18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janda odpowiada na pyt. czy Konopnicka była lesbijką?

tds1974 • 2012-11-19, 20:15
Wesoła i zdroworozsądkowa odpowiedź Krystyny Jandy na pytanie "Czy Konopnicka była lesbijką?". Pytanie padło po akcji zawłaszczającej Konopnicką, jaką przygotowały środowiska LGTB. Twierdza one, że autorka "Roty"była lesbijką, ponieważ... mieszkała z przyjaciółką.



Są na świecie jeszcze rozsądni ludzie ;-)

Koozak

2012-11-21, 17:32
Penis z tymi, motyla noga, niepełnosprawnymi umysłowo ludźmi, którzy posyłać chcą już całe dokonania i dobre imię jakiejś osoby, bo nie jest 100% hetero. Znaleźli sobie sens życia polaczki :-?

headowsky93

2012-11-21, 18:23
A idź babo w ch*j, Bugajski (tylko bez nazwisk) zdyskredytował cie i te pie**oly

osa79

2012-11-21, 18:28
to tej j***ny pedał, PiSowska kurewka Michał Karnowski swego czasu zatrudniony w Trójeczce ( straszne czasy ) jest to człowiek karmiony przez Kaczyńskiego więc... szkoda czasu na debila zadającego takie pytania i szkoda Pani Krystyny że z taką k***ą umówiła się na wywiad

EdmundKemper

2012-11-21, 22:26
Skądinąd napisał/a:


Naprawdę mam nadzieję, że "prawdziwi Polacy" pewnego dnia zrozumieją, że nikomu w życie nie wolno się pakować. I to sprawa każdego człowieka, czy lubi chłopców czy dziewczynki. Przypominam, że związek homoseksualny jest dobrowolnym związkiem dwojga świadomych ludzi i niepotrzebny im Krk, ONR czy ruchy LGBT. Sama jestem bi (choć już w stałym związku hetero), ale całym sercem wspieram środowiska homo, bo to w większości normalni ludzie, którzy wreszcie chcieliby żyć normalnie. Niestety, póki Polaczki-cebulaczki, łysi kibole z zablokowanym stawem łokciowym i ludzie pokroju pierwszego wykamingautowanego posła-geja będą żyli ich życiem, dotąd nikt nie będzie żył normalnie.



Ta hipokryzja to specjalnie? Nikt nie powinien pakować się w życie drugiej osoby i to dotyczy nie tylko ludzi nazywanych wszelkimi odmianami faszystów, ale też Antifę, ludzi homoseksualnych i wszelkiej maści innego człowieczeństwa.

MapleLeaf

2012-11-21, 22:38
Ja to widzę tak: Maria Konopnicka powinna zostać wzorem luzu i nieskrępowania. Samo imię i nazwisko podpowiada, że w gości do Marysi Konopnickiej należy wziąć paczkę bletek i coś. Nowela "Nasza Szkapa" przypomni każdemu o gastrofazie i pomoże zapobiec nienasyceniu... Bo każdy przyniesie mega paczkę jakichś chrupków. A to czy gospodyni zwykle sypia z koleżanką, też miewa zalety! Szczególnie, gdy jest tylko jedna sypialnia, a najbliższy sklep z bateriami jest zamknięty.

sa...........os

2012-11-21, 23:38
polslav napisał/a:

idąc za myśleniem p. Jandy: kazy student w Polsce to pedał bo mieszka z kolegą... ch*j Ci w dupę stara salonowa piczko



k***a mać, gdy się rejestrowałem na tym forum, byłem spokojnym człowiekiem, z dystansem do ludzkiego kretynizmu. Ale jak patrzę po raz kilkusetny na wypowiedź tytana intelektu, nie potrafiącego zrozumieć prostej wypowiedzi, i bandę debili która podpisuje się pod jego postem przez danie wirtualnych browców, to po prostu ręce odpadają. Jak wy k***a pozdawaliście testy do gimnazjum?

mjolnir

2012-11-22, 09:40
Do pieca pedały :amused:

Skądinąd

2012-11-22, 18:39
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Ta hipokryzja to specjalnie? Nikt nie powinien pakować się w życie drugiej osoby i to dotyczy nie tylko ludzi nazywanych wszelkimi odmianami faszystów, ale też Antifę, ludzi homoseksualnych i wszelkiej maści innego człowieczeństwa.



Zastanawiam się, czy troll czy idiota. Ktoś, kto w sposób ostentacyjny afiszuje się ze skrajnymi poglądami, musi się liczyć z ostracyzmem pewnej grupy ludzi. Tak było zawsze i pewnie jeszcze dłuuugo będzie. Ja miałam raczej na myśli ludzi ze środowisk LGBT, które żyją jak inni, mają domy, uczciwą pracę itd. i chcą np. mieć możliwości prawne dowiedzieć się o sobie w szpitalu czy dziedziczyć po sobie majątek.

I nie zgodzę się, że w funkcjonowanie ONRu nie wolno się wtrącać. Promowanie nazizmu w Polsce jest zakazane, a statut tej organizacji zawiera faszyzujące założenia. Antifa nie jest lepsza, ale to zupełnie inny temat.

I, żeby nie było, że odniosłam się z dupy strony do tego, co powiedziałeś. Mimo że bliżej mi do "lewacko-kurewskich" poglądów, to Antifa i środowiska skrajnie lewicowe powodują u mnie wrzenie krwi. Po prostu ostatnio zdałam sobie sprawę, że w pochodach zarówno ONRu i PiSu, jak i antyklerykałów idzie w większości ta sama bezmózga hołota.

EdmundKemper

2012-11-23, 17:01
@Skądinąd Bliżej mi do jak to określiłaś "trolla" ponieważ mówię o swoich poglądach. A zauważyłaś u siebie pewną przypadłość? Mianowicie głównie mówisz o prawicowych organizacjach, że są złe, a o lewicowych ledwo wspominasz.