18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zwolnić się z lekcji?

kieroshaw • 2011-10-27, 17:03
Nie wiesz, jak się zwolnić? Koledzy pomogą!


Dlaczego

2011-10-27, 17:05
z takim ryjem też bym nosił szmaty na głowie ; /

Ponury Knur

2011-10-27, 17:13
ale atak na poczekalnie, jeden za drugim film o tępocie gimbusów.

Prozac

2011-10-27, 17:23
z roku na rok gimbusy osrane robia coraz to zalosniejsze "kawaly"? co w tym smiesznego bylo? jak wam dzieciaki wlosy na genitaliach zaczna rosnac to zrozumiecie ze to nie jest smieszne a zalosne! poza tym to jakies pedalstwo dwoch kochankow sie przytula w sali a ci wpadaja i ich rozdzielaja... dobrze ze dupami nie byli szczepieni!!! hahaha

kieroshaw

2011-10-27, 17:44
To nic osobistego, ale przykro mi, że całe życie byliście smutnymi p*zdami skrzętnie notującymi każde pierdnięcie nauczyciela... :(

~Velture

2011-10-27, 17:51
@up
To nic osobistego i nie bierz tego do siebie ale nam jest przykro ,że jesteście żałosnymi p*zdami bo odpie**alają jakieś gówna a poźniej szpanują tym po necie oczekując oklasków i wyzywając od p*zd tych ,którym się takie gówno nie spodoba. :(

D4ron

2011-10-27, 17:52
kieroshaw napisał/a:

To nic osobistego, ale przykro mi, że całe życie byliście smutnymi p*zdami skrzętnie notującymi każde pierdnięcie nauczyciela... :(



Czekali aż spłynie na nich wiedza jaką nauczyciel pragnie im przekazać :spermshot:


A co do filmiku, zabrakło mi tylko Allach akbar i arabskim akcentem "AmeryKAnIN" :P

ziomka22

2011-10-27, 18:34
Dobrze,że nie trafili do jakiegoś byłego generała na PO, bo nie wyszli by tak łatwo :sparta:

nightlion

2011-10-28, 12:04
dobra.. WIEC z mojego punktu widzenia to filmik wyglada mi na FAKE.. nauczycielka praktycznie siedzi i nawet sie nei odwraca, wydaje sie jakby obu tych "przytulajacych" sie chcieli zabrac.. ale tylko jeden skacze po plecak i w nogi.. nauczycielka patrzy sie.. ale nawet nei drgnie.. podobnie jak reszt aklasy.. ktora praktycznie wogole nei wykazuje zadnej reakcji na to co sie dzieje.. wogole bez sensu.. tylko chlopaki.. wykonali zadanie.. i KOLEJNY blad to to ze wychodza z tej klasy i tyle.. nie uceikaja sprzed drzwi, zdejmuja "maski" przez co narazaja "misje" na kleske gdyby nauczyciel wyszedl na korytarz zoabczyc co sie dzieje.. PONADTO to powinna chyba dzownic na policje albo juz sam nei wiem gdzie.. jak na porwanie, 2 z minusem wykonanie, reakcje.. sadistic? raczej KinTergarten, ja?

Vincent Vega

2011-10-28, 12:27
Też jestem przerażony poziomem obecnej młodzieży z gimnazjum (zwłaszcza jak ostatnio jednego wyj***łem jednego niedorozwoja z kina gdy psuł mi oglądanie PA 3 z dziewczyną), ale już wolę takie psikusy, aniżeli mieliby nadużywać pustych łbów w inny sposób.

wasek

2011-10-28, 14:54
sp***olić z lekcji na której nie ma nauczyciela. No zajebiście

tomcio16ck

2011-10-28, 15:48
jak chodzilem do gimnazjum to nie bylo takich akcji, po prostu nie ide i ch*j, bez zadnego zwalniania sie!

tomkararek

2011-10-28, 16:07
czy to smiech czy kon na blache szczy