18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fajnylarry

2015-03-26, 19:59
Akapit !!!!! k*rwa!

paragraf to ci prokurator założy

HackerAGD

2015-03-26, 22:33
Nie wiem do czego ten pajac się dopie**ala, jak już zauważył to użytkownik Gurpegi jest to jeden z wielu artykułów na ten temat i były różne nagłówki. A co do tego że tak ironicznie mówi o "żałobie", historia pokazała że większość zachodnich narodów ma nas w dupie więc czemu my mamy się nimi przejmować i płakać że paru francuzików i niemiaszków przyj***ło o zbocze góry, ironizuje tak jakby połowa jego sp***olonej rodziny straciła życie w tym samolocie.

szejq

2015-03-26, 22:47
Kto to był, ta "możesz przejść jak chcesz" ?
Się pytam tylko

revelsat

2015-03-27, 01:09
szejq napisał/a:

Kto to był, ta "możesz przejść jak chcesz" ?
Się pytam tylko



mysza pewno

RRadosny

2015-03-27, 08:41
Halo moment chwila... zmusiłeś mnie do zarejstrowania. Głownie z tego powodu, iż nie wiem czy nie masz co robić w domu (kobieta idzie sama spać a Ty pie**olisz farmazony). Znalazłeś temat na jakiś durny film o Polskich mediach? Ahhh no tak masz temat na film. Nie wiem.. Kpisz sobie czy jak? Chcesz być śmieszny? Co wnosisz do internetu? Czujesz sie jak Currie-Skłodkowsa odkrywszy Rad? Przykro, że to mówię ale mimo, że nie znałem ludzi lecących tym samolotem podejrzewam, że mieliby dużo wiecej do powiedzenia niż Ty i Twój niepotrzebny "ch*j wie co". Idz do spowiedzi albo gdzie kolwiek.


Aaa jeszcze jedno. Ciekawe czy miałbyś tyle do gadania, w momencie gdyby ktoś z Twoich bliskich leciał tym samolotem?
Analizując to co nagrałeś stwierdzam, że jesteś głupi, grasz w gry, nie mieszkasz w PL i nie masz znajomych.

Gdybym był Adminem to bym Cie zbanował dla dobra innych. Zakładam, że jesteś wstanie SŁUCHAĆ Youtube, podłączajac głośnik bezpośrednio pod kabel od internetu.

revelsat

2015-03-27, 22:42
RRadosny napisał/a:

Halo moment chwila... zmusiłeś mnie do zarejstrowania. Głownie z tego powodu, iż nie wiem czy nie masz co robić w domu (kobieta idzie sama spać a Ty pie**olisz farmazony). Znalazłeś temat na jakiś durny film o Polskich mediach? Ahhh no tak masz temat na film. Nie wiem.. Kpisz sobie czy jak? Chcesz być śmieszny? Co wnosisz do internetu? Czujesz sie jak Currie-Skłodkowsa odkrywszy Rad? Przykro, że to mówię ale mimo, że nie znałem ludzi lecących tym samolotem podejrzewam, że mieliby dużo wiecej do powiedzenia niż Ty i Twój niepotrzebny "ch*j wie co". Idz do spowiedzi albo gdzie kolwiek.


Aaa jeszcze jedno. Ciekawe czy miałbyś tyle do gadania, w momencie gdyby ktoś z Twoich bliskich leciał tym samolotem?
Analizując to co nagrałeś stwierdzam, że jesteś głupi, grasz w gry, nie mieszkasz w PL i nie masz znajomych.

Gdybym był Adminem to bym Cie zbanował dla dobra innych. Zakładam, że jesteś wstanie SŁUCHAĆ Youtube, podłączajac głośnik bezpośrednio pod kabel od internetu.




ŁOk***A LUDZIE PATRZCIE! w jakiej ukrainie tyś całe życie panie mieszkał ? :D