18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda ze zwierzętami

RobDeMay • 2022-08-18, 21:52
Jakiś gównomanifest gdzieś w USA, jak było to do pieca


Szary_Jeleń

2022-08-19, 09:34
piasekmaster napisał/a:

nie kazdy bohater nosi pelerynę, ale każdy ma przy sobie broń



Strażacy, ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, wolontariusze, weteryniarze, etc nie mają... ale ja chciałbym mieć.

pytolsky

2022-08-19, 09:54
robsonx79 napisał/a:

Prawo do posiadania broni powoduje, że wszyscy mogą broń mieć. Tutaj mamy przykład typowego odważniaka, co z pancernego samochodu rzuca w ludzi racą, i do tego jest uzbrojony. No straszny kozak. Lubicie prawo silniejszego?



...i zupełnie nie masz problemu z tym, że koleś zanim wyciągnął pukawkę siedział w obijanym przez kilku ludzi wozie, a w 0:12 wyraźnie widać, że zamaskowany idiota w czapce i z reklamówką próbuje otworzyć drzwi od strony, od której siedzi jego dupa? Nie wiem po co rzucał w nimi świecą dymną, ale to nie uzasadniało agresji tłumu (w końcu od tego jest policja, żeby go później złapać więc ludzie broni nie potrzebują bo i po co, prawda?). Z kolei agresja tłumu już uzasadnia obronę konieczną.
I tak, gdyby te lewaki też miały broń , to mogłyby się przed takim odważniakiem bronić, gdyby ten jednak postanowił pociągnąć za spust. Sam widok innego faceta z bronią pewnie zadziałałby studząco.

Cipczan

2022-08-19, 10:29
Szary_Jeleń napisał/a:

Strażacy, ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, wolontariusze, weteryniarze, etc nie mają... ale ja chciałbym mieć.



Zacznij od posiadania słownika lub ukończenia 6 klasy podstawówki. To i tak za mało do posiadania broni, ale nie będziesz robił z siebie głupka.

jan0sik1

2022-08-19, 14:04
Draxiu napisał/a:

Typ nawet nie wie jak łatwo mogł juz nie wsiasc do tego autka. Wystarczylby jeden przechodzien z bronia i widzac celujacego typa oddałby ostrzegaweczy strzal w tułów. A to moi mili JUESEJ broni w UJ



pie**olisz jak potłuczony. Nie masz zielonego pojęcia o uzyciu broni.

to...........10

2022-08-19, 18:52
Córka_Spawacza napisał/a:

Zgadzam się. Pan Breivik chętnie by pociągnął za cyngiel. Mój bohater



Wielki "bohater" - śmieć mordujący dzieci. Ten jeden raz żal, że w cywilizowanym świecie nie ma czapy.

robsonx79

2022-08-19, 20:16
wertuqq napisał/a:

W kogo rzuca? Lewackie śmiecie, to nie są żadni ludzie, tylko parszywe odpady ludzkości.



Super się brandzlujecie, nie mając nawet pojęcia o co w ogóle w tej sytuacji chodziło.

mit2

2022-08-19, 22:21
robsonx79 napisał/a:

Super się brandzlujecie, nie mając nawet pojęcia o co w ogóle w tej sytuacji chodziło.


Nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby wywnioskować, że leżące na środku drogi stworzenia to najprawdopodobniej jakiś odłam lewactwa protestujący w obronie, dajmy na to, zagrożonego życia lokalnego żuczka bądź innej glisty.

robsonx79

2022-08-20, 11:24
mit2 napisał/a:

Nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby wywnioskować, że leżące na środku drogi stworzenia to najprawdopodobniej jakiś odłam lewactwa protestujący w obronie, dajmy na to, zagrożonego życia lokalnego żuczka bądź innej glisty.



Identyczna narracja była w USA w latach 60-tych, kiedy "patrioci" z Legionu Amerykańskiego wyzywali studentów od lewaków i hołoty. No nic, historia lubi się powtarzać, a tylu podobno mamy oświeconych, co "włączyli myślenie" :)

Bul_od_bytu

2022-08-20, 12:10
p*zdeczki od sojowego latte chciały zrobić czilowy protest przeciwko wyzyskowi korporacji na środku drogi. Powinni tam wysłać kierowcę MZA z Katowic to by im pokazał kontrolę tłumu :D