18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś tam nokaut

Matum • 2020-06-14, 13:51
Troszkę zgasło światło :-D


dunio90

2020-06-15, 02:12
longfly napisał/a:

to jest rozrywka dla ameb karkow z mozgiem jak orzeszek ulicznego szlamu i fanow burdeli czego nie rozumiesz??? ze sportem nie ma nic wspolnego
i tylko przyklepom z nioedowladem w glowie to sie podoba
chyba ze ty tez umyslowy niedorozwoj
o kolejny z uposledzeniem ciezkim , tylko sie nie rozmnazaj bo te geny przejda dalej



Tak się składa, że mam wykształcenie a Tobie ch*j do tego a ameba to Cię r*chała w krzakach.

IOI

2020-06-15, 09:15
dunio90 napisał/a:

Tak się składa, że mam wykształcenie a Tobie ch*j do tego a ameba to Cię r*chała w krzakach.



ale wiesz ze ledwo skonczona zawodowka po 7 latach nie czyni z ciebie elity intelektualnej tego kraju?

MrFalken

2020-06-15, 09:27
longfly napisał/a:

to jest rozrywka dla ameb karkow z mozgiem jak orzeszek ulicznego szlamu i fanow burdeli czego nie rozumiesz??? ze sportem nie ma nic wspolnego
i tylko przyklepom z nioedowladem w glowie to sie podoba
chyba ze ty tez umyslowy niedorozwoj
o kolejny z uposledzeniem ciezkim , tylko sie nie rozmnazaj bo te geny przejda dalej



To jest rozrywka dla tych, którzy chcą za nią zapłacić i ją oglądać. Walczą tam zarówno byli pięściarze zawodowi, jak i mało rozgarnięte karki z łąpanki po siłowniach, bo mało kto chce sobie dać obić ryja za pieniądze w ten sposób. Jest popyt, jest i podaż - przedsiębiorca z głową to ogarną, a fakt, że się to sprzedaje, świadczy tylko o naszym społeczeństwie. Z resztą walki wręcz istniały zawsze i niczym się to nie różni od mma, czy boksu - mniejszym kapitałem póki co. Ojej, nie mają rękawic...
W boksie mało jest zawodników po odsiadkach? Amerykańska organizacja bare knuckle FC też ma się dobrze i walczą w niej obecnie również zawodnicy światowej klasy z innych sportów, chcący się sprawdzić.

A że karki zamiast wymuszeniami i pobiciami na ulicach zarabiają uczciwie na umowie na walce w ringu, to akurat najlepsze z tego wszystkiego i trzeba być kompletnym cymbałem, żeby to przeszkadzało.

Tak, to rozrywka z tych prostszych, jak r*chanie, jedzenie, oglądanie tv i sranie. Tylko te zrealizuje każdy bez wysiłku (najwyżej z własną ręką to pierwsze), a żeby wyjść do walki, to już trzeba mieć jaja. A jak jajec nie masz i trzęsiesz portkami na sam widok wymiany uderzeń, to najlepiej napisać, że to "rozrywka dla ameb" i powinni grać w szachy.

Za moich czasów chłopaki nawet w podstawówce rozwiązywali konflikty walką za szkołą, otoczeni kółkiem ciekawskich i wyrośliśmy na ludzi, ojców, pracodawców. U was pewnie waliliście sobie gruchę na wyścigi...

DAAB20

2020-06-15, 14:57
KeithFlint napisał/a:

Co to za murzyńska rozrywka? "Zawodnicy" po odsiadkach, z tyłu jakieś blachary oparte o cudze samochody. Jeszcze tylko jakiegoś rapera z łańcuchem tam brakuje



Mi to sia akurat bardzo podoba czysta esencja walki (nie sportów walki ) dwóch troli w ringu okładających sie piąchami po mordach :D coś pięknego , a co do dziewczynek przy furkach... no weź przestań one tam są wypełniaczem drugiego planu i robią to również skutecznie.

dunio90

2020-06-15, 15:31
IOI napisał/a:

ale wiesz ze ledwo skonczona zawodowka po 7 latach nie czyni z ciebie elity intelektualnej tego kraju?



Pomyliłeś mnie z kolegą z ławki.

bogdanboner

2020-06-15, 16:14
dunio90 napisał/a:

No i ch*j czy zawodnicy są po odsiadkach? Jakie to ma znaczenie? Żeby uprawiać sport zawodowo trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności, dzbanie? Tak Wam malkontentom źle i tak Wam niedobrze. Za długo leżą i się nie napie**alaja - źle. Dwóch facetów się napie**ala na gołe pięści do nokautu - też niedobrze. Weź por*chaj w końcu jeden z drugim a nie ciągle narzekacie jak panny przy okresie.



To jest k***a podludziu zawodowy sport?? To zwykłe mordobicie dwóch pajacy, weź się zabij typie.

ti7ti7

2020-06-15, 20:36
wertuqq napisał/a:

Nie słyszałeś o jaraniu się takim gównem i pedalstwie?



No faktycznie ,pedalskie w chooj

:lol:

dunio90

2020-06-17, 20:08
bogdanboner napisał/a:

To jest k***a podludziu zawodowy sport?? To zwykłe mordobicie dwóch pajacy, weź się zabij typie.



Podludziu? Pajacy? Ty k***a, idź po olej do tego pustego łba. Boks pewnie dla tęgiego dzbana jest sportem a gdyby walczyli bez rękawic wyglądało by to tak samo. Więc zanim napiszesz, pomyśl. Buraku pie**olony.

bogdanboner napisał/a:
To jest k***a podludziu zawodowy sport?? To zwykłe mordobicie dwóch pajacy, weź się zabij typie.


Podludziu? Pajacy? Ty k***a, idź po olej do tego pustego łba. Boks pewnie dla takiego dzbana jest sportem a gdyby walczyli bez rękawic wyglądało by to tak samo. Więc zanim napiszesz, pomyśl. Buraku pie**olony.