18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda BMW M5 po Moskwie

sobanek • 2012-12-16, 04:06
Niestety, bez wypadku :(

Ma rozmach, j***ny :mrgreen:



5:09 - Cooperem jechał nikt inny jak Adam Małysz :mrgreen:

jeloo

2012-12-16, 16:36
moonmaker05 napisał/a:



bardzo ciekaw jestem z jakiego forum wytrzasnąłeś to synku....



Kocham to jak ktoś wyskakuje z synkowaniem, jakby zajebiście dorosły był...

moonmaker05

2012-12-16, 16:37
jeloo napisał/a:



Kocham to jak ktoś wyskakuje z synkowaniem, jakby zajebiście dorosły był...



a ja kocham jak ktos bzdury na moj temat wymysla ;)

lolol666

2012-12-16, 16:47
moonmaker05 napisał/a:


a ja kocham jak ktos bzdury na moj temat wymysla ;)



Nic nie wymyślam :-D Żal mi Ciebie.
Nawet do własnych postów się nie przyznajesz..

moonmaker05

2012-12-16, 16:56
lolol666 napisał/a:



Nic nie wymyślam :-D Żal mi Ciebie.
Nawet do własnych postów się nie przyznajesz..



Mi Ciebie tym bardziej synku ;)

lolol666

2012-12-16, 17:09
moonmaker05 napisał/a:



Mi Ciebie tym bardziej synku ;)



Tato dasz mi się przejechać swoim super samochodem ??? Proooooszę :mrgreen:


sobanek

2012-12-16, 17:40
Bodziek93 napisał/a:

Na poczatku myslalem ze gosc pod prad sie wj***ł, drogi piekne, i jak nazywa sie epriwsza nuta ?



Terror Squad - Pass The Glock

exculibrus

2012-12-16, 18:43
@lolo666
Polacy tak mają bo zagranicą siedzi głównie margines z Polski. Za granicą jest pięknie, ale nie jeśli bierzesz się za pracę w gastronomii, sprzątanie czy pracę na budowie. Tutaj sytuacja wygląda tak: Szwed bierze zlecenie z gminy czy po prostu załatwia robotę, stawka to 350-400kr (w tych granicach zarabia większość tych, którzy pracują rękoma), bierze firmę budowlaną, w której właścicielem jest Polak, Rosjanin, Rumun, Litwin i płaci po 150kr na godzinę, zaś ten swoim pracownikom płaci po 70-90kr na godzinę.
Tak to wygląda najczęściej.

Sprawdź sobie na jakimś forum jak radzą sobie Syryjczycy... ogromne domy, luksusowe samochody i lans. Tylko oni zakładają lokale zamiast przyjeżdżać aby pracować u kogoś. A Polacy mają mentalność taką, że nie pójdą nawet do urzędu się dowiedzieć jak co wygląda tylko pytają się innych nie wspominając już o założeniu firmy czy normalnej pracy. Najlepsze jest to, że jeśli nie mówisz ani po szwedzku, ani po angielsku to dostajesz tłumacza polskiego - oczywiście za darmo.

Inna sprawa to to, że Polacy za granicą głównie piją (mówię o Szwecji). Większość czeka tylko do wypłaty i w pracy ich przez tydzień nie widać. Z tego co widzę, Polacy są najbardziej zdegenerowaną narodowością w Szwecji. Ciężko oczekiwać, że zaczną zarabiać dobre pieniądze, nie? Szczególnie, że aby pracować legalnie wypadałoby znać szwedzki (dla większości bariera nie do przekroczenia) i nie zapijać. Jeszcze inaczej, Ci którzy mogliby się tutaj dorobić zostają w Polsce, bo nie muszę jechać za granicę za chlebem. Ci którzy muszę zapie**alać za minimum krajowe tutaj nie mają jednak żadnych perspektyw oprócz bycia dymanymi.

Szafina

2012-12-16, 23:07
Polecam smotra.ru

innyczlowiek

2012-12-17, 20:02
Gdyby ktoś szukał utworu/muzyki

Terro Squad - Pass The Glock feat. Big Pun, Prospect, Fat Joe, Triple Seis...

okar19

2012-12-19, 01:30


blazejudo

2012-12-19, 01:31
Za filmik z M-ką zawsze piwo : )

logicoperation

2012-12-19, 01:37
po mierwsze zazdroscicie :) ) i to widać po 90% komentarzy po drugie widac ze ten facet dopiero niedawno odkryl co to adrenalina wiec zrozumcie ze w poczatkowym stadium czlowiek nie mysli jakie beda konsekwencje tylko zastanawia sie jak najszybciej podniesc poziom adrenaliny :) za pare miesiecy albo lat odkryje co to tor wyscigowy i bedzie wszystko ok :) ja jak mialem 19 lat i kupilem moje pierwsze auto honde CRX tez latalem po miescie jak szalony a teraz dla mnie istnieje tylko tor i maly 150kony crx zamienil sie w bestie mocniejsza od tego bmw ... jak kiedys sami poczujecie co to adrenalina to tez przestaniecie myslec ;) nikogo nie zabil wiec nie wyzywajcie sie na sobie nawzajem dlatego ze wy siedzicie cale dnie przed kompem a on zyje pelnia zycia w M5 :) milego wieczoru

Adolf Skurwolix

2012-12-19, 01:39
Moje zdanie:
To co on robił to jest jakiś w ch*j wielki wyczyn, nie trzeba dużo umieć, trochę umiejętności i pewności siebie.
Jedyne co jest głupotą to jak wpie**ala się miedzy dwa samochody które są na swoich pasach, tego nie ogarnę ale pewnie dlatego że Rosja to stan umysłu..

ajajajniemamjaj

2012-12-19, 02:00
logicoperation, a teraz masz kurna 20 lat... Od trzech miesięcy... To nie możesz powiedzieć pół roku temu kupiłem swoje pierwsze auto, a nie gadać jakby to było co najmniej pięć lat temu?

bravoteampolska

2012-12-19, 02:26
Zwykły cwaniak , który posiada więcej pieniędzy niż inni , a to w Rosji nie w każdym aspekcie życia ma znaczenie .
Kiedyś taką bemką zajedzie drogę jakiemuś bardziej porywczemu ruskowi w ładzie , który wręcz się zagotuje , wyjdzie z auta weźmie kija z bagażnika i obije cwaniaka i jego bmw