18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japoński nissan

~Velture • 2019-09-08, 18:33
i amerykańska blondynka :amused:

SupremeLeader

2019-09-09, 01:11
Gamera napisał/a:

Nawet jakby była to najpiękniejsza kobieta na świecie, gdyby stała na moim samochodzie, to podszedłbym i pociągnął za nogi tak, żeby spadła czysto na asfalt nie zahaczając o samochód. Mam fioła na punkcie swoich samochodów(raz pobiłem się z kolesiem, który opierał się o moja brykę, a w drugim przypadku jak laska położyła torebkę na dachu, to chwyciłem i wyrzuciłem ja do kosza).



To trochę dziadujesz w tej Ameryce. Auto dorobkiem życia -smutne.

Salieri16000

2019-09-09, 11:21
Gamera napisał/a:

(...)jak laska położyła torebkę na dachu, to chwyciłem i wyrzuciłem ja do kosza



Duże kosze macie u Ciebie w mieście, skoro zmieściła się w nim dziewczyna...

picolo

2019-09-09, 16:42
Ale k***a to jakiś szrot... dobrze ktoś zauważył młot bo tam zabawa dopiero się zaczyna. Dla wielu w PL to mokry sen, a tam się rozpie**ala takie driftowozy jak kiedyś u nas syrenki.

Gamera

2019-09-12, 07:54
TB303 napisał/a:

Zesrałaś się p*zdo, a nie pobiłaś



Kolejny co cwany na sadisticu, a w życiu pewno zwieszasz głowę i odwracasz wzrok jak z kimś rozmawiasz. Wróć do swojego mizernego życia.

SupremeLeader napisał/a:

To trochę dziadujesz w tej Ameryce. Auto dorobkiem życia -smutne.



Z czego wywnioskowałeś, że dziaduję?? Pracuję jako analitics specjalist z zarobkami rzędu $147k/rocznie. A ty cwaniaku ile zarabiasz super bogatej Polsce?? Wstałeś już z kolan??

~Velture

2019-09-12, 10:27
Gamera napisał/a:

Pracuję jako analitics specjalist z zarobkami rzędu $147k/rocznie. A ty cwaniaku ile zarabiasz super bogatej Polsce?? Wstałeś już z kolan??


I oboje siedzicie na sadolu :roll:

Gamera

2019-09-16, 10:15
Velture napisał/a:

I oboje siedzicie na sadolu



Lepiej tak, niż być moderatorem Sadistica :)