18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda nie musi być nudna...

Jesse.Pinkman • 2022-01-06, 21:44
...gdy masz taką pasażerkę na pokładzie.

KrólOrtalionu

2022-01-07, 13:13


Będzie co robić, pamięć RAM Ha ha


meloox

2022-01-07, 14:28
parekselans napisał/a:

Debil to cię strugał, ofiaro losu. 12 lat jeździsz obsranym babskim opelkiem i do tego dieslem, niżej już chyba upaść nie można. Pewnie nawet bezdomni menele gdy cię widza w tym gównie, to wytykają cię palcami i pokładają się ze śmiechu.





parekselans napisał/a:

Debil to cię strugał, ofiaro losu. 12 lat jeździsz obsranym babskim opelkiem i do tego dieslem, niżej już chyba upaść nie można. Pewnie nawet bezdomni menele gdy cię widza w tym gównie, to wytykają cię palcami i pokładają się ze śmiechu.



Za to zapewne ty Parchu smigasz 5 litrowynm V8 ,zagazowanym i z dobrze ukrytym korkiem wstydu :D I tak,smieciu jezdze Oplem bo mam w dupie co gadaja takie p*zdeczki jak ty. Zaloze sie ze jeszcze masz brode ,nosisz teletubisiowa pedalska torebke na ajkosa i ajfona,i nosisz rurki. Jednym zdaniem " Meska p*zda naszych czasow". Nie pozdrawiam... :)

Tryper

2022-01-07, 15:27
Jesse.Pinkman napisał/a:

No raczej nie inaczej, 1.8 benzyna, po 20 tysiącach kilometrów poszło do mirka kolekcjonera opli



Dyskusja dwóch zjebów, która nic nie wnosi do tematu

:roll:

dżonyłojlker

2022-01-07, 16:33
meloox napisał/a:

Za to zapewne ty Parchu smigasz 5 litrowynm V8 ,zagazowanym i z dobrze ukrytym korkiem wstydu I tak,smieciu jezdze Oplem bo mam w dupie co gadaja takie p*zdeczki jak ty. Zaloze sie ze jeszcze masz brode ,nosisz teletubisiowa pedalska torebke na ajkosa i ajfona,i nosisz rurki. Jednym zdaniem " Meska p*zda naszych czasow". Nie pozdrawiam...



Tak się obsrałeś kmiotku, że już nie wiedziałeś co wymyśleć. Założyłeś się i przegrałeś, bo tak się składa, że nie jestem tolerancyjny dla pedalstwa, a jeżdżenie babskim autkiem z silnikiem diesla to też pedalstwo :roll:

Kuleczka

2022-01-08, 21:22
Znawca_Cipek napisał/a:

Zdrowa dupa, a motop*zdy sie podniecaja w komentarzach znajomoscia motoryzacji. Pedau Alert!



Dobrze że mają bardziej rozległe zainteresowania niż podniecanie się jakąś mediocre pussy - na ekranie telefonu/komputera XD