18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakość polskiej gazety

maciej1988 • 2013-08-23, 17:06
Nigdy nie lubiłem za bardzo strony gazety pomorska.pl ale to co odwalili dzisiaj to już przesada, dno całkowite.


JH...........DS

2013-08-24, 18:31
co ty chcesz od jakości, przecież strona jest dość czytelna :krejzi:

Jarrt

2013-08-24, 19:54
O k***a, widziałem na Sadisticu już już wiele różnych bólów dupy, ale bólu dupy o zakładki w przeglądarce jeszcze nigdy.

pi...........ja

2013-08-25, 13:01
Jeszcze odnośnie mojego wywodu rozwinę się, bo i tak nikt tego nie przeczyta.

Dzień zaczyna się o 00.00 a kończy o 23.59. Co więc jest pomiędzy? Tych mini-nano-kwanto czy jak tam je nazwiemy ułamkach czasu, w których 23.59 zmienia się w 00.00. Ziemia Niczyja, Dzikie Pola itp.?

Jeśli jednak przyjmiemy, że wtedy zazębiają się granice dni(granica zwykle tak wygląda poza wyjątkami typu linii frontu), to otrzymujemy mini-krótkie zjawisko jednoczesnego istnienia dzisiaj,wczoraj i jutro :idea: :wtf: .

Stąd też moja analogia do owego stanu między momentem śmierci a końcem życia. Jest przecież moment reakcji jaźni na zniszczenie fizycznej powłoki i zerwanie połączenia ciało-duch. W tym momencie jakby czasu zwłoki duch-Ja jeszcze jest w niefunkcjonującym już ciele. Czyli tytuł artykułu nieświadomie poruszył tą kwestię :!: Zatem teza, że jest tępy niekoniecznie jest prawdziwa a prawdziwość zależy od indywidualnych zapatrywań czytelnika na tą materię.

To tyle. Na zakończenie dodam, że nie każdy potrzebuje :pijaki: do takich przemyśleń. Mi wystarczył sam tak intrygujący tytuł.