18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zwalić gruchę?

tunkol • 2013-07-12, 20:50
Kanał na yt to \ZyciowePorady coś w stylu polskiego HowToBasic

oc...........an

2013-07-13, 02:51
cocaine.sromimals, o! dużo o mnie wiesz! Oddział 4? No przyznaj się, że zapuszkowali ciebie na oddziale czwartym, przecież widzę, że masz paranoję i wszędzie szukasz lewaków :amused:
Tylko spokojnie, żeby ci czasem żyłka na ch*ju nie pękła z nerwów :jejeje:

Widzę, że jesteś bardzo sfrustrowany, że w temacie "Co jest normalnością a co zacofaniem?" rzuciłeś hasłem i nawet nie podjąłeś dyskusji ze mną bo po prostu wyszedłeś na idiotę. No ale nic, nie wszyscy są urodzeni do dyskusji na poważne tematy :ok:

RapujacyToster
Internety wczoraj podłączyli, że masz ból dupy o nasz najlepszy produkt eksportowy - Testovirona (dla ciebie Pan Łukasz psie :pejcz: )? :roll:
W sumie to jego filmiki mają jeszcze rację bytu bo właśnie tacy jak ty biorą je na serio :D
A ze zlewakami nie trafiłeś, bo jestem w Szkocji jako student (nie, nie jakiś Erasmus) bo byłem w stanie zdać maturę z 3 rozszerzeniami ze średnią powyżej 80%
:krawaciarz:

A skoro już spowodowałem u ciebie ból dupy, to pójdę za ciosem i doprowadzę ciebie do sraczki :niggasmile:




A tu masz soundtrack do mojej wypowiedzi, a co!



Rozrywacz120

2013-07-13, 06:54
Nie dość, że kradnie pomysły od Basic'a to jeszcze to wygląda tak biednie, ale ja co będę mówił to Polska.

wglowiesieniemiesci

2013-07-13, 14:37
DUST DEVIL <<<<< szczerze ?! ale tak szczerze ?! stary cie bił paskiem przy kolegach co???

Sz...........an

2013-07-15, 00:41
DUST DEVIL napisał/a:

cocaine.sromimals, o! dużo o mnie wiesz! Oddział 4? No przyznaj się, że zapuszkowali ciebie na oddziale czwartym, przecież widzę, że masz paranoję i wszędzie szukasz lewaków :amused:
Tylko spokojnie, żeby ci czasem żyłka na ch*ju nie pękła z nerwów :jejeje:

Widzę, że jesteś bardzo sfrustrowany, że w temacie "Co jest normalnością a co zacofaniem?" rzuciłeś hasłem i nawet nie podjąłeś dyskusji ze mną bo po prostu wyszedłeś na idiotę. No ale nic, nie wszyscy są urodzeni do dyskusji na poważne tematy :ok:

RapujacyToster
Internety wczoraj podłączyli, że masz ból dupy o nasz najlepszy produkt eksportowy - Testovirona (dla ciebie Pan Łukasz psie :pejcz: )? :roll:
W sumie to jego filmiki mają jeszcze rację bytu bo właśnie tacy jak ty biorą je na serio :D
A ze zlewakami nie trafiłeś, bo jestem w Szkocji jako student (nie, nie jakiś Erasmus) bo byłem w stanie zdać maturę z 3 rozszerzeniami ze średnią powyżej 80%
:krawaciarz:

A skoro już spowodowałem u ciebie ból dupy, to pójdę za ciosem i doprowadzę ciebie do sraczki :niggasmile:




A tu masz soundtrack do mojej wypowiedzi, a co!





Jesteś cyganem?