18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japanese Bug Fights

KociBolec • 2013-05-23, 00:03
Chcę wam zaprezentować japońskie walki owadów, niby nic specjalnego a fajnie się patrzy jak 2 owady zamknięte w terrarium napieprzają się ile wlezie. Film jest japoński więc w tle są dziwne japońskie wrzaski, dlatego proponuję oglądać bez dźwięku.



Link do reszty filmów PYK!

Chcę dodać że szukałem po tagach ale nie znalazłem.

Catch_22

2013-05-23, 00:16
Robaki możesz mieć w dupie, to są owady :)
P.S ta modliszka taka mała, czy ten szerszeń ( czy jakaś azjatycka pszczółka)to taki sk***iel?

Speedballwtf

2013-05-23, 00:28
Ta, i to całkiem konkretny sk***iel z całkiem konkretnym pancerzem.
To tak zwany szerszeń azjatycki który jest chyba największą osą na świecie, bardzo niebezpieczną. Na ogół wpie**ala modliszki i inne owady więc to, że ją rozj***ł na tym filmiku nie jest odkryciem ameryki ale cóż, skośni mają frajdę.

Jako ciekawostke dodam, że kiedyś czytałem jak zwykłe pszczoły rozj***ły całe gniazdo takich szerszeni a mianowicie pocierały się w locie o nie w skutek czego szerszenie gotowały się same w sobie ze względu na swój duży pancerz. Poj***na natura.

Re...........ms

2013-05-23, 00:54
@speedballwtf

poj***łeś wszystko jak się dało.
Szerszeń zwiadowca oznacza znaleziony ul pszczół, żeby inne szerszenie mogły przeprowadzić atak.
Pszczoły nie w locie tylko w ulu obskakują masowo szerszenia i podnoszą temperaturę swojego ciała tak, że skurczybyk się gotuje.

to tak w skrócie filmik, który widziałeś.

zlomiarz666

2013-05-23, 09:52
Speedballwtf napisał/a:

Ta, i to całkiem konkretny sk***iel z całkiem konkretnym pancerzem.
To tak zwany szerszeń azjatycki który jest chyba największą osą na świecie, bardzo niebezpieczną. Na ogół wpie**ala modliszki i inne owady więc to, że ją rozj***ł na tym filmiku nie jest odkryciem ameryki ale cóż, skośni mają frajdę.

Jako ciekawostke dodam, że kiedyś czytałem jak zwykłe pszczoły rozj***ły całe gniazdo takich szerszeni a mianowicie pocierały się w locie o nie w skutek czego szerszenie gotowały się same w sobie ze względu na swój duży pancerz. Poj***na natura.


Tak bardzo Ci sie wszystko poj***ło :D
Tutaj masz, jak bardzo pszczółki maja przej***ne jak nie uda im sie zabic zwiadowcy i posprzatac po nim..


A tutaj jak zabijaja samego zwiadowce wibrując dupami:


A i na koniec dodam, ze głownym daniem w jadlospisie sa właśnie larwy pszczółek. Pozdro szejset!

Speedballwtf

2013-05-23, 13:18
@up ano masz racje, popie**oliło mi się zdrowo. Ale wiedziałem, że coś jest z tym ciepłem. Stary materiał

job_twaju_mać

2013-05-23, 14:10
i tak obrońcy zwierząt zaraz się zjadą i będą pie**olić swoje smuty

Saczer

2013-05-23, 15:15
w pokemonyn się bawią kitajce

ZiZU

2013-05-23, 15:31
Modliszka w pierwszej rundzie wygrywała na punkty, ale szerszeń wziął ją na kondyche.
Słyszałem że następnym jego przeciwnikiem ma być Najman :D

PartizantPń

2013-05-23, 15:42


Już zaczynam sie przygotowywać do gali ...

va...........ro

2013-05-23, 16:15
od początku byłem za szerszeniem!

killer1678

2013-05-23, 17:12
To już było , wyje*ać .

ZiZU

2013-05-23, 17:43
killer1678 napisał/a:

To już było , wyje*ać .



hue hue hue... czuję warna <3



Marcin w ostatnim wywiadzie mówił że 'wierzy w siebie, ale niech wygra lepszy!'

555pacio555

2013-05-23, 18:53
Napisze ze modliszki są drapieżnikami polującymi z zaskoczenia, tutaj tej przewagi została pozbawiona chociaż podejrzewam ze i tak wynik by sie nie zmienil...