18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaka przyszłość czeka Ziemię ?

xmefjux • 2013-11-28, 12:26
Kolejny kurewsko długi gif :D mnie bardzo zaciekawił






Podj***ne z dziewięćgaga :szczerbaty: ( co mnie w sumie zdziwiło, że znalazłem akurat tam taką perełkę :beka: )

benzedrine

2013-11-28, 12:59
zawsze mówiłam, że ekologia jest bez sensu i tak niedługo wszystko pójdzie się j***ć!

SamSobieBogiem

2013-11-28, 13:53
ekologia jest bez sensu jeśli chodzi o samą ekologię, ale zyskuje go kiedy chodzi o ekonomię :)

RockyWood

2013-11-28, 14:00
po obejrzeniu tego gifa i uświadomieniu sobie ogromu wszechświata i naszej maleńkości - spóźniający się okres twojej kobiety to taki nic nie znaczący pikuś... :amused:

K3NNY

2013-11-28, 15:43
I pomyśleć, że na ziemi same ciapate będą...

golind

2013-11-28, 16:31
Szkoda że w tak kurewsko słabej rozdzielczości.

gmbs

2013-11-29, 12:00
Ciekawe co wtedy będzie z moim Audi A4 a jakże - TDI

sidian

2013-11-29, 12:26
Raczej pesymistyczna wizja, skoro człowiek lata poza układ słoneczny dopiero za 50.000 lat. I na dodatek dopiero wtedy kończy się "ciepła" epoka wywołana spalaniem paliw. Coś mi się widzi, że zobaczymy to jeszcze za naszego życia.

pemb

2013-11-29, 12:37
"zawsze mówiłam, że ekologia jest bez sensu i tak niedługo wszystko pójdzie się j***ć!" - ekologia to nauka badająca zależności pomiędzy organizmami a środowiskiem, a nie segregowanie odpadów. k***a czemu Wy tego nie czaicie? To tak jakby napisać, że Botanika jest bez sensu. Skończyłem Ochronę Środowiska i większość przedmiotów dotyczyła (przynajmniej na mojej specjalizacji) interakcji międzygatunkowych.

xBaker

2013-11-29, 13:21
Nie, nir zobaczymy. Może i dobrze/

Ciesin

2013-11-29, 13:36
Ci sami ruscy zwykli też mawiać: dumał, nie dumał, carem nie budiesz.
Więc nie ma co się przejmować, bo według gifa, jest małe prawdopodobieństwo, że dożyjemy chociażby lotów załogowych poza układ słoneczny.

Looken

2013-11-29, 15:31
Jeżeli dalej rządy będą ucinały finansowania dla NASA itp. to daleko nie zajedziemy. Ciekawe, czy ratunkiem dla nas byłoby odkrycie jakiejś innej rasy, dużo bardziej zaawansowanej, która udostępniłaby nam technologie czy odkrycie samemu jakiegoś napędu pozwalającego podróżować szybciej niż prędkość światła (bo nawet ta jest za mała jak na odległości które nas dzielą od innych galaktyk etc. i długość życia)

ellsworth

2013-11-29, 18:25
Looken napisał/a:

Ciekawe, czy ratunkiem dla nas byłoby odkrycie jakiejś innej rasy, dużo bardziej zaawansowanej, która udostępniłaby nam technologie czy odkrycie samemu jakiegoś napędu pozwalającego podróżować szybciej niż prędkość światła (bo nawet ta jest za mała jak na odległości które nas dzielą od innych galaktyk etc. i długość życia)


Żartujesz sobie? Ile nienawiści ludzie przejawiają do kogoś kto jest jedynie innego koloru, wyznania, czy też kibicuje innej drużynie, a ty mówisz o jakimś porozumieniu między rasami? Jedyny efekt jaki z tego mógłby wyniknąć to wojna totalna aż do unicestwienia jednej z nich.