18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś potwór

swieca • 2022-06-27, 14:49
To jest chyba ta samojebka


psotna_cipka

2022-06-27, 18:32
Za penisa i cipę jednocześnie. Wydymać sam siebie nabiera dosłownego znacznia.

Sztruks napisał/a:

Ale śmieszne! Boki zrywać patrzcie koleś przebrał się za penisa!


julek1947

2022-06-27, 18:38
gumofc napisał/a:

Ty k***a tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny ch*jek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. k***a co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Nie zesraj się.

kosioraldo

2022-06-27, 18:43
Gumofc kleksie z gaci, mam pytanie czy Twoja LGBT familia wali się wzajemnie czy tylko te kundle co biegają samopas

Heliar

2022-06-27, 18:52
gumofc napisał/a:

Ty k***a tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny ch*jek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. k***a co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Ja pie**ole ale wstyd

:roll:

Maniecky

2022-06-27, 18:57
gumofc napisał/a:

Ty k***a tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny ch*jek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. k***a co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.















Cipczan

2022-06-27, 19:10
chorym napisał/a:

jedną osobę to bym jeszcze zacisnął zęby i powiedział no cóż wypadki się zdarzają, ale jak masz w rodzinie liczbe mnogą pedałów to serio jesteście jacyś poj***ni



Z dziada pradziada! LGBT są normalni? HE, HEHE, HEHEHEHEHEHE, HEHEHEEHHEHHEHEEHEHHEHHEHEHEHEHEHEEHHEE!!!

Sevisule

2022-06-27, 19:19
to co jest na filmie to nie jest normalny czlowiek, tylko z jakimis zaburzeniami, wiec pewnie jakies lpgh*jwpupie+

pyskatyyy

2022-06-27, 19:43
grudzin7 napisał/a:

I powiedzcie k***a że te LGBTRTVRGB+ to normalni ludzie są...



Nikt tak nie twierdzi, ba, nawet ludźmi ich nie nazywamy.

andrzejrobert75

2022-06-27, 19:46
chorym napisał/a:

jedną osobę to bym jeszcze zacisnął zęby i powiedział no cóż wypadki się zdarzają, ale jak masz w rodzinie liczbe mnogą pedałów to serio jesteście jacyś poj***ni



Może tatele wchodził do wanny.

Ralfeusz

2022-06-27, 19:47
Jak by nie patrzeć to natura nie jest głupia. Radzi sobie z różnymi rzeczami, ewolucją itd. A teraz jakieś coś (ciężko stwierdzić czy to jeszcze jest sapiens, bo homo na pewno) twierdzi, że natura się myli. ZJEBY...

silwerbalk

2022-06-27, 20:07
k***a wygląda jak potwór z silent hilla

rara

2022-06-27, 20:19
Ale skoro pokazuje że pisior pasuje do c*pki to nie takie lgbt

Ni...........ny

2022-06-27, 20:26
grudzin7 napisał/a:

I powiedzcie k***a że te LGBTRTVRGB+ to normalni ludzie są...



Pewnie że nie, zdrowe katolickie chłopaki to się tylko c*pkami interesują ;-)




JednorękiBandyta

2022-06-27, 20:34
gumofc napisał/a:

Ty k***a tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny ch*jek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. k***a co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Oprócz tego co napisali ci wyżej, to ty tak serio? Domyśl się kretynie że nie bez powodu jest nagonka na RTVAGDLGBT czy jak to tam się zwie... Jakby żyli normalnie i nikomu ku*asami przed oknami nie machali i cudzych dzieci w szkołach nie uczyli po swojemu edukacji seksualnej(pedofile) to nawet nikt normalny nie słyszałby o LGBT- jak dla mnie powinno być to od razu traktowane jako grupa przestępcza i wszelkiego rodzaje marsze itp od razu co najmniej pacyfikowane Dlaczego? Otóż to są przestępcy i chorzy ludzie... No 10-20% to pewnie małolaci z problemami nie mająca pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, na pewno nie o równość i akceptacje.

dejwid092

2022-06-27, 21:31
gumofc napisał/a:

Ty k***a tępy idioto nie jesteś normalny. Co to wgl ma wspólnego z LGBT? Mam w rodzinie osoby które są LGBT, żyją normalnie, pracują, do nikogo nie mają problemów a taki zawistny ch*jek z sadola który ma pojęcie o czymkolwiek zerowe będzie próbował zrobić z nich jakichś potworów. k***a co nie ma własnego życia i próbuje zniszczyć je komuś innemu.



Czyli mamy 9 pedałów na stronce