18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japońskie bikini!

vieri1990 • 2013-04-26, 16:58
Sadole, ciepło idzie niedługo może zostawicie komputery i wyjdziecie na dwór lub na plaże a wtedy przydałyby sie dziewczyny ubrane w takie bikini :> Czego to żółtki nie wymyślą ;) :orgazm:

r*chałby!

Berus

2013-04-26, 18:58
Ale ma głos... wsadziłbym bym jej cosik do gardła :D

Arhellor

2013-04-26, 19:02
Gdzieś kiedyś słyszałem:
"Na pole chodzi król do chłopów, a chłopi chodzą na dwór do króla."

opo5

2013-04-26, 19:22
Dwór jest od słowa podwórzec a nie od dworu królewskiego.
Pole to pole, można mu albo obliczyć powierzchnię albo kartoflami obsiać.
Ale jak zwykle wieśniaki z Krakowa wiedzą wszystko lepiej

acidapple

2013-04-26, 19:31
brałbym jak rolnik dotajcę :banany:

Arhellor

2013-04-26, 19:51
opo5,
Jesteś debilem.
Widzę że bardzo dobrze znasz stereotypy o mieszkańcach polskich miast. Brawo.

Co do mojego postu, to ja się pytam gdzie ja k***a napisałem że to jest prawda, że tak było, że tak jest? Usłyszałem to przy kłótni odnośnie tego jak należy mówić gdy wychodzi się na pole/dwór. I ja nie wiem, k***a nie pojmuje czy akurat tak cię to uraziło że musiałeś sie doj***ć i pie**olić takie farmazony? No bo k***a jak można to inaczej nazwać? Od kiedy k***a ziemniaki sie sieje? NO k***A OD KIEDY? Przecież to nawet człowiek co w życiu wsi nie widział wie że ziemniaki sie sadzi bo chodził do podstawówki.
Pozdrawiam, ch*j ci w dupe.

ko...........ld

2013-04-26, 20:19
chwila, a czy ona po prostu nie usiadła na łyżce do butów?

imbryg

2013-04-26, 20:30
te "matjki" nie maja tego czegos... nie mozesz ich pozniej spokojnie nawet powachac, sadze ze mialby by nieprzyjemny metaliczny zapach:/

bolczan_5

2013-04-26, 20:42
Najgorsze jest to, że gdyby stało się to u nas modne, grube sraki też by pewnie w tym popylały po plaży...

Ryuk

2013-04-26, 21:10
Każdy kto uważa, że jaranie się Japonią to pedalstwo... jest pedałem ;] No bo nic innego nie mogę powiedzieć widząc taką japoneczkę na ekranie.

malomo

2013-04-26, 23:46
Arkadiusz432 napisał/a:

Nie na dwór tylko na pole, na dwór chodzą pedały


Na pole wychodzą wieśniaki, a na dwór szlachta grzbiecie ;]

opo5

2013-04-27, 00:55
Arhellor napisał/a:

opo5,
Jesteś debilem.
Widzę że bardzo dobrze znasz stereotypy o mieszkańcach polskich miast. Brawo.

Co do mojego postu, to ja się pytam gdzie ja k***a napisałem że to jest prawda, że tak było, że tak jest? Usłyszałem to przy kłótni odnośnie tego jak należy mówić gdy wychodzi się na pole/dwór. I ja nie wiem, k***a nie pojmuje czy akurat tak cię to uraziło że musiałeś sie doj***ć i pie**olić takie farmazony? No bo k***a jak można to inaczej nazwać? Od kiedy k***a ziemniaki sie sieje? NO k***A OD KIEDY? Przecież to nawet człowiek co w życiu wsi nie widział wie że ziemniaki sie sadzi bo chodził do podstawówki.
Pozdrawiam, ch*j ci w dupe.



Zacznę od końca.Mógłbym napisać że ch*ja to ci w dupę stary wkłada albo jakiś inny sadisticowy punchline, ale po co. Po wsi mi nie jeździj bo na wsi się wychowałem, z czego jestem dumny a "sianie ziemniaków" to błąd merytoryczny, przyznaję. Zagapiłem się.Wiadomka, ziemniaki się sadzi, zboże sieje.

Komentarzy do zwrotu pole/dwór było kilka. Oprócz Ciebie pisał o tym Arkadiusz432 i animalus ale ty ubzdurałeś sobie że piję do twojego komentarza. Widać tak bardzo cię uwiera jak ci ktoś po Krakowie jeździ. Więc pozostaje mi tylko jedno, dam ci piwo bo wiem że krakusy to centusie i są łasi na darmowe rzeczy ;)
pozdro napinaczu

adamonos123

2013-04-27, 02:11
"CString" - coś dla dziewczyn programistów (o ile takie w ogóle są) :D

eu4yaon

2013-04-27, 13:38
ciekawe jak ona tam schowała ku*asa..

kupaDelfina

2013-04-27, 22:15
jakby nasze polskie dziewczyny nosiły takie cos to byśmy caly czas na brzuchach lezeli