18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda na czołówkę

CrazyEdek • 2021-01-22, 11:53
Oszukał przeznaczenie.


bl...........se

2021-01-22, 12:18
Widać, że próbował skręcić i wrócić na swój pas, ale śnieg powiedział 'ni ch*ja'. Musiał się nieźle obsrać, pewnie fotel do prania. Tak to jest jak się odpie**ala letnie manewry na śnieżnej drodze. No i ciekawe czy tir się złożył.

Svenlee

2021-01-22, 12:25
Ciężarówka w rowie wylądowała

Cz...........as

2021-01-22, 12:39
Szybciej k***a :roll:

masaq

2021-01-22, 13:30
blackrose napisał/a:

Widać, że próbował skręcić i wrócić na swój pas, ale śnieg powiedział 'ni ch*ja'. Musiał się nieźle obsrać, pewnie fotel do prania. Tak to jest jak się odpie**ala letnie manewry na śnieżnej drodze. No i ciekawe czy tir się złożył.



po takiej akcji to miałbym odpoczynek od samochodu przynajmniej na 2 dni i nowe spodnie do kupienia

Dupaapud

2021-01-22, 13:39
Nie żebym coś tego, ale to na onecie było tydzień temu...

Erqti

2021-01-22, 15:29
zimna krew + wiedza - koleś z przegranej akcji dla 99% kierowców wyszedł bez szwanku. Zdał sobie sprawę że jeśli na tej prędkości zacznie zmieniać pas, gdzie są śnieżne koleiny , rzuci nim jak szmatą i rozpie**oli sie o ciężarówkę. Zwalniał na lewym pasie też z głową, czekając do ostatniej chwili na właściwy moment i cyk, elegancko wjechał z powrotem na prawy pas.
A to że debil i wyprzeda na takiej drodze nie pozostawia również żadnych wątpliwości!

PryszczatyJeż

2021-01-22, 17:06
Erqti napisał/a:

zimna krew + wiedza - koleś z przegranej akcji dla 99% kierowców wyszedł bez szwanku. Zdał sobie sprawę że jeśli na tej prędkości zacznie zmieniać pas, gdzie są śnieżne koleiny , rzuci nim jak szmatą i rozpie**oli sie o ciężarówkę. Zwalniał na lewym pasie też z głową, czekając do ostatniej chwili na właściwy moment i cyk, elegancko wjechał z powrotem na prawy pas.
A to że debil i wyprzeda na takiej drodze nie pozostawia również żadnych wątpliwości!


Jaka wiedza jak to jakiś wioskowy kretyn w wieśniakowozie. ch*ja wiedział co robi. Przez niego ciężarówka się wyj***la

dyhayne

2021-01-22, 17:19
@Erqti znawco, obejrzyj sobie to jeszcze raz, albo z 10 razy. Moze wtedy polapiesz sie ze bzdury wypisujesz. Widac wyraznie ze ten Twoj zimnokrwisty spec, oprocz tego ze sral w gacie to usilnie staral sie skrecic w prawo. Popatrz na przednia os. Tyle ze jest takim zimnokrwistym specem od jazdy w takich warunkach, ze na przejsciowkach tudziez letnich kapciach zapie**ala bo k***a on moze. Szkoda zestawu by bylo, ale przynajmnie bylo by jednego potencjalnego mordercy mnie na drogach.

luxpiotr

2021-01-22, 20:13
Dupaapud napisał/a:

Nie żebym coś tego, ale to na onecie było tydzień temu...



Nie każdy chodzi po lewackich piśmidłach

ZgRyZ

2021-01-22, 22:07
zatrzymał się, wytrzepał gówno ze spodni i pojechał dalej grać w rosyjską ruletkę na zaśnieżonej drodze.

Erqti

2021-01-22, 23:30
dyhayne napisał/a:

@Erqti znawco, obejrzyj sobie to jeszcze raz, albo z 10 razy. Moze wtedy polapiesz sie ze bzdury wypisujesz. Widac wyraznie ze ten Twoj zimnokrwisty spec, oprocz tego ze sral w gacie to usilnie staral sie skrecic w prawo. Popatrz na przednia os. Tyle ze jest takim zimnokrwistym specem od jazdy w takich warunkach, ze na przejsciowkach tudziez letnich kapciach zapie**ala bo k***a on moze. Szkoda zestawu by bylo, ale przynajmnie bylo by jednego potencjalnego mordercy mnie na drogach.



Podcierałeś mu dupę że wiesz jak nasrał? to tak w kontrze do tych debilnych, nie zmąconych cieniem intelektu wypocin w ch*j wielkich drajwerów, co to widzą ruchy przedniej osi oraz rodzaj opon na jakich zapie**ala fura. Masz jeden z drugim pie**olić takie smuty to sie lepiej jebnij w dzban, zastanów co byś najlepszego zrobił w takiej sytuacji i tą ostatnią szarą komórką nakreśl w wyobraźni jak twoje truchło bryzga spod opon ciężarówki. Liczą się fakty a nie wyobrażenie o własnym ego "niemawiekszegokozakawewsi ", a każdy dowód że jest inaczej bede okraszać kretyńskimi wypocinami

bickle027

2021-01-23, 04:53
@up ośmiesza się, zobacz jego przednie koła, są skręcone długo zanim auto się go posłuchało. Wcześniej przez chwile widać światła awaryjne, prawdopodobnie załączył się jakiś system i gość jechał w totalnym poślizgu. Fartem że odzyskał przyczepność centymetry od uderzenia nie czyni z niego mistrza kierownicy. Jedyna prawidłowa reakcją ze strony debila, było to że nie hamował, większość ludzi by to zrobiła, dlatego oglądamy na sadolu tak wiele bocznych uderzeń w zimowych warunkach . Sam pie**olisz głupoty, że niby gość czekał na moment i cyk, jak to napisałeś. Nie chce cię obrażać ale chyba jesteś głupi.

Mrowarn12

2021-01-23, 07:11
PryszczatyJeż napisał/a:

Jaka wiedza jak to jakiś wioskowy kretyn w wieśniakowozie. ch*ja wiedział co robi. Przez niego ciężarówka się wyj***la



I może to go uratowało, bo jeżeli jest tak jak mówisz to żyjąc na wsi najprawdopodobniej miał styczność z pojazdami mechanicznymi, prowadził je i nabieral doswiadczenia gdy ty uczyles sie siadac na toalete w wieku 10 lat. Co nie zmienia faktu ze nie powinien wyprzedzać