18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japoński Squid Game

~Ludomir • 2022-04-27, 11:45
Japoński Squid Game


Halman

2022-04-27, 12:40
autorze tematu, jak większość tutaj nie studiowałem japonistyki wiec oczekuję wyjaśnienia o co w tym chodzi

russian-roulette

2022-04-27, 12:51
W latach 90 to był chyba najlepszy program rozrywkowy nadawany w niemieckiej TV. Bodajże na SAT1 albo PRO7


Strugi

2022-04-27, 13:12
russian-roulette napisał/a:

W latach 90 to był chyba najlepszy program rozrywkowy nadawany w niemieckiej TV. Bodajże na SAT1 albo PRO7



uwielbiałem to oglądać za szkuta

Angevil

2022-04-27, 16:49
russian-roulette napisał/a:

W latach 90 to był chyba najlepszy program rozrywkowy nadawany w niemieckiej TV. Bodajże na SAT1 albo PRO7



Takeshi Castle na DSF leciało.

URAGE

2022-04-27, 17:34
Halman napisał/a:

autorze tematu, jak większość tutaj nie studiowałem japonistyki wiec oczekuję wyjaśnienia o co w tym chodzi



A co w tym ciężkiego do zrozumienia? Zwykła gra w "raz, dwa, trzy - baba jaga patrzy" utrudniona o tor przeszkód i gwizdki w ustach. Jak odpadasz to dostajesz w mordę balonem z wodą. Nie trzeba nawet znać serialu, do którego nawiązują.

Takafura

2022-04-27, 17:37
Nie powinno się zrzucać dwóch bomb atomowych na jeden kraj. Zawsze mi się to przypomina jak widzę te powalone teleturnieje,,,

Halman

2022-04-27, 17:40
URAGE napisał/a:

A co w tym ciężkiego do zrozumienia?



japonia; kraj w którym są automaty do sprzedaży damskich, używanych majteczek albo w sexshopie można kupić pączka z nadzieniem z kału dziewicy

Juzwa

2022-04-27, 17:56
Ciekawe, czy Japończycy są popie**oleni ot tak sobie, czy do tego przyczyniły się te dwie atomówki?

PolenSan

2022-04-27, 23:15
Juzwa napisał/a:

Ciekawe, czy Japończycy są popie**oleni ot tak sobie, czy do tego przyczyniły się te dwie atomówki?



W sumie ja myślę dokładnie odwrotnie.
Kraj nie ma praktycznie surowców naturalnych. Złoża jakie tam się znajdują są zbyt ubogie, więc wszystko importują. Innymi słowy powinni być w czarnej dupie pod względem ekonomicznym i jednocześnie gospodarczym. Błąd
Tutaj się zaczyna to coś, co tak bardzo podziwiam. Potrafią zrobić coś z niczego. Przodownicy w technologii elektronicznej. Znane na cały świat anime/manga. Kultura piękna i bogata, przez co tak podziwiana przez turystów. Itd itd.
Nie zaprzeczę jednak temu, że faktycznie potrafią być mentalnie odklejeni od rzeczywistości, ale to też ma swój urok.

PS Tak jak kolega napisał, Takeshi Castle za młodziaka tak jak i Jackassy wchodziły jak woda. Człowiek się k***a nieraz mało nie zabił jak próbował wymyślać zabawy nawiązujące do tego show.
:mrgreen:

marcino_zly

2022-04-27, 23:54
PolenSan napisał/a:

W sumie ja myślę dokładnie odwrotnie.
Kraj nie ma praktycznie surowców naturalnych. Złoża jakie tam się znajdują są zbyt ubogie, więc wszystko importują. Innymi słowy powinni być w czarnej dupie pod względem ekonomicznym i jednocześnie gospodarczym. Błąd
Tutaj się zaczyna to coś, co tak bardzo podziwiam. Potrafią zrobić coś z niczego. Przodownicy w technologii elektronicznej. Znane na cały świat anime/manga. Kultura piękna i bogata, przez co tak podziwiana przez turystów. Itd itd.
Nie zaprzeczę jednak temu, że faktycznie potrafią być mentalnie odklejeni od rzeczywistości, ale to też ma swój urok.
PS Tak jak kolega napisał, Takeshi Castle za młodziaka tak jak i Jackassy wchodziły jak woda. Człowiek się k***a nieraz mało nie zabił jak próbował wymyślać zabawy nawiązujące do tego show.



Co ty pie**olisz:

Takeshi's Castle – japoński teleturniej emitowany w latach 1986-89

Jackass – amerykański program rozrywkowy, emitowany przez stację MTV w latach 2000-2002,

Jak woda to w dupę ci wchodzi ku*as twego chłopaka.

PolenSan

2022-04-28, 11:36
marcino_zly napisał/a:

Co ty pie**olisz:
Takeshi's Castle – japoński teleturniej emitowany w latach 1986-89
Jackass – amerykański program rozrywkowy, emitowany przez stację MTV w latach 2000-2002,
Jak woda to w dupę ci wchodzi ku*as twego chłopaka.



Ty k***a wiesz co to jest re-emisja, czy to za trudne dla Ciebie słowo? Jak oglądałeś TVP1 i k***a Reksia, a nie ogarniałeś na przełomie 2000roku internetów to może i faktycznie w Twoim rozumowaniu jedno nie ima się drugiego. Szczerym "W dupie byłeś, gówno widziałeś" pozdrawiam.

7wporzondku

2022-04-28, 16:40
marcino_zly napisał/a:

Co ty pie**olisz:
Takeshi's Castle – japoński teleturniej emitowany w latach 1986-89
Jackass – amerykański program rozrywkowy, emitowany przez stację MTV w latach 2000-2002,
Jak woda to w dupę ci wchodzi ku*as twego chłopaka.


Ten jak się zesrał i gowno z tego wyszło

luxpiotr

2022-04-28, 23:05
russian-roulette napisał/a:

W latach 90 to był chyba najlepszy program rozrywkowy nadawany w niemieckiej TV. Bodajże na SAT1 albo PRO7



No i takie coś, to prawdziwy program rozrywkowy. Przyjemnie byłoby coś takiego obejrzeć od czasu do czasu.