18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin mikke Mocne momenty

trane1 • 2014-03-20, 20:37

Ostatnio dużo tu tego pana :)
bardzo merytoryczna kompilacja.

ssebqq

2014-03-20, 20:52
Można się nie zgadzać w niektórych sprawach ale w większości gościu wie co mówi i mówi to dobrze. Tylko tym świniom przy korycie to nie pasuje bo koryto by wyschło, to zróbmy z niego wariata i Ludzie powiedzą że dobrze gada ale wariat. A koryto zostanie...

Kurwa11

2014-03-20, 20:59
A zagłosuje na niego. Jak się dostanie to może się coś zmieni. Statystyczny Polak głosuje na PO żeby PIS nie wygrał.... bezsens.

asco

2014-03-20, 21:15
Niech wygra i niech zawisna wszystkie zdradzieckie gnidy, ktore nas okradaly...

Godelo23

2014-03-20, 21:16
Prosił bym o NIE przenoszenie tego do zbiorczego !!!!!

klubber

2014-03-20, 21:22
dokladnie, dajcie JKMowi pokazac sie na głównej!

Freedomik

2014-03-20, 21:27
Już za często się na głównej pokazywał. Zresztą w kółko te same fragmenty, tylko w różnej kolejności. Ile można się przy tym podniecać?

Skyperian

2014-03-20, 21:36
Zaraz się zacznie wojna w komentach pomiędzy jaśnie oświeconymi mędrcami, którzy wierzą w w 100% wolny rynek jak i ich odwiecznych wrogach którzy widzą tylko Ozjasza i są za socjalizmem chociażby w najmniejszym stopniu (często ze strachu o własną dupę).

Let's the butthurt begin.

jan.rzut

2014-03-20, 21:36
Szkoda, że większość ludzi doceni P. Korwina dopiero jak on umrze.

ssebqq

2014-03-20, 21:39
Godelo23 napisał/a:

Prosił bym o NIE przenoszenie tego do zbiorczego !!!!!


Nie dojdzie na główną bo ''Wariat" a korytko jeszcze potrzebne...eh..

nvck

2014-03-20, 21:40
Wydaje mi się, że nic innego nam nie pozostało. Mieliśmy Polskę kaczyńskiego, mamy Polskę tuska i żyje się ciężko.
Wg mnie facetowi brakuje tylko i wyłączne zachowania przy publice, bo jak coś przyk***i to czasem ręce opadają. Lecz bardzo dobrze wie o czym mówi i niesie ze sobą reformy, zasługuje na szanse ;)

remi1982

2014-03-20, 21:46
Skyperian napisał/a:

Zaraz się zacznie wojna w komentach pomiędzy jaśnie oświeconymi mędrcami, którzy wierzą w w 100% wolny rynek jak i ich odwiecznych wrogach którzy widzą tylko Ozjasza i są za socjalizmem chociażby w najmniejszym stopniu (często ze strachu o własną dupę).

Let's the butthurt begin.



Chociaż lekarstwo zawsze tkwi gdzieś po środku. Korwin ma ten problem, że za dużo ma w głowie hameryki, którą chciałby zrobić w Polsce. Mądry koleś, ma zdrowe podejście do wielu spraw i sam będę na Niego głosował. Co nie zmienia faktu, że czasem z niektórymi jego poglądami trudno się zgodzić.
A tak na marginesie, i tak wiemy, że wyniki wyborów kształtują sondaże przedwyborcze. Bo taki baran jeden z drugim zobaczy w tvn, że pis ma 30% po ma 25% a reszta po kilka to idą do urn jak barany i głosują na te dwie partię sądząc, że i tak nic się nie zmieni skoro inne partie i tak nie mają szans w wyborach. A później się dziwią że jest tak a nie inaczej.

TORnadziejaNETA

2014-03-20, 21:46
Proponuję obejrzeć filmik z przedwczoraj jak JKM był w Olsztynie, taki tłum przyszedł na wykład, że aż nie mogłem uwierzyć... W auli mającej 650 miejsc upchnęło się 1300 osób :)

trane1

2014-03-20, 21:50
@SzewC122
Tak samo było w poznaniu. Organizatorzy myśleli za JKM jaja sobie robi kiedy mówił żeby dali większą sale bo moze przyjsc 2x wiecej osob niż przewidywano na tego typu spotkania. I miał racje.
Wiem ze jeszcze była taka akcja kiedy ludzi było tak dużo ze siedzieli pod stołami,na stołach i do okoła/na scenie