18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasny Czort na kiblu

ska • 2016-02-25, 22:54
ledwo opanował moc


nerusss

2016-02-25, 23:11
jak widać żeby zapie**alać nie trzeba ścigacza kawasaki sraka za 10koła

Hoofner

2016-02-25, 23:32
up
pytanie tylko czy rama wytrzyma :) może będzie niedługo lepszy materiał z udziałem tego kolesia.

CarloZ

2016-02-25, 23:35
skubany, prawie dachował kosiarką !

myjek

2016-02-25, 23:45
Oglądając ten filmik przypomniały mi się czasy kiedy moi rówieśnicy po kolei dostawali na swoje urodziny skutery, brali je*ane blachary (?) na siedzenia, jeździli z nimi do lasu i macali po dupie. Łączyli się w gangi skuterowe i nie chcieli nikogo przyjmować bez tych pięknych maszyn.
Przewiercali tłumiki, kupowali kolorowe ledy pod te popierdułki, zmieniali kolory i podświetlenie zegarów, kupowali naklejki. A ja dostawałem na każde urodziny od dziadka po 20 złotych... I przynajmniej nie wk***iałem ludzi tym zj***nym bzyczeniem pod oknami, szkoda, że miałem wtedy mało lat, teraz bym ich poprzejeżdżał samochodem, a jakby który był jeszcze ciepły, to przeszukanie kieszeni i gwałt.

Pater patriae

2016-02-25, 23:45
Nie ma wypadku, nic się nie dzieje, można przewijać dalej.

ska

2016-02-26, 00:07
up@
Powiem Ci tak. Czasami są chwile, że po oglądaniu czerwonych skarpet z dupy albo srających na siebie japonkach masz ochotę obejrzeć coś innego i to jest właśnie ten post :ok:

Trochim49

2016-02-26, 01:44
nerusss napisał/a:

jak widać żeby zapie**alać nie trzeba ścigacza kawasaki sraka za 10koła



Akurat widziałem artykuł w oryginale z tym video na jakimś portalu i typek wsadził około 10 tyś PLN w przeliczenia na nasze w sam silnik, żeby to tak latało...
A swoją droga ma głównie takie odejście bo dwusów, ale smutno bo szlif trzeba co sezon i pali tyle co 4 takie kawasaki :D

xpl1337

2016-02-26, 02:06
Trochim49 napisał/a:


ale smutno bo szlif trzeba co sezon i pali tyle co 4 takie kawasaki :D


Tam sie szlifow nie robi, to nicasil

JezTuptajacyNoca

2016-02-26, 02:07
myjek napisał/a:

Oglądając ten filmik przypomniały mi się czasy kiedy moi rówieśnicy po kolei dostawali na swoje urodziny skutery, brali je*ane blachary (?) na siedzenia, jeździli z nimi do lasu i macali po dupie. Łączyli się w gangi skuterowe i nie chcieli nikogo przyjmować bez tych pięknych maszyn.
Przewiercali tłumiki, kupowali kolorowe ledy pod te popierdułki, zmieniali kolory i podświetlenie zegarów, kupowali naklejki. A ja dostawałem na każde urodziny od dziadka po 20 złotych... I przynajmniej nie wk***iałem ludzi tym zj***nym bzyczeniem pod oknami, szkoda, że miałem wtedy mało lat, teraz bym ich poprzejeżdżał samochodem, a jakby który był jeszcze ciepły, to przeszukanie kieszeni i gwałt.



Idź bądź pedałem gdzieś indziej. :hitler:

-Olej-

2016-02-26, 02:23
I p*zda p*zda! Jest potencjał, on się skradał po obrotach!

P4E3l00

2016-02-26, 02:28
zwykła 125 2t

Steyalive

2016-02-26, 04:13
@Up To nie jest 125cc.
To jest skuter w sumie nie wiem jaki, lecz silnik jest tam niesamowicie wyżyłowany czyli polerki kanałów dolotowych i inne polerka cylindra i tłoka oczywiście przypuszczam że ten kibel jest coś na wzór simsona. Zawarty tutaj zestaw jest wart na pewno więcej jak 500 zł mówię oczywiście o tłoku i cylindrze typu "BigBore" jest to pojemność od 70 do 90cc. Nie wspominając o tym jak się już kupuje wzmacniane wały, żeby mogły wytrzymać przeciążenia jakie daje im potężne 11 kuni mechanicznych. I tak to jest silnik 2t.

zbijok

2016-02-26, 08:34
Z tych 90cc do uzyskania jest około 30km, obstawiam że ten osobnik ma coś w przedziale 20-30km, co przy masie skuterka daje mu przyspieszenie lepsze od "sportowych"125 2t, o 4t nie wspominam nawet.
A za 10k wyrobisz sie z motocyklem, jego przeglądem, wymianą opon, kupnem kombinezonu, wahą i wypadem na tor, jak sam zrobisz sobie przegląd to jeszcze na kurs prawka starczy.

emka1990

2016-02-26, 09:42
Wiecie - moc uzyskać w takim pierdizku to nie problem. Problem to dopasować do tego rozmiar kół i hamulce. Rozpędzić to się można wszystkim - gorzej z zatrzymaniem i prowadzeniem.