18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaranie w miejscu publicznym

Flodzia • 2021-05-20, 10:44

No i się wydało :lol:

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-20, 11:14
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.



pie**olisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.

Besteher

2021-05-20, 11:22
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

pie**olisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.



Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?

mr_skuter

2021-05-20, 11:24
Zaraził się covidem od razu jak zdjął bluzę, szkoda że ognia się wystraszył bo wirus groźniejszy hehe

No-idea

2021-05-20, 13:01
W pierwszej chwili nie ogarnąłem na co patrzę. Dopiero po chwili do mnie dotarło jak sie skurczybyk zapatulił.

eenocosTy

2021-05-20, 13:34
Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?



napisałeś tylko po to, żeby się przypie**olić?

Justynka99

2021-05-20, 13:41
Najzabawniejsze, że nawet jak zobaczył, że się pali to i tak najpierw jeszcze pociągnął chmurkę, żeby się nie zmarnowało, a potem dopiero się zabrał za gaszenie :D

hagis

2021-05-20, 14:26
*le szok

szok

homorek

2021-05-20, 17:22
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.





Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

pie**olisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.





Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?





eenocosTy napisał/a:

napisałeś tylko po to, żeby się przypie**olić?



Napisałeś to tylko po to żeby się przypie**olić, że on się przypie**ala, że się chwalisz że jarasz ? :ekspert:

plastic

2021-05-20, 20:08
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.





Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

pie**olisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.





Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?





eenocosTy napisał/a:

napisałeś tylko po to, żeby się przypie**olić?





homorek napisał/a:

Napisałeś to tylko po to żeby się przypie**olić, że on się przypie**ala, że się chwalisz że jarasz ?




nie mam nic do dodania.


adamov

2021-05-21, 23:01
trawa tak samo jebie mózgi jak wszystkie inne używki. Ktoś kto mówi, że od trawy nie jest uzależniony ale bucha sobie strzela 5 razy dziennie (dla zdrowia) powinien iść na odwyk.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-22, 07:56
adamov napisał/a:

trawa tak samo jebie mózgi jak wszystkie inne używki. Ktoś kto mówi, że od trawy nie jest uzależniony ale bucha sobie strzela 5 razy dziennie (dla zdrowia) powinien iść na odwyk.



Nie bedzie dobrze póki będą tacy kretyni jak Ty, którzy nie potrafią sobie wyobrazić że znacząca większość potrafi pozwolić sobie bucha raz na tydzien albo na dwa, a jezeli taka konsumpcja dla Ciebie ryje beret to z raczej z Tobą cos nie tak