18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jankeski problem z nogą...

Halman • 2022-04-27, 09:10

coś już gnije bo lekarz kosztuje...

krzysieks997

2022-04-27, 16:10
bialy9923 napisał/a:

Łykajcie dalej pelikany - jest cień, druga zdrowa noga jest podwinięta do tyłu, nie ma za co.
Potem dziw, że PiS rządzi...



Jeszcze warto dodać o trzymaniu się czegoś prawą ręką…

korowiow777

2022-04-27, 20:32
bialy9923 napisał/a:

Łykajcie dalej pelikany - jest cień, druga zdrowa noga jest podwinięta do tyłu, nie ma za co.
Potem dziw, że PiS rządzi...



gdzie ci ten cień pada skoro oświetla typa od tyłu? Może to i fejk bo nogi mają rózne kolory ale przy stanach chorobowych tak może być ale twoja dedukcja to o kant dupy.
Co do PiSu - podaj mi jakąkolwiek partię rządzącą III RP o której można by powiedzieć - "ludzie mądrze wybrali". Bo jak widzę że ludzie znów chcą rządy PO, SLD (po przejściacgh i rozwodach zmianach ) wraz z k***iącym się zawsze PSL to sam się sobie dziwię że jeszcze się dziwię.

Karboksylator

2022-04-27, 22:02
korowiow777 napisał/a:

gdzie ci ten cień pada skoro oświetla typa od tyłu? Może to i fejk bo nogi mają rózne kolory ale przy stanach chorobowych tak może być ale twoja dedukcja to o kant dupy.
Co do PiSu - podaj mi jakąkolwiek partię rządzącą III RP o której można by powiedzieć - "ludzie mądrze wybrali". Bo jak widzę że ludzie znów chcą rządy PO, SLD (po przejściacgh i rozwodach zmianach ) wraz z k***iącym się zawsze PSL to sam się sobie dziwię że jeszcze się dziwię.



jesteś głupi, aż siny

stopwar

2022-04-29, 10:24
Karmazon napisał/a:

Niby coś podejrzewasz że fake ale za ch*ja nie wiesz dlaczego, mimo że kolega bialy9933 bardzo ładnie wyjaśnił. To u ciebie jest dopiero ciemno czy już ciemniej?



U mnie ciemno. bo u ciebie Czarnek :)

***** ***