18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki miły piesek

~_Yarko_ • 2020-04-07, 19:45
Haj bejbi ...


35i

2020-04-07, 19:53
Jak widzę takie świniopsy, zaczynam rozumieć polygona. Utylizowałbym razem z właścicielem (na 90% stara baba, taka do j***nia prądem).

~DMT

2020-04-07, 20:07
UkrytaPodNickiem napisał/a:

kopa zaj***ć aż zdechnie psisko w powietrzu



Widać, że jest smutny i pewnie stąd jego reakcja. Wystarczy mu dać jakąś zabawkę i będzie po problemie... :mrgreen:

Ps. Wszystko poniżej 30kg to szczur, a nie pies...

poligon6

2020-04-07, 20:15
Mielismy listonosza, który napie**alał takimi szczurami o mur, albo wysyłał je z kopa pięknym lotem.

Zawsze jak nie było co robić a listonosz się zbliżał to wypuszczało sie na niego takiego szczura. Piękne to było, jak kundel wyłapywał kopa, a jak zdołał ugryźć to był to ostatni gryz pchlarza i zazwyczaj zaliczł bliskie spotkanie ze ściana zazwyczaj trzymany za tylnie łapy.

Listonosz zawsze mówił: Ja mu do budy nie właziłem".

~_Killa_

2020-04-07, 20:22
Taki maly i niepozorny ale jak ujebie.. :D

eloguma

2020-04-07, 21:01
@poligon

Z twoich opowieści wynika, że każdy mieszkaniec wsi miał po 10 psów i średnia ich życia to chyba pół roku była bo tych opowieści masz od ch*ja. Mogliście już z nich jakieś pasztety k***a robić bo nic tak nie wk***ia jak bezmyślne zabijanie

Pa...........an

2020-04-07, 21:39
DMT napisał/a:

Widać, że jest smutny i pewnie stąd jego reakcja. Wystarczy mu dać jakąś i będzie po problemie...
Ps. Wszystko poniżej 30kg to szczur, a nie pies...



O k***a. Mocny film.

:lol:

kozak141

2020-04-07, 23:04
poligon6 napisał/a:

Mielismy listonosza, który napie**alał takimi szczurami o mur, albo wysyłał je z kopa pięknym lotem.
Zawsze jak nie było co robić a listonosz się zbliżał to wypuszczało sie na niego takiego szczura. Piękne to było, jak kundel wyłapywał kopa, a jak zdołał ugryźć to był to ostatni gryz pchlarza i zazwyczaj zaliczł bliskie spotkanie ze ściana zazwyczaj trzymany za tylnie łapy.
Listonosz zawsze mówił: Ja mu do budy nie właziłem".



Yhym.... a później się obudziłeś?


St...........on

2020-04-08, 02:19
poligon6 napisał/a:

Mielismy listonosza, który napie**alał takimi szczurami o mur, albo wysyłał je z kopa pięknym lotem.
Zawsze jak nie było co robić a listonosz się zbliżał to wypuszczało sie na niego takiego szczura. Piękne to było, jak kundel wyłapywał kopa, a jak zdołał ugryźć to był to ostatni gryz pchlarza i zazwyczaj zaliczł bliskie spotkanie ze ściana zazwyczaj trzymany za tylnie łapy.
Listonosz zawsze mówił: Ja mu do budy nie właziłem".



Taa taa wiemy...... <ziewam>

eloguma napisał/a:

@poligon
Z twoich opowieści wynika, że każdy mieszkaniec wsi miał po 10 psów i średnia ich życia to chyba pół roku była bo tych opowieści masz od ch*ja. Mogliście już z nich jakieś pasztety k***a robić bo nic tak nie wk***ia jak bezmyślne zabijanie



On tylko twardy na psy na sadolu, a w realu kuli się w koncie jak usłyszy szczekanie na ulicy. Tak mu zostało jak go za gówniarza pies załadował :amused:

poligon6

2020-04-08, 08:44
alexandrus napisał/a:

Taa taa wiemy...... <ziewam>
On tylko twardy na psy na sadolu, a w realu kuli się w koncie jak usłyszy szczekanie na ulicy. Tak mu zostało jak go za gówniarza pies załadował



o jest i naczelny psi odbyt i jego płacz, bo "pieski obrażajom".

eloguma napisał/a:

Z twoich opowieści wynika, że każdy mieszkaniec wsi miał po 10 psów i średnia ich życia to chyba pół roku była bo tych opowieści masz od ch*ja. Mogliście już z nich jakieś pasztety k***a robić bo nic tak nie wk***ia jak bezmyślne zabijanie




Co się robiło z psów to temat na inna opowieść. I tak psów na wsi było od zatrzęsienia, wtedy nie sterylizowano psów. cżeść się topiło w beczce i zostawiało 2-3 z miotu.

janlew

2020-04-08, 10:29
Jak dla mnie psy i pedalstwo powinne zniknąć ze strefy publicznej.

rzeznianumer5

2020-04-08, 19:49
Te małe szczury są najgorsze.