18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda bez majtek w metrze

Lashlo • 2010-04-05, 08:41
"Gupi" amerykanie...



#edit: Bo Naziści czuwają.

DAGFEN

2010-04-05, 09:07
Kolejny ortograficzny przygłup :) Wracaj do podstawówki uczyć się pisać GŁUPKU.

Lashlo

2010-04-05, 09:16
DAGFEN napisał/a:

Kolejny ortograficzny przygłup :) Wracaj do podstawówki uczyć się pisać GŁUPKU.



Taaa... Widzę, że każde słowo już należy ująć w cudzysłów jeśli jego błędne użycie jest celowe, aby takie "Grammar Nazi" się nie przypie**oliło.
Swoją drogą, żadnego konstruktywnego postu, prócz przypie**alania się do czyjejś pisowni jeszcze nie spłodziłeś..
Przedłużasz sobie tym członka?

DAGFEN

2010-04-05, 09:21
Lashlo napisał/a:



Taaa... Widzę, że każde słowo już należy ująć w cudzysłów jeśli jego błędne użycie jest celowe, aby takie "Grammar Nazi" się nie przypie**oliło.
Swoją drogą, żadnego konstruktywnego postu, prócz przypie**alania się do czyjejś pisowni jeszcze nie spłodziłeś..
Przedłużasz sobie tym członka?



Hahhaha, tak on z pewnością napisał to specjalnie. W szkole też pisał tak specjalnie, że gały dostawał. A jak nie widziałeś, żadnego konstruktywnego posta z mojej strony to tylko dlatego, że jesteś ślepy bądź ograniczony- zobacz sobie po podglądzie piw ;) I będę się czepiał ortografii, bowiem nie chce aby Sadistic był portalem tłuków tak jak Demotywatory.pl.

Może ta pisownia Cię tak boli bowiem sam jesteś niedouczony, albo na swoją obronę posiadasz dysleksję wmówioną jak reszta głąbów? :idzwch*j:

Lashlo

2010-04-05, 09:29
DAGFEN napisał/a:



Hahhaha, tak on z pewnością napisał to specjalnie. W szkole też pisał tak specjalnie, że gały dostawał. A jak nie widziałeś, żadnego konstruktywnego posta z mojej strony to tylko dlatego, że jesteś ślepy bądź ograniczony- zobacz sobie po podglądzie piw ;) I będę się czepiał ortografii, bowiem nie chce aby Sadistic był portalem tłuków tak jak Demotywatory.pl.

Może ta pisownia Cię tak boli bowiem sam jesteś niedouczony, albo na swoją obronę posiadasz dysleksję wmówioną jak reszta głąbów? :idzwch*j:



Chyba wiem czy pisałem to specjalnie, czy nie? :]

Rozumiem, że można się przypie**olić do błędów ortograficznych, owszem. Ale bez przesady, robisz to nałogowo. ;-)

Poza tym, nie bronię się tu żadną dysleksją, dysortografią, czy innym gównem dla ludzi, którym nie chciało się odrobinę pouczyć w szkole.

EOT z mojej strony.

DAGFEN

2010-04-05, 09:41
Lashlo napisał/a:

Rozumiem, że można się przypie**olić do błędów ortograficznych, owszem. Ale bez przesady, robisz to nałogowo.



Bo mi się tak podoba i będę to dalej kontynuował ;)

combo

2010-04-05, 09:56
ten filmik tylko udowadnia że to nie prawda, iż w US-&-A żyją same grubasy ! ja tam żadnego grubasa który by brał udział w tym flash mobie nie widze, to raz, a dwa, że zobaczcie ile tam typa sie zgłosiło.. tam sie umieją bawić, u nas by nie przeszło.. chociażby dlatego że nie ma metra :mrgreen: [to pseudo-mini-metro w Wawie sie nie liczy :-P ]

Abubaca

2010-04-05, 11:51
A mnie interesuje ''co to za nuta leci w tle'' :mrgreen:

AluPL

2010-04-05, 13:39
to jest flash mob.... i to dość odważny.

Scorpio_SIC

2010-04-05, 13:41
DAGFEN, zapewne Ty w życiu nie popełniłeś absolutnie żadnego błędu i jesteś ideałem i wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o pisownię.
A co do otrzymanych piw, to może czasem odejdź od komputera, a nie podniecasz się, że dostałeś od kogoś piwo. Dla mnie akurat to nie świadczy o tym, że jesteś fajny. :)

Tomaszu

2010-04-05, 13:44
Abubaca napisał/a:

A mnie interesuje ''co to za nuta leci w tle'' :mrgreen:


Tyler Walker - Hello everyone
Co do nuty google nic nie podpowiada, ale cały kawałek znajdziesz w playerku na tylerwalkermusic.com

Lares86

2010-04-05, 14:08
DAGFEN... jesteś debil niestety...

ryba_pl

2010-04-05, 14:13
Dagfen jesteś żałosny, jak można nie zrozumieć, że wstawienie gupi w cudzysłów to specjalny zabieg, będąc tak ograniczonym nie zabieraj głosu na tym portalu....

werkoz

2010-04-05, 14:18
ryba_pl

Umrzyj...

Tomaszu

2010-04-05, 14:29
Skończcie już Panowie ;-)