18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda po autostradzie.

~DMT • 2014-05-15, 20:11
Kobieca logika, ch*j z oponą, mam jeszcze felgę.


uneventful

2014-05-16, 15:07
@roofik5 - też o tym pomyślałem

nanab

2014-05-16, 15:54
A co miała zrobić wziąć samochód na plecy i nieść? :homer:

raper900

2014-05-16, 16:55
Kolczatki jej nie straszne.

Zgr3D

2014-05-16, 17:47
nanab --->
A co miała zrobić wziąć samochód na plecy i nieść? :homer:

Po to ktoś wymyślił coś takiego jak Pomoc Drogowa...

PS: Kto wgl. dał jej Hondę skoro taka tępa. Matiz co najwyżej.

zbijok

2014-05-16, 18:39
bez-imienny asystansy, ch*jansy, popie**oliłeś 3km na porządny parking(na polnej dodze zdz**ką mogli cie nakryć, czy co?), na dwóch flakach, brawo, ale ja bym się nie chwalił debilizmem, bo jeśli nie byłeś 500km od domu to a) dzwonisz do kumpla, przywozi ci koło, zakręcasz, wracasz do domu i z kumplem opie**alasz porządną flachę, hajs zaoszczędzony, szwagier/kumpel zadowolony, ma u ciebie przysługe a i flache opie**olił, jak mu jebną dwie opony będzie wiedział do kogo dzwonić
b) dzwonisz do szwagra, a po przyjeździe opie**alasz dwie flachy.
c) nawet taxe by ci sie k***a bardziej opłacało zamówić, odkręcić koła wpie**olić do bagażnika, popie**olić do jakiejś partaniny gdzie wymieniają gumy, wrócić taxą i zakręcić te dwa pie**olone koła, obstawiam, że 300zł na+ byś wyszedł, a i czasu mniej byś stracił.

raaistlin

2014-05-16, 19:02
Zbijok -

d) gość ma ADAC wykupione i ma wyj***ne, bo pomoc jest już za darmo. Dużo nie kosztuje, bodajże 80 (mogę się mylić) eurasów na rok, a masz wyj***ne i jeździsz po całej europie. W razie czego dostajesz auto zastępcze albo opłacają Ci hotel. No ale polaczek będzie dzwonił po kumplach ;]

Chociaż w jednym masz racje - na ch*j on na felgach gdziekolwiek jechał... Obstawiam, że musiał dz**ke odstawić tam, skąd ją wziął. Bo by inaczej przyjechał alfons i dopiero byłaby jazda.

KorkyTaczer

2014-05-16, 19:28
@ roofik5
Nie wcale k***a nie slychac ini nie czuc wewnatrz auta ze jedziesz bez opony, :kshomer:

nanab

2014-05-17, 01:17
Zgr3D napisał/a:

nanab --->
A co miała zrobić wziąć samochód na plecy i nieść? :homer:

Po to ktoś wymyślił coś takiego jak Pomoc Drogowa...

PS: Kto wgl. dał jej Hondę skoro taka tępa. Matiz co najwyżej.


Tak zaparkowac na srodku autostrady i czekać jak p*zda 30 godzin na pomoc drogową

rigsuit

2014-05-17, 12:48
tego auta nie prowadzi baba tylko gościu, ale jazda na feldze to jest ch*j, ruscy koło potrafią zastąpić drewnianą belką :D

bez-imienny

2014-05-17, 13:41
zbijok napisał/a:

popie**oliłeś 3km na porządny parking(na polnej dodze zdz**ką mogli cie nakryć, czy co?)


Zabawne skojarzenia. Pewnie masz dużo czasu i zupełnie ci obojętne czy pomoc będzie cię szukać pół dnia, czy pół godziny, ja jednak swój czas bardziej cenię.

zbijok napisał/a:

ja bym się nie chwalił debilizmem


Wydaje ci się, bo właśnie to robisz.

zbijok napisał/a:

a) dzwonisz do kumpla, przywozi ci koło, zakręcasz, wracasz do domu i z kumplem opie**alasz porządną flachę [...]
b) dzwonisz do szwagra, a po przyjeździe opie**alasz dwie flachy.
c) nawet taxe by ci sie k***a bardziej opłacało zamówić, odkręcić koła wpie**olić do bagażnika, popie**olić do jakiejś partaniny gdzie wymieniają gumy, wrócić taxą i zakręcić te dwa pie**olone koła [...]


I to by mnie wyniosło taniej, niż zadzwonić do ubezpieczyciela, który z miejsca wysłał do mnie kolesia, który nie dość że przywiózł mi koło, to jeszcze odpie**olił całą robotę za mnie, zupełnie za frajer? Ty wiesz w ogóle co to jest assistance? Czy po prostu zawsze kupowałeś najtańsze OC do swojego tikacza i więcej cię nic nie interesowało?

I jeszcze będzie innych od debili wyzywał :facepalm2: