18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zwykle, dindu nuffin

krajsik • 2020-05-31, 10:58
Man in Dallas attempting to defend his business against looters is violently assaulted, stomped, and stoned nearly to death.
He is currently in critical condition.


markskaw

2020-05-31, 18:19

xYZ69 napisał/a:

Przecież ten stary ch*j Soros aktywował k***y z antify do podburzania. A teraz pytanie czy ten murzynek Floyd na pewno zmarł od interwencji policji? Czy nagrana interwencja była pretekstem by go w szpitalu "uśpić"?



Prawdopodobnie tak właśnie jest, polecam oglądnąć upadek kabały na yt póki jeszcze jest nieusunięty, a informacje o Sorosie są w drugiej części (film zlepiony jest w jedną całość z iluś części

DzidaZawodnik

2020-05-31, 18:20
~HAL9000/2 napisał/a:

A ja zastanawiam się przez kogo są kierowani ci biali grasujący z czarnymi - prowodyrzy prowokujący zamieszki? Zakładam ze "wtomigraj zlewaczeni" ale za nimi kto stoi?



Karol Marks

Wójcik

2020-05-31, 19:11
Kinematografia robi postępy, już nie trzeba czekać na premierę nowej części planety małp, teraz dają podgląd z planu praktycznie live 8-)

Dukenstein

2020-06-01, 00:52
k***a.. j***ne bydło do utylizacji.. czekam na filmik jak gwardia narodowa napie**ala do tego ludzkiego gówna z ckmu, a potem ładują na śmieciarkę.

fieryangel

2020-06-01, 10:44
Halman napisał/a:

A ja zastanawiam się przez kogo są kierowani ci biali grasujący z czarnymi - prowodyrzy prowokujący zamieszki? Zakładam ze "wtomigraj zlewaczeni" ale za nimi kto stoi?



Ci od obamy. To oczywiste. To ci sami co stoją za PO i biedroniem.

Heathen

2020-06-01, 19:59
Kolejny film z opisem że ktoś bronił swojego dobytku.....czemu nikt nie używa broni do obrony własnej
To do cholery USA!

StefanRyba

2020-06-02, 00:55
~Halman napisał/a:

A ja zastanawiam się przez kogo są kierowani ci biali grasujący z czarnymi - prowodyrzy prowokujący zamieszki? Zakładam ze "wtomigraj zlewaczeni" ale za nimi kto stoi?



Dzieci bogatych rodziców. Ktoś im stworzył kraj, imperium, dał pozycję i pieniądze tak by inni na nich pracowali. Ale oni potrzebują wyzwań i chcą naprawiać świat.Efekt będzie taki że to Oni będą pracować na innych bo przepieprzyli swoją potęgę i pozycję. Tak było i z naszą Polską w XVII i XVIIIw. Zrozumieją to dopiero jak stracą. Tak jak my.