18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasiu w aptece

albatroz • 2012-03-02, 18:54
Przychodzi Jasiu do apteki:
- Mama kazała mi kupić lekarstwo,
ale zapomniałem jak się nazywa,
pamiętam tylko, że ma być w nim
medhytinmolaminatomethylphenodrupotal...

Ray696

2012-03-02, 20:13
I wez to teraz k***a opowiedz przy piwie...

albatroz

2012-03-04, 19:47
Dopiero przy czymś mocniejszym pójdzie łatwiej :]

klint0n

2012-03-05, 12:07
Toś mnie zaskoczył no!

push3k

2012-03-05, 12:22
Szkoda, że nie Metylenodioksymetamfetamina.

BongMan

2012-03-05, 12:34
To jest ch*j. Najdłuższe słowo to nazwa związku chemicznego C1289H2051N343O375S8. Brzmi ono:
Cytat:

Methionyl­glutaminyl­arginyl­tyrosyl­glutamyl­seryl­leucyl­phenyl­alanyl­alanyl­glutaminyl­leucyl­lysyl­glutamyl­arginyl­lysy­glutamyl­gycyl­alanyl­phenyl­alanyl­valyl­prolyl­phenyl­alanyl­valyl­threonyl­leucyl­glycyl­aspartyl­prolyl­glycyl­isoleucyl­glutamyl­glutaminyl­seryl­leucyl­lysyl­isoleucyl­aspartyl­threonyl­leucyl­isoleucyl­glutamyl­alanyl­glycyl­alanyl­aspartyl­alanyl­leucyl­glutamyl­leucyl­glycyl­isoleucyl­prolyl­phenyl­alanyl­seryl­aspartyl­prolyl­leucyl­alanyl­aspartyl­glycyl­prolyl­threonyl­isoleucyl­glutaminyl­asparaginyl­alanyl­threonyl­leucyl­arginyl­alanyl­phenyl­alanyl­alanyl­alanyl­glycyl­valyl­threonyl­prolyl­alanyl­glutaminyl­cysteinyl­phenyl­alanyl­glutamyl­methionyl­leucyl­alanyl­leucyl­isoleucyl­arginyl­glutaminyl­lysyl­histidyl­prolyl­threonyl­isoleucyl­prolyl­isoleucyl­glycyl­leucyl­leucyl­methionyl­tyrosyl­alanyl­asparaginyl­leucyl­valyl­phenyl­alanyl­asparaginyl­lysyl­glycyl­isoleucyl­aspartyl­glutamyl­phenyl­alanyl­tyrosyl­alanyl­glutaminyl­cysteinyl­glutamyl­lysyl­valyl­glycyl­valyl­aspartyl­sryl­valyl­leucyl­valyl­alanyl­aspartyl­valyl­prolyl­valyl­glutaminyl­glutamyl­seryl­alanyl­prolyl­phenyl­alanyl­arginyl­glutaminyl­alanyl­alanyl­leucyl­arginyl­histidyl­asparaginyl­valyl­alanyl­prolyl­isoleucyl­phenyl­alanyl­isoleucyl­cysteinyl­prolyl­prolyl­aspartyl­alanyl­aspartyl­aspartyl­aspartyl­leucyl­leucyl­arginyl­glutaminyl­isoleucyl­alanyl­seryl­tyrosyl­glycyl­arginyl­glycyl­tyrosyl­threonyl­tyrosyl­leucyl­leucyl­seryl­arginyl­alanyl­glycyl­valyl­threonyl­glycyl­alanyl­glutamyl­asparaginyl­arginyl­alanyl­alanyl­leucyl­leucyl­lysyl­glutamyl­tyrosyl­asparaginyl­alanyl­alanyl­prolyl­prolyl­leucyl­glutaminyl­glycyl­phenyl­alanyl­glycyl­isoleucyl­seryl­alanyl­prolyl­aspartyl­glutaminyl­valyl­lysyl­alanyl­alanyl­isoleucyl­aspartyl­alanyl­glycyl­alanyl­alanyl­glycyl­alanyl­isoleucyl­seryl­glycyl­seryl­alanyl­isoleucyl­valyl­lysyl­isoleucyl­isoleucyl­glutamyl­glutaminyl­histidyl­asparaginyl­isoleucyl­glutamyl­prolyl­glutamyl­lysyl­methionyl­leucyl­alanyl­alanyl­leucyl­lysyl­valyl­phenyl­alanyl­valyl­glutaminyl­prolyl­methionyl­lysyl­alanyl­alanyl­threonyl­arginyl­serine.


1913 liter!

sanger

2012-03-05, 12:35
A farmaceuta na to:
- Przychodzi pan po lek recepturowy, jak dobrze zrozumiałem. Już przygotowuję. To będzie metanol, metaamfetamina i coś na ból dupy wymieszane "zussamen do kupy". Tatuś chyba nie odpuści dzisiaj mamusi...

tazmandu

2012-03-05, 12:48
BongMan napisał/a:

To jest ch*j. Najdłuższe słowo to nazwa związku chemicznego C1289H2051N343O375S8. Brzmi ono:

1913 liter!



W dupie byłeś i gówno widzałeś. Łącząc nazwy aminokwasów można zrobić nazwę, która będzie miała tyle liter ile sobie wymarzysz.

three_jr

2012-03-05, 15:26
jasiu to zawsze miał przej***ne ..

.Piotrek

2012-03-05, 17:02
Tytyna ma najdłuższą nazwe - 200tyś liter.

Roszp

2012-03-05, 17:16
tazmandu, właśnie mnie uświadomiłeś że wystawiłem piwo na marne.
BongMan - chcę je z powrotem. Inaczej znajdę Twojego maila i będę Cię zapisywał na subskrypcję w najbardziej fikuśnych stronach o tematyce gejowskiej, jakie mogę wymyśleć.

Kov

2012-03-05, 17:16
up
Tytyna ma 6 liter...

BongMan

2012-03-05, 17:30
tazmandu napisał/a:

Łącząc nazwy aminokwasów można zrobić nazwę, która będzie miała tyle liter ile sobie wymarzysz.


Słowo, które podałem zostało oficjalnie uznane za najdłuższe.
Roszp napisał/a:

wystawiłem piwo na marne.
BongMan - chcę je z powrotem.


Dam znać jak mi się lać zachce.

karolcba

2012-03-05, 19:03
BongMan napisał/a:

To jest ch*j. Najdłuższe słowo to nazwa związku chemicznego C1289H2051N343O375S8. Brzmi ono:

1913 liter!



Ja naliczyłem 1857.

Cossmos

2012-03-06, 07:25
Chemio-biologia i niemiecki mają ten specyficzny humor, że ze wszystkich języków świata to właśnie te - farmaceutyczny i germański - tworzą najdłuższe słowa świata. Dziękuję, dobranoc.