18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki kraj...

gelek • 2010-08-09, 01:08
...taka trąba powietrzna...

Polska:


USA:



bochnio

2010-08-09, 10:47
j.w.

PL


teraz jest :ok:

pa...........ix

2010-08-12, 03:30
jaki kraj, taka jakość filmu :facepalm:

Koldy

2010-08-12, 09:50
amatorsko vs zawodowo. Nie ma to jak dobre porównanie, a tak poza tym to ja bym wolał, żeby ta z polski koło mojego domu przeszła, bo po tamtej już nic bym nie miał.

realus

2010-08-12, 10:23
po 1 to nie trąba tylko dust devil a to jest różnica jak nie wiecie co to to google sie kłania nie bede tłumaczył , a wiec koles nie masz sie co podniecać że zajebiste porównanie nie dałeś bo nie dałeś :homer: co do jakości to się wcale nie dziwie bo na youtubie takich ładnych małych i w dobrej jakości dust devilow to ciężko znaleźć one jeszcze rzadziej występują niż tkz trąby . A oto pare przykładów trąb z polski co nie odstępują dużo od USA



może ta ostatnia nie była zbyt mocna ale widowiskowa ;-)

Wa...........is

2010-08-12, 10:33
to chyba dobrze że przegrywamy wyścigi na największe tornado.

szefooo

2010-08-12, 12:58
dust devil - pyłowy diabeł
Ok mogłeś sobie napisać po angielsku ale ta odmiana "dust devilow" to juz lekka przesada.

minkabletka

2010-08-12, 13:41
WaterJetPenis napisał/a:

to chyba dobrze że przegrywamy wyścigi na największe tornado.




Zgadzam się z przedmówcą.

realus

2010-08-12, 15:25
dust devil - pyłowy diabeł
Ok mogłeś sobie napisać po angielsku ale ta odmiana "dust devilow" to juz lekka przesada.
ale o co ty się czepiasz chciałem na chłopski rozum wytłumaczyć a ty juz jakieś pretensje o ortografie , zresztą te tłumaczenie nie brzmi zbyt fajnie a więc już lepiej brzmi odmiana dust devilowi :P P

Skądinąd

2010-08-12, 16:38
to ja mam pomysł: skoro mamy takie ch*jowe trąby powietrzne, to może pieniądze wydawane na autostrady, powinno się przeznaczyć na sztuczne generowanie wielkich tornad. równajmy z zachodem, do ch*ja! :jezdziec:

szefooo

2010-08-12, 19:17
Użyłeś słowa które nie istnieje. I to świadomie!
Jeśli używasz angielskich odpowiedników to ich nie spolszczaj bo później małolaty to czytają i myślą że tak można.

Później rozmawiasz z takim jak z syntezatorem IVONA.

realus

2010-08-13, 10:28
dobra dobra spoko poprawie się następnym razem :P POZDRO
A tak pozatym niedziela zapowiada się bardzo ciekawie jeśli chodzi o tarąby ,a więc szykować aparaty kamery i czatować na ekstremalne zjawiska przyrodnicze ;)