18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda po warszawsku

mnt_13 • 2013-06-03, 21:45
Co tu dużo pisać, charakterystyczny styl jazdy :szczerbaty:


Patrysio

2013-06-05, 18:20
jazda po warszawsku
dupa po piasku

Plast80

2013-06-05, 18:58
Autor filmiku nie lepszy pajac trąbi na auto jadące prawą stroną jezdni które ma pierszeństwo a styl prowadzenia auta podpowiada mi że nie za dużo przewiduje na drodze, urodzony niespełniony nauczyciel

tigerqaz

2013-06-05, 19:04
hrns napisał/a:

Spełnieniem marzeń by były rogatki na granicach Warszawy. Wjeżdżające bydło ze wsi wtedy płaciło by podatek od jeżdżenia swoimi paździerzo-wozami po naszych ulicach. Upadły by przy okazji kierunki typu socjologia, marketing itp.



Warszawiacy k***a nigdzie jeździć nie potrafią.
Jeżdżąc do wypadków samochodowych np.na 10 w tygodniu jadę do 8 w których uczestniczy auto na warszawskich blachach.
Spełnieniem marzeń byłoby dogonić takiego sk***ysyna, zajechać mu drogę i zaj***ć mu gonga w jego wredną mordę.
Bo jak takiemu odpuścisz to poczuje się na tyle silny że na następnym skrzyżowaniu rozjebie na pasach jakieś niewinne osoby, a po gongu w mordę jak spojrzy w lusterko to może przemyśli jakim jest burakiem.

BoriaS

2013-06-05, 20:19
Za Myslovitza piwko się należy ;)

omenomen

2013-06-05, 20:50
powoli jak u ruskich sie robi

garota

2013-06-05, 21:08
Kolejna przyjezdna k***a która narzeka jak to u nas źle. Źle Ci się jeździ po Warszawie? To won!!! Do siebie na wieś :) Pozdrawiam

n3grom

2013-06-05, 21:19
-Dlaczego jestes debilem?
-Bo jestę z warszawy :D

denial87

2013-06-05, 22:33
tak jakby każdy darł ryja w tym aucie :"JA PIERWSZY!!!"...

m8

2013-06-05, 22:36
E, napinacze, a wiecie, że kolegia już od jakiegoś czasu nie istnieją? Ale troll nakarmiony i to się liczy ;]

hogg

2013-06-05, 23:17
Jakoś nie zauważyłem, żeby tak się jeździło po Warszawie w czasie długich weekendów czy w okresach świątecznych. Ciekawe dlaczego?
Po za tym łachudro z Grójca jak tak cię dziwi jazda po Warszawie, to widząc Rzym, Paryż czy Nowy Jork obesrałbyś się rzadkim gównem patrząc w szoku.

Przyjeżdżając do Warszawy powinieneś zakładać, że inaczej będzie się tu jeździć niż u ciebie na szosie między figurką w centrum a przystankiem PKS.

Chociaż jeżeli twój film ma odstraszyć innych twojego pokroju do przyjazdu tu, to należy ci się piwo z dużą pianą.

hr...........ns

2013-06-06, 02:26
tigerqaz napisał/a:



Warszawiacy k***a nigdzie jeździć nie potrafią.
Jeżdżąc do wypadków samochodowych np.na 10 w tygodniu jadę do 8 w których uczestniczy auto na warszawskich blachach.
Spełnieniem marzeń byłoby dogonić takiego sk***ysyna, zajechać mu drogę i zaj***ć mu gonga w jego wredną mordę.
Bo jak takiemu odpuścisz to poczuje się na tyle silny że na następnym skrzyżowaniu rozjebie na pasach jakieś niewinne osoby, a po gongu w mordę jak spojrzy w lusterko to może przemyśli jakim jest burakiem.



Pamiętaj, że większość rejestracji 3 literowych na "W" to nie Warszawa zaś okoliczne wioski, natomiast 2 literowe, oprócz WL i WG, już tak. Podejrzewam, że "trójki" są dużo częściej

ceenrad

2013-06-06, 09:59
Może najpierw zanim dodacie swój bardzo mądry komentarz pojedziecie do Warszawy i sami na własne oczy ocenicie jak się tam jeździ , bo wasza wiedza na temat Warszawy kończy się na oglądaniu sadistica i atlasu samochodowego. Polecam ruszyć dupe do Warszawy z waszego Wyp***owa Dolnego i wtedy ocenicie sami.

tigerqaz

2013-06-06, 17:51
hrns napisał/a:



Pamiętaj, że większość rejestracji 3 literowych na "W" to nie Warszawa zaś okoliczne wioski, natomiast 2 literowe, oprócz WL i WG, już tak. Podejrzewam, że "trójki" są dużo częściej



Otóż właśnie nie... Wszystkie były typowo warszawskie.
Tym bardziej jeżeli jadę do wypadku itp. muszę wiedzieć skąd jest każdy z uczestników, więc dlatego napisałem co napisałem.
No może jeden trafia się z Pruszkowa bądź okolicy W-wy.

karinawaw

2013-06-07, 00:54
Jak wy się czepiacie tej Warszawy! Skąd ta nienawiść do Warszawiaków? W każdym mieście są jakieś cwaniaki i buraki.. Nie zapominajcie ,że w Warszawie jest też wiele osób z poza Warszawy. Sama jestem z Warszawy i to znaczy od razu ,że jestem jakaś gorsza? Przeczytaliście jakiś komentarz gdzie Warszawiak się pluje na przyjezdnych i od razu przypisujecie wszystkim Warszawiakom to ,że są niegościnni i mają się za nie wiadomo kogo. Wkurza mnie to strasznie ,że czasem głupio mi powiedzieć ,że jestem z Warszawy bo jacyś idioci rozpowiadają o nas jakieś świństwa. Jak byłam w Malborku ostatnio i poznałam fajnych ludzi to jak tylko powiedziałam ,że jestem z Warszawy to tak krzywo spojrzeli. Zapytałam ich dlaczego tak nie lubią Warszawiaków. To sami nie wiedzieli co powiedzieć. "Po prostu ich nie lubimy, ale Ty jesteś spoko." Kto mi wyjaśni skąd ta nienawiść?

hogg

2013-06-07, 01:33
karinawaw napisał/a:

...Zapytałam ich dlaczego tak nie lubią Warszawiaków. To sami nie wiedzieli co powiedzieć. "Po prostu ich nie lubimy, ale Ty jesteś spoko." Kto mi wyjaśni skąd ta nienawiść?



A mnie ciekawi dlaczego przejmujesz się tym, że jakiś cieć z prowincji cię nie lubi.