18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda konna to sama przyjemnośc

broodnywieprz • 2021-04-25, 11:55
Pod warunkiem że ma się na czym jeździć :walikonia:


JaTylkonaChwile

2021-04-26, 10:14
0700zglossie napisał/a:

Po pierwsze przygłupie, wytłumacz dlaczego słowo oryginalny dałeś w cudzysłów, po drugie, fakt nie trafiłem na rowiesnika i nie mam tak jak ty 13 czy 14 lat, lat a nie latek jak to ty napisałeś, bo zdrabniają tylko ciepluchy takie jak ty i wiem że chodziło ci o mój wiek ale zdalne nauczanie bardzo źle wpływa na twoją składnie zdania, przeczytaj sobie to jeszcze raz, plus pocisk o wsi? k***a słoiku jeden, krowy na wsi mają większe IQ od ciebie. Zresztą nie chce mi się kłócić z głównym bohaterem postów prontoha czy jak on tam ma. Jak już powiedziałem, chwila już minęła więc wypie**alaj.



hahahah wzialem w cudzyslow bo to wlasnie malo oryginalne dopie**olic komus na zasadzie "nie bo ty" takie teksty sa dobre ale tylko wtedy jak sie klocisz z jakimis bachorami. Lepiej nie komentuj za duzo, bo mama moze zobaczyc na jakich stronach siedzisz i ci odetnie kabel od internetu ;) dobra nie komentuj wiecej bo im wiecej piszesz tym bardziej zalosne sie to staje...

beny561

2021-04-29, 12:24
za ten wredny głos też bym ją zrzucił z konia

opółnocyuciebie

2023-11-01, 21:03
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wiemy - wolałbyś by piekny, męski basik szeptał Ci do ucha świnstewka lub czułe słówka...



To była jakaś propozycja?