18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japońscy kibice sprzątają po sobie

romek1506 • 2018-06-20, 09:39
Wiem, że jaranie się piłką to pedalstwo, ale ja jaram się zachowaniem japońskich kibiców.


proqix

2018-06-20, 19:35
Upadek europy, nawet czarni po sobie sprzątają... i jakie to dziwne dla rasy niegdyś panów, co by w tv pokazywać.

nano50

2018-06-20, 20:40
dominha napisał/a:

Gdyby nie naśmiecili to nie musieliby sprzątać. Widać tu jak garstka aktywistów maskuje zachowanie reszty buractwa. Kulturalny człowiek zabiera swoje śmieci i nie ma potrzeby po nim sprzątać.



To Ty chyba nie wiesz jak wyglądają stadiony i miejsca zaraz po imprezach masowych na kilkadziesiąt tysięcy ludzi.


Tak to wygląda choćby w Polsce kulturalny człowieku.


Po drugie nie musieli sprzątać tylko chcieli, a to znaczna różnica. Mógłbyś pracować w tvn'ie.

xsamael

2018-06-20, 20:48
k***a kiedyś mówiło się 100 lat za murzynami, dziś okazuje się że 100 lat za Azjatami, ch*j 200 lat to ja żył nie będę.

wigan77

2018-06-20, 22:28
nie zesrajcie sie k***a czasem. zrobili syf to sprzataja, proste.

BogerPL

2018-06-21, 00:24
Nie wiem nad czym ten zachwyt. Niezależnie czy jest to kino czy stadion, to nie rozrzucam na około siebie żadnych śmieci, tylko zbieram je do pudełka po popcornie czy jakiejś siatki i wynoszę do kosza.

Inna sprawa, że Organizator imprezy masowej zakłada sprzątanie miejsca takiego wydarzenia bo zawsze znajdą się jakieś fleje - nie widzę powodu dla którego ja miałbym chodzić i zbierać śmieci po kimś - ktoś w końcu bierze za to kasę (chociażby w postaci ceny biletu).

Krak

2018-06-21, 11:09
Wiedzą, że na włościach tego pana żartów nie ma.

Po drugie jak wypie**alają śmieci za siebie a nie do kosza to potem wypadałoby je tam zanieść. Nie widzę w tym nic dziwnego.

~kotka_w_piwnicy

2018-06-22, 02:04
Ogólnie piwko, bo wiadomo jacy są ludzie, natomiast ja nie wyobrażam sobie zostawić swoje śmieci gdziekolwiek poza śmietnikiem - i nie czuję się bohaterem na swoim stadionie (lub gospodarzy;)

qiuve

2018-06-22, 18:48
mała rzecz a cieszy

Emis

2022-06-12, 22:20
nano50 napisał/a:

To Ty chyba nie wiesz jak wyglądają stadiony i miejsca zaraz po imprezach masowych na kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Tak to wygląda choćby w Polsce kulturalny człowieku.
Po drugie nie musieli sprzątać tylko chcieli, a to znaczna różnica. Mógłbyś pracować w tvn'ie.



Czyżby Śmierdzielostok