18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda na suwak? Taki chuj!

SHEEPEK • 2014-11-21, 11:48
"Jestę szeryfę" -powiedział jeden tir do drugiego

Niestety ręce opadają.
Na miejscu kierującego bym przyj***ł w tira i tyle :idzwch*j:



Sz...........an

2014-11-21, 11:57
SHEEPEK napisał/a:

"Jestę szeryfę"



Nie, bo tylko ja nim jestem.

~Angel

2014-11-21, 11:59
Cytat:

DonDomel
1 dzień temu

Mam nadzieje ze filmik zostal wyslany na policje



Autor filmu:

Cytat:

Paweł Pawłowicz
1 dzień temu
Film nie został wysłany...szkoda mi czasu, żeby tym zawracać głowę policji




To po ch*j to nagrywać i wrzucać do neta?
Właśnie przez bezkarność kierowców jazda na suwak w naszym kraju tak wygląda. Im więcej będzie zgłoszeń i kar za takie blokowanie to może ludzie zaczną jeździć normalnie.
Ale nie, autor kozak nagrał i jedynie co zrobił to wrzucił film na YT bo lepiej gówno zrobić a tylko narzekać w wirtualnym świecie :facepalm2:

saves

2014-11-21, 12:23
W Warszawie na Moście Gdańskim od strony Pragi coraz częściej ludzie jadą na suwak. Z czterech pasów robią się dwa. I uwierzcie szeryfowie - WSZYSCY JADĄ!!!!! Tak więc da się. Ale cóż... Cebulactwo zobowiązuje...

xu...........uj

2014-11-21, 13:17
2:50... myślałem, że znowu na którejś zakładce załadowały się gówniane reklamy.

pherel

2014-11-21, 13:52
Dobrze chłopaki z tirów zrobili ja nak***iam dzień w dzień po 60 km autostradą niemiecką do pracy i jak są takie zwężki to jak taka k***a jedzie lewym pasem do końca gdzie inni kierowcy mogą zjechać wcześniej i do prawego to jak tu ma ch*j człowieka nie strzelić ,a później na koniec podjeżdża taka p*zda do końca pasa i się wciska na chama k***a po to to są te pie**olone strzałki na drodze narysowane żeby idiota wiedział ze ma już zjeżdżać powoli do prawego a ta k***a się ciśnie i wyprzedza wszystkich a ch*j później wielce oburzony bo nikt go wpuścić nie chce.

Piwo dla Panów z Tirolotów i ch*j autorowi w dupe!

bocian87

2014-11-21, 13:57
ok to też coś napiszę :

"
Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.
"
Szkoda że tego nie wstawiłeś - czemu jechałeś lewym pasem skoro przepisy nakazują jazdę prawym ?

Do tego
"Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa."
pytanie jak wyżej

A co do art 90 to jak można utrudniać już utrudniony ruch ?

Boli cie że ktoś nie pozwala ci być burakiem i wpie**alać się przed wszystkich którzy czekają ? i bardzo dobrze !
Jazda na zasuwak JAK NAJBARDZIEJ ale k***a gdy auta są w ruchu a nie gdy na prawym pasie wszyscy stoją.
Jak masz kolejkę do kasy po zakupy to też ich bierzesz lewą i wpie**alasz się przed kogoś z wózkiem ?

Ale co tu się dziwić skoro podejście polaczków jest takie a nie inne j***ć wszystkich ja jestem pan i władca, ja jestem najważniejszy i tylko ja chcę jak najszybciej dotrzeć do domu.
Później właśnie wymagane jest tępienie takiego zachowania bo jeden burak z drugim ciągle lecą lewym do końca a prawy się k***a nawet nie drgnie bo ciągle się wpie**alają z lewego.


szpajder

2014-11-21, 13:59
pherel nie wiem, czy takim jak ty tłumaczyć, czy już sobie odpuścić. Nie wiem k***iszka, nie mam pojęcia. Wszystko robisz na odwrót? Majtki przez głowę zakładasz?

edit: i ten bocian następny. Ja się nie dziwie, że tyle kart wyborczych było nieważnych, skoro jest tylu myślących inaczej...

przez

2014-11-21, 14:06
Panowie z TIRów "szeryfują" bo dzięki temu dbają o swój interes. Gdyby jeździli na suwak to wszystkie osobówki brałyby je z lewej i potem przy zwężeniu znowu pchały na ich pas.
Ale to, że wszystkich do okoła wk***iają i tworzą gigantyczne zatory już ich nie obchodzi.

Dziękuję za uwagę.

bocian87

2014-11-21, 14:15
@szpajder

Skoro ty jesteś taki oświecony i wszystko wiedzący to powiedz czemu jazda niezgodnie z podstawowymi przepisami prawa jest wg ciebie ok - artykuły masz w moim poprzednim poście.

i tak jak napisał Pherel - jakoś wszędzie ludzie potrafią ustawić się w kolejce i grzecznie jechać powoli do przodu a nie ryć się na chama lewym pasem do końca zmuszając tych którzy czekają na prawym pasie do dłuższego czekania

pa...........lo

2014-11-21, 14:19
@bocian87

pie**olisz jak potłuczony.
Był tam zakaz wyprzedzania? Nie było.
Gdyby była tam policja to bardzo szybko pokazaliby Ci że gówno wiesz. Mandat dostałaby osoba blokująca lewy pas, który do ch*ja służy do wyprzedzania i nie łamie się przepisów jadąc nim, nawet jak po prawej wszyscy stoją.

U mnie po drodze do pracy też się j***ne lemingi ustawiają na prawym i stoją jak te p*zdy, a później wielce oburzeni jak ich miniesz lewym.
Broni im ktoś k***a rozstawienia się po połowie na jednym i drugim i jazdy na suwak?
To że 80% nie zna przepisów, to znaczy że ja mam podążać ich śladem?
W tym kraju k***a nie opłaca się robić dróg innych niż jednopasmówki. Debile i tak głupieją przy większej ilości.

A co do kierowców samochodów ciężarowych, to Pan "przez" ma rację. Pracuję w transporcie, mam styczność ze swoimi kierowcami każdego dnia. Blokują, bo nie chce im się hamować i ruszać co chwila, bo ciężko rozbujać i później zatrzymać takie 24 tony, a do tego czasem wjebie się przed nich kilku cwaniaków, ale co to za debilne tłumaczenie?
Masz większe auto, to masz niedogodności. Trzeba było zapie**alać na polibudzie, to byś był k***a inżynierem w osobówce, a tak to niby co? Wszyscy inni mają cierpieć bo kierowcy ciężarówek mają trudniej?
No bez jaj. Popłakałem się ze wzruszenia.

takija

2014-11-21, 14:27
Jazda na suwak byla już tyle razy opisywana nawet w przypadku aut stojących że szkoda to powielać. Ci którzy dalej tego nie pojmują sa zwyczajnie umysłowymi sp***olinami.

~Velture

2014-11-21, 14:47
Temat poruszany tutaj był już X razy. W skrócie: Kto nie ogarnia jazdy na suwak ten jest p*zdą i tyle.