majeńka i TVN tak bardzo się zgadzacie z Rosją, która też była przeciwna temu przekopowi i ośmieszali go w swoich mediach.
Wy i cala zj***na koalicja serduszkowa z Tuskiem na czele cudownie zgadzacie się z każdym kto ośmiesza polskie inwestycje. Nie ważne czy to Rosja, Niemcy czy Francja.



Mia jebie! Niedość że komuch sympatyk Sowietów to pisior. Sirius może zmień nicka na siusiakuz?

majeńka

2024-03-25, 00:56
Ork.Fajny napisał/a:

Jak nie masz na kogo głosować to nie głosuj wcale. Koncepcja że głosowanie na mniejsze zło jest mądre, jest głupia.

Osoba mądra wie co wie a czego nie wie. Osoba mądra jak wie że nie ma kogo głosować bo wszyscy są źli, zostaje w domu.

Pozostanie w domu jest głosem na Putina. Każdy głos nie oddany na "mniejsze zło" jest głosem na zło większe.

Czy Tusk jest idealny? Oczywiście że nie. Ale porównać KO czy (tfu) Lewicę z PiSuarem lub Konfabulacją to jak porównać przeziębienie z ebolą i nipah.

I tu mamy przypadek onucy namawiającej do czynu który w istocie jest głosem na Putina.