18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japonia kwiat wiśni

Kithiru • 2017-08-01, 00:29
Typowa motop*zda na światłach :roll:




kothletino

2017-08-01, 01:14
Po 3 litrach piwa wszystko wydaje się być fajne, nawet ex.

matek87

2017-08-01, 05:18
Dobrze że ich radar nie jebnął pie**oleni dawcy.. :!:

mrnorris

2017-08-01, 13:49
W życiu nie widziałem tak brzydkich motocykli.

AisesPoint

2017-08-01, 14:13
Kithiru napisał/a:

Typowa motop*zda na światłach :roll:





chciałbym żebyś powiedział mi prosto w oczy "motop*zda" ciekaw jestem czy znalazł byś tak dobrego dentyste żeby ci zęby poskładał.

TB303

2017-08-01, 14:18
AisesPoint napisał/a:



chciałbym żebyś powiedział mi prosto w oczy "motop*zda" ciekaw jestem czy znalazł byś tak dobrego dentyste żeby ci zęby poskładał.



Tylko weź, nie wpie**ol mu przez monitor :amused:

olo1990pl

2017-08-01, 14:40
Bōsōzoku na eng: "running-out-of-control (as of a vehicle) tribe" - nie wiem jak to przetłumaczyć dobrze na polski :/
Za ścigacz.pl: to japońskie gangi motocyklowe, które powstały w latach 70. ubiegłego wieku.
Jedną z ich charakterystycznych cech jest styl przebudowywania swoich motocykli wyróżniających się jaskrawymi kolorami, siedzeniami z karykaturalnie wysokimi oparciami, wysokimi kierownicami, czy obłymi owiewkami (połączenie amerykańskich chopperów i brytyjskich café racerów do kwadratu).
Jedną z ulubionych rozrywek "gangsterów" jest granie na silnikach motocyklowych. Rytmiczne dodawanie i odejmowanie gazu czy puszczanie sprzęgła na biegu tworzy wspaniałą "muzykę" dla uszu każdego motocyklisty. No chyba nie

Link do artykułu + filmika z "muzyką" bez dodatkowego podkładu

100Burned

2017-08-01, 14:48
Bosozoku to również ,,styl" tuningowy samochodów. Jeśli motocykle wydają wam się sp***olone to...

...tooo sobie k***a auta zobaczcie. Tylko za schowanie się oczu w dupie nie odpowiadam jakby co.

olo1990pl

2017-08-01, 14:59
@up nie potrzebują odśnieżania dróg, bo same to robią :D






Jorgen88

2017-08-01, 16:07
japońce mają serio naj***ne we łbach

loleklbn

2017-08-01, 21:31
AisesPoint napisał/a:



chciałbym żebyś powiedział mi prosto w oczy "motop*zda" ciekaw jestem czy znalazł byś tak dobrego dentyste żeby ci zęby poskładał.



ja bez problemu bym ci powiedzial ;] wyslij zdjecie

miko6303

2017-08-02, 01:18
daj ktos linka do nuty XD

xorxor

2017-08-02, 01:21
AisesPoint napisał/a:



chciałbym żebyś powiedział mi prosto w oczy "motop*zda" ciekaw jestem czy znalazł byś tak dobrego dentyste żeby ci zęby poskładał.



ty motop*zdo ! . proszę, a teraz mów gdzie i kiedy mitop*zdeczko zapraszam w każdej formule, mma, box, zapasy, k-1, low kick, amma, bjj, no-gi , judo. nie sraj żarem to jest sadistic. kompleksy źle robią na głowę właśnie udowodniłeś że jesteś motop*zdą. zakompleksione cfaniaki włąśnie powodują wypadki. mam prawko A 20 lat i nadal uważam że są motocykliści i motop*zdy - łątwo rozpoznać , ten drugi sie rzuca jak cipeusz przez internet , albo kręci do czerwonego o 2giej w nocy czy lata 200 w ruchu drogowym. życzę ci żebyś nikogo nie zabił na drodze.