18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zrobić granat

BongMan • 2013-11-14, 20:46
Gość w 8min kleci granat z rzeczy, które można kupić na lotnisku już po przejściu przez bramki.


Oczywiście czekam na eksperta, który dokładnie wyjaśni zasadę działania takiego granatu.

AmatorKrupnika

2013-11-14, 23:42
ciekawe kiedy będą pierwsze zdjęcia osób, którym ten "granat" pourywał ręce?

Lordzik92

2013-11-15, 00:01
Z tym ze majac proch, raczej cie wykryja. Z tego co slyszalem technologia na lotniskach jest troszke bardziej zaawansowana od tej podawanej w oficjalnych raportach. Jednak jakis komando-chemik stworzylby cos bardziej wyszukanego z ogolnodostepnych produktow z lotniska, niczym Macgyver bombe z herbatnika... Tylko zasadnicze pytanie - po co?

swoja droga kiedys kupilem portfel i dolaczony byl do niego ,,survival card"
Odlatujac z kraju ojczystego nawet zapomnialem o obecnosci tej ,,karty przetrwania" w portfelu, jednak pomimo kontroli, nikt nadzorujacy skanery tego niewykryl... mysle wiec ze jak ktos zna sie na robocie, to nic go nie zatrzyma by cos odjebac.

Ale by przerwac ten pesymistyczny akcent proponuje Carlina ktory dosadnie skomentowal kontrole na lotniskach :

Rafixo

2013-11-15, 00:52
Lotnisko? granat? wybuch?

BY THE POWERS OF THE INTERNET, I SUMMON THEE... THE NATIONAL SECURITY AGENCY!

quartz75

2013-11-15, 01:19
Bonguś, takim samym "granatem" jest każdy dezodorant, piersiówka spirytu albo kilka paczek sody plus ślina w szczelnym pojemniku. Ba, jak weźmiesz ze sobą zaspawany termos z wodą i będziesz go miał czym podgrzać odpowiednio to ci gwarantuję. Jebnie lepiej niż na tym filmiku.

eithe

2013-11-15, 02:18
@lordzik92

Miałem podobną sytuację. W portfelu miałem schowany wkład łamany do nożyka budowlanego. Również zupełnie o nim zapomniałem i przeszedłem z nim dwie kontrole na dwóch różnych lotniskach, warszawa i londyn :) tak swoja droga, zastanawiam sie jak bardzo mialbym przej***ne jakby zobaczyli, ze cos takiego mam przy sobie. A z drugiej strony jakis muslim spokojnie moglby tym narobic sporego zamieszania na pokładzie samolotu.

piotrek_WRO

2013-11-15, 10:51
petarda nie petarda, w samolocie wystarczyłoby żeby wszyscy się zesrali

Anonymouz

2013-11-16, 15:09
Gurgul99 napisał/a:

@up

Zauważyłem, że jednak Ty.

Jestem ekspertem, dziękuję.

Nie bardzo. ;)