18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japoński sposób na szerszenie

Lo...........cz • 2023-12-27, 11:59
Kto miał z tymi latającymi k***ami do czynienia, doceni materiał.


BajecznyKrzysztof

2023-12-27, 21:06
ogólnie szerszenie mimo, że są większe i wyglądają na straszne, sa mniej agresywne niż pszczoły, a o osach nawet nie wspominając . Wpie**alają głównie materię roślinną. Nie wiem skąd w ludziach do nich taka nienawiść

Baronessa

2023-12-27, 21:18
W sumie opie**olił bym ze 100 gram takich larw do kurczaka zamiast ryżu. Białko to białko.

Nemrod90

2023-12-27, 21:25
mareczex093 napisał/a:

I to jest ten sadol co "uczy"... oczywiście znajdą się posrańce co będą pisać co w tym sadystycznego. No sorry ale po nastu latach wolę już ch*jowe kawały z jebzd i film jak typ opowiada o szerszeniach i czemu tak to robi niż zalewanie głównej zj***nymi filmikami potrąceń z chin w ch*jowej jakości i egzekucje od da silv... Odruchowo się przewija widząc stopklatkę z filmu ;C



Racja. Gdy przewinie się Sadola o dobre kilka lat do tyłu, to jednak było dużo więcej ciekawych materiałów, ale było też sporo aktywnych wrzucających. Obecnie wrzuca materiały może z pięć osób. Tematy wtórne - skoki z okien wieżowców, dzwony motocyklistów, egzekucje z Ameryki Południowej (tego chyba jest najwięcej), piesi rozjeżdżani ciężarówkami i co najgorsze coraz częściej pojawia się najgorsze raczysko czasów współczesnych, czyli patostreamy. Najlepsze czasy tego portalu bezpowrotnie minęły.

Batman_

2023-12-27, 21:39
Res0r napisał/a:

Sadystyczne wch*j. Teraz będziemy wrzucać filmiki przyrodnicze na sadola?



Nie będziemy, tylko będziecie. Bo ty koleś póki co ch*ja tu wrzuciłeś, więc nie się nie sraj w komentarzach.

Andrzejas

2023-12-27, 22:08
Ustanack napisał/a:

Noo sadystyczne w ch*j



No sorry, ale wolę ciekawy film poza tematem, niż 100 filmów Pinkmana w temacie.

BajecznyKrzysztof napisał/a:

ogólnie szerszenie mimo, że są większe i wyglądają na straszne, sa mniej agresywne niż pszczoły, a o osach nawet nie wspominając . Wpie**alają głównie materię roślinną. Nie wiem skąd w ludziach do nich taka nienawiść


Już tłumaczę - dziesiątkują pszczelarzom ule. Pszczoła, to nasz przyjaciel, a szerszeń to jej wróg. A wróg naszego przyjaciela jest i naszym wrogiem. j***ćzatem wszystkie szerszenie świata, bo miodu nie dają a zapylacze z nich marne.

LongTrail

2023-12-28, 00:05
To naprawdę jest spowodowane nadmiernym zaburzeniem kompulsywnym. Znalazłem moją pszczołę miodną ssącą kobiecy sutek.

PsikutaBezS

2023-12-28, 03:07
Baronessa napisał/a:

W sumie opie**olił bym ze 100 gram takich larw do kurczaka zamiast ryżu. Białko to białko.



Tyle , że larwy są w 100% zdrowe, kurczak to sama chemia, a ryż pewnie z Fukushimy... :)


Janko

2023-12-28, 07:40
Nemrod90 napisał/a:

Racja. Gdy przewinie się Sadola o dobre kilka lat do tyłu, to jednak było dużo więcej ciekawych materiałów, ale było też sporo aktywnych wrzucających. Obecnie wrzuca materiały może z pięć osób. Tematy wtórne - skoki z okien wieżowców, dzwony motocyklistów, egzekucje z Ameryki Południowej (tego chyba jest najwięcej), piesi rozjeżdżani ciężarówkami i co najgorsze coraz częściej pojawia się najgorsze raczysko czasów współczesnych, czyli patostreamy. Najlepsze czasy tego portalu bezpowrotnie minęły.



Teraz to tylko za byle ch*j dostaniesz bana taki to ch*jowy Portal

Lo...........cz

2023-12-28, 13:31
Nemrod90 napisał/a:

Racja. Gdy przewinie się Sadola o dobre kilka lat do tyłu, to jednak było dużo więcej ciekawych materiałów, ale było też sporo aktywnych wrzucających. Obecnie wrzuca materiały może z pięć osób. Tematy wtórne - skoki z okien wieżowców, dzwony motocyklistów, egzekucje z Ameryki Południowej (tego chyba jest najwięcej), piesi rozjeżdżani ciężarówkami i co najgorsze coraz częściej pojawia się najgorsze raczysko czasów współczesnych, czyli patostreamy. Najlepsze czasy tego portalu bezpowrotnie minęły.


Zawsze możesz sobie włączy preferencje w dziale Hard. Tam mas sranie do ryja itp