18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak żydy okłamują świat

Tristan88 • 2011-11-19, 15:44
od razu mówię: mam w ch*ju ameryke i zydów


antyzog

2011-11-19, 22:15
On ma racje, obejrzyjcie więcej jego filmów na YT.l

tfojastara

2011-11-19, 22:37
SzczypMojeSuty napisał/a:



Swoją drogą ciekawe. Z jednej strony ludzie nienawidzą arabów, mają ich dość, nie mogą patrzeć jak w Anglii, Francji i innych krajach pobierają zasiłki, ale nagle zmienili zdanie i są za państwem jakże oświeconym. Proszę państwa, proszę państwa...



A myślisz, że jak u nich wybuchnie wojna to gdzie oni wyemigrują?
Ilu do Europy sp***oliło podczas wojny w Libii?

Próbujesz zabłysnąć inteligencją a sam masz problem z logicznym rozumowaniem.

phamzap

2011-11-19, 22:38
@~rrdzony Żydom syjonizm nie wyszedł na złe. obecne nurty faworyzują zanik narodów, no ale przecież nie wszystkich - jeden, najważniejszy przecież przetrwa. co innego mniej wartościowy naród polski, zwłaszcza że składa się z czynników takich jak ty, chyba że jesteś koszerny
co do urodzenia: przytłaczająca większość ludzi pochodzenia z rodzin chamów kontynuuje swoje dziedzictwo
brednie że nie istnieje interes narodowy zostaw na orgię kolorowych, młodych, wykształconych z wielkich miast albo onet -tutaj lepsi od ciebie próbowali i skończyło się tylko odciskami

SzczypMojeSuty

2011-11-19, 23:38
@tfojastara

:* Uwielbiam gdy ludzie od razu obrzucają gównem. Dziękuję Ci za to, co napisałaś. Zdaję sobie z tego sprawę. Wiem jak było w przypadku Libii. Naród na gównianych belkach wypływał w morze. Nawet Kaddafi straszył, chyba Szwajcarię, napływem emigrantów. Gówniana prawda. Chodziło mi o brak ukierunkowania w poglądach dzisiejszych ludzi. W zależności od tego z której strony wiatr im wieje to w tę stronę ustawiają się dupą.

Dzięki za zauważenie luki.

Psychoprzemek

2011-11-19, 23:47
wysiadlem po 5 min. cos wygralem???

Kamm

2011-11-19, 23:50
Amerykanie nie dostali jeszcze konkretnego wpie**olu, a powinni. Mam nadzieje, że Iran da rade jankesom.

kietong

2011-11-19, 23:51
Cieszę się, że ten łeb z filmu już pierwszym zdaniem ostrzega mnie przed tym, że chce mi napchać do głowy masy niepotrzebnych do normalnego życia bzdur i wywołać we mnie równie niepotrzebne nikomu, oraz nic nie znaczące, buntownicze postawy. Poza tym nie podoba mi się, bo filmik jest zrobiony w stylu reklamy jakiegoś specyfiku albo quizu, gdzie na koniec muszę wysłać SMSa za 25 złotych, a co za tym idzie obraża moją inteligencję. Ponadto popieranie słów napisami o tej samej treści oraz wyświetlanie powiązanych z tematem wzbudza mój brak zaufania wobec jego przekazu - ma bombardować moje zmysły, zamiast dać mi się skupić na analizie rzeczowości jego wywodów. Nie wiem, czy to prowokacja, czy reklama, czy spot polityczny. I czy ktokolwiek go prosił o to, żeby wygłaszał te swoje spiskowe teorie.

miskolargol

2011-11-20, 00:06
Prawda jest taka,ze bylo by milo jakby wszystkie kraje arabskie.....i zydzrael przestaly poprostu istniec.

Kamm

2011-11-20, 00:09
@up
Było by miło żeby amerykanów nie było.

Eftar

2011-11-20, 00:12
Dzięki za streszczenia w komentarzach, ale wytrzymałem pół minuty. Sukces!

Cudzołóżca

2011-11-20, 00:27
pie**oli o manipulacji mediów a sam dopie**olił muzykę rodem z "zmanipuluję twoję pie**oloną helową czaszkę"

Tristan88

2011-11-20, 00:30
thebill napisał/a:

...zydzrael...



Tego jeszcze nie słyszałem :loldev:

bsadek93

2011-11-20, 00:48
w burdelu nawet tak nie pie**ola jak on

Earth

2011-11-20, 00:52
Kto pisze kropkę po Dr ?

dreamor

2011-11-20, 02:17
pie**olę to wszystko, nawet nie dotrwałem do końca tego j***nego filmiku. W dupie mam wszystko, ponieważ nie ogarniam tego chorego systemu, w którym żyjemy. Nie ogarniam wojen. Nie ogarniam tej nienawiści. Sam najchętniej spuściłbym j***ne bomby atomowe na wszystkie k***a państwa i wybił j***ną rasę ludzką, bo ludzie to debile. Teoretycznie każdy jest człowiekiem i nikt nie chce wojny. Wojna to cierpienie, śmierć i inne ch*jstwo. Jednak wojny wybuchają. Dlaczego? Czy my tego chcemy? Nie. Chcą tego rządy państw, a one szczerze mówiąc ch*j mnie obchodzą. Oni też są ludźmi, dlaczego więc tak się dzieje? Dlaczego? Czyż i oni nie są ludźmi? Dlaczego my mamy walczyć, gdy oni będą siedzieć na swych tłustych dupach. Ginąć będą niewinne osoby, osoby które nie wiedzą w rzeczywistości idei tych działań. Ślepo podążają za tym całym gównem. Ginąć będziemy my. Nic od nas w rzeczywistości nie zależy, chociaż wszyscy jesteśmy ludźmi. j***ne małe trybiki w wielkiej machinie. Głównym celem w życiu człowieka (bynajmniej w moim przypadku tak jest) jest bycie szczęśliwym. Czy to wam da szczęście? pie**ole to wszystko. pie**ole to z całej siły jak mogę. pie**ole nawet was, j***ni napinacze, siedzący i hejtujący wszystko naokoło, ponieważ nie macie żadnego innego kreatywniejszego zajęcia, mający sp***olone życie. pie**olą mnie ludzie jak pan na filmiku. W dupie mam opinie innych. To jest moje zdanie i nikt mi tego nie odbierze. To jak ja postrzegam świat możecie to krytykować. Ja po prostu nie potrafię tego ogarnąć moim rozumem. Nie potrafię i ch*j. Może jestem popie**olony i ograniczony, jednak tego się będę trzymał. Każdy kiedyś umrze. Sam wolałbym decydować o własnym losie, jednak jestem j***ną szarą jednostką, zdaną na osoby postawione ponad mną, jak my wszyscy. Nigdy tego nie chciałem, ani nie chcę, jednak tak jest. I tak to zj***ne życie wygląda. Ślę wam pozdrowienia i życzę laski z ch*jem drodzy sadole. Wypowiedziałem się, dziekuję, dobranoc.