18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebać Hejterów

BorgBorg • 2014-08-29, 19:12
Monolog w lekkim tonie na temat hejterów :evil:
:fuck-off:








Niech ścierwa zdychają na ból dupska :kaleka:

sancho457

2014-08-30, 08:31
Teraz ból duperzy z sadola będą się rzucać jak emeryt z padaczką, żeby spalić zaj***ć i oczywiście są też koneserzy sztuki taki jak ten zjeb Kubuleki także kontynujcie ból dupska cioty ;)

Tallahasee

2014-08-30, 09:56
@up, to ty Tiger Bonzo ??

sancho457

2014-08-30, 10:29
@up
Nie po prostu bawi mnie to jak niektórzy reagują, jakby j***li ich pastuchem po jajach

marcin1630

2014-08-30, 11:18
słabe k***a jak kawały poławiacza krabów

rafmike

2014-08-30, 12:05
jak ja tego grubasa nie cierpie

Haylash

2014-08-30, 12:15
Specjalnie założyłem tutaj konto żeby napisać ten gówniany komentarz.

Wy matoły! Jak bardzo niewiele trzeba mieć szarych komórek we łbie, żeby nie dostrzec satyry, sarkazmu i ironii; żeby nie odróżnić krytyki od szczerego hejtu. Gdyby nie te parę szarych komórek, które Wam zostało bylibyście całkiem niezłą roślinką pokojową.
Jak czytam takie komentarze, to nie wiem czy mam mówić dzień dobry czy guten morgen.
Jak się coś nie podoba do wypie**alać, albo sami zróbcie lepiej. Ale oczywiście nie zrobicie lepiej, bo jesteście hejterami, czyli debilami. Nic wartościowego nie potraficie zrobić, ledwo umiecie się sami podetrzeć, więc całymi dniami siedzicie przed komputerem i swoimi obsranymi palcami wpisujecie debilne komentarze.


Pozdrawiam.
Wredny Ja.

Nie zapomnijcie mnie zhejtować, bo się zawiodę.

Molibdenowy_Rysio

2014-08-30, 12:32
Haylash napisał/a:

Specjalnie założyłem tutaj konto żeby napisać ten gówniany komentarz.

Wy matoły! Jak bardzo niewiele trzeba mieć szarych komórek we łbie, żeby nie dostrzec satyry, sarkazmu i ironii; żeby nie odróżnić krytyki od szczerego hejtu. Gdyby nie te parę szarych komórek, które Wam zostało bylibyście całkiem niezłą roślinką pokojową.
Jak czytam takie komentarze, to nie wiem czy mam mówić dzień dobry czy guten morgen.
Jak się coś nie podoba do wypie**alać, albo sami zróbcie lepiej. Ale oczywiście nie zrobicie lepiej, bo jesteście hejterami, czyli debilami. Nic wartościowego nie potraficie zrobić, ledwo umiecie się sami podetrzeć, więc całymi dniami siedzicie przed komputerem i swoimi obsranymi palcami wpisujecie debilne komentarze.


Pozdrawiam.
Wredny Ja.

Nie zapomnijcie mnie zhejtować, bo się zawiodę.




mówisz, masz, Ty p*zdo na kaczych nogach, co Ty pie**olisz.
satyry, sarkazmu i ironii bo k***a pie**olne, przecież to jest gówno w czystej postaci.
jesteś hipokryta koleś, jak Ci się nie podobały komentarze, to powinieneś wypie**alać, w myśl tego co piszesz, a nie tracić swój cenny egzystencjonalnie potencjał, na zakładanie konta na sadolu i wypisywanie prawd mojrzeszowskich.
idz kup gopro zestrimuj to z sadoloem i poszukaj dobrego przejscia.


masz ch*ju, hejta :mrgreen:

Haylash

2014-08-30, 12:46
Molibdenowy_Rysio napisał/a:




mówisz, masz, Ty p*zdo na kaczych nogach, co Ty pie**olisz.
satyry, sarkazmu i ironii bo k***a pie**olne, przecież to jest gówno w czystej postaci.
jesteś hipokryta koleś, jak Ci się nie podobały komentarze, to powinieneś wypie**alać, w myśl tego co piszesz, a nie tracić swój cenny egzystencjonalnie potencjał, na zakładanie konta na sadolu i wypisywanie prawd mojrzeszowskich.
idz kup gopro zestrimuj to z sadoloem i poszukaj dobrego przejscia.


masz ch*ju, hejta :mrgreen:



dzięki łysa k***o, już mi lepiej :-D

Kylar

2014-08-30, 13:19
heh, nawet się komentarze z sadola pojawiają :D

Kv...........ft

2014-08-30, 14:18
Ile razy dakan podkreślal że jest ateistą, bo nie chciało mi się tego zjeba słuchać nawet.

rbQ321

2014-08-30, 15:41
Wokal jak MC Butelka z Toruńskiego zespołu Butelka ;D

robcio26

2014-08-30, 21:20
hejtowanie hejterów to też hejt więc ten kto stworzył ten filmik też jest hejterem.